Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kim değil ki...
  • dizinin çıkış günü mü değişti

salı günleri çıkıyordu normalde
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Pazartesiden Perşembe'ye alındı FOX'ta. Biz Cuma günü izleriz muhtelemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kaç gündür bekliyorum meğerse perşembeye alınmış
  • Yarın yeni bölüm mü var Batman jr göreceğiz :D
  • 4x2
    Dizi Batman havasına tamamen döndü fakat daha 15 16 yaşlarında bir çocuk için kostüm giyip sokaklarda dolaşması için çok erken değil mi ? Birde abartılacak kadar bir eğitim almadı sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamileite

4x2
    Dizi Batman havasına tamamen döndü fakat daha 15 16 yaşlarında bir çocuk için kostüm giyip sokaklarda dolaşması için çok erken değil mi ? Birde abartılacak kadar bir eğitim almadı sonuçta.

bir de bruce wayne in zeka seviyesi 160 iq,her konuda mükemmel olması lazım.Hem fizik hem mental olarak ben bu cocukta bruce wayne havası sezemiyorum daha.

Bruce wayne denilen psikopatın 10 larca uzmanlık alanı var.Fizik,matematik vs.Bu çocuk daha ne eğitimi gördü ki ,dizide hiç de 160 iq su olan bir tipi canlandırmıyor bu aktör.Zaten fiziken cılız biri.Yönetmenler bunu hiç mi görmüyorlar acaba,batman dediğin adam kalıplı olur...Bu çocuk karşıma çıksa ben bile döverim.Vücut çalışmak bu kadar mı zor şu bruce wayne i canlandıran aktör için?

• Batman Begins'teki "Cave Diving"

göndermesi güzeldi. Ama olmadı hemen Batman olması. Olmadı olmadı olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Gotham'ın geçtiğimiz bölümü dizinin şimdiye kadarki en düşük reytingini aldı.

Anlaşılan Batman'i dahil etme planları ellerinde patlamış.

Batman i diziye monte etmek büyük emek ister.Maalesef bunlar emek sarf etmeden batman markasını kullanarak reyting peşine düştüler,kendi kazdıkları kuyuya düştüler.
  • Bebe Batman görünce kapatasım geldi

• Arkadaş bu dizide ölen hiçkimse ölü kalmıyor.Gotham mı TWD mi belli değil..
  • Cocuk batman olmamis daha adam akilli saglam testten gecmeden hop ne ara o kadar guclu oldun dizide bosluklar var

• Bence birkaç dövüş sonrası henüz hazır olmadığını anlayacak şeklinde bölümler izleyebiliriz, yoksa dizi biter batar çöp olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: mamileite

4x2

bir de bruce wayne in zeka seviyesi 160 iq,her konuda mükemmel olması lazım.Hem fizik hem mental olarak ben bu cocukta bruce wayne havası sezemiyorum daha.

Bruce wayne denilen psikopatın 10 larca uzmanlık alanı var.Fizik,matematik vs.Bu çocuk daha ne eğitimi gördü ki ,dizide hiç de 160 iq su olan bir tipi canlandırmıyor bu aktör.Zaten fiziken cılız biri.Yönetmenler bunu hiç mi görmüyorlar acaba,batman dediğin adam kalıplı olur...Bu çocuk karşıma çıksa ben bile döverim.Vücut çalışmak bu kadar mı zor şu bruce wayne i canlandıran aktör için?

Bu yaşta çocuk spor yapsa bile artık gelişmesi imkansız uzun vadede bunu yapacaktı. Yada başka biri seçilmesi lazımdı.

• Diziden soğudum vallahi, doğru dürüst eğitim almadan Batman olmak ne haddine? Fazla acele ettiler ama bu iş ellerinde patlar, Batman böyle basite gelecek bi kahraman değil.

• 4x3

Bu bölümde kimler geri dönüyor meğersem bizim barbara lazarus çukurundan çıkmış her ölen böyle geri gelecekse işimiz var Nygmada geri döndü şimdi. O değilde cyristal reed çok seksi gelmedimi banamı öyle geliyor? Ateş ediyor resmen

Şu bruce falan gördükçe arkadaş kapatasım falan geliyor.
  • Bölümün en güzel yeri Dekolte Show'uydu.
  • 4x3

Bu sefer Batmancilik oynanan sahneler haricinde Bruce Wayne de güzel iş çıkarttı.
    Barbara'nın sakin hali fazla hoşuma gitmedi nedense. Crystal Reed ise oldukça iyiydi. O kadar Teen Wolf izlememe rağmen bölümü bitirdikten sonra bile Allison olduğunu anlamadım, acayip değişik geldi. Umarım dizinin ileri bölümlerinde de iyi götürür.

Crystal Reed ateş ediyor ama Tabitha'nın füzeleri yeter
  • Tabithayı ayrı bir kefeye koyun o ayrı kulvarda cyristal reed ayrı kulvarda bana göre. Gothama geçince hakikaten daha farklı olmuş bildiğin cüretkar ve dikkat çekici olmuş. Tabitha gotham dizisinin tek sürükleyeni bence onu görmeyiince günüm rast gitmez izlerken.
  • Dizinin 3.sezonu bana göre güzeldi,özellikle sezonun ikinci yarısında sürprizler var.Bence 3.sezonu izlemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.