Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
4.131
Cevap
87
Favori
108.930
Tıklama
Giriş
    211 Mesaj
    Of özledim <3

En sevdiğim sahne:

|
    |

1- dawn of night: Pax penguina

2- dawn of night: in the fall

3- dawn of night: out of the frying pan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1.sezonun ortalarında bırakmıştım ama Crystal Reed katılmış diziye o kadar bölümü nasıl izleyeceğim Crystal Reed'in rolü hakkında bilgisi olan var mı? Kalıcı mı olur yoksa basit bir rol falan mıdır?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Kesinlikle. Liseli bir ergen daha Bruce. Direk Kara Şövalyeye geçiş diziyi bitirecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    dizi bu haliyle saçma olacak gibi umarım yanılıyorumdur.
    |
    |

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Bende anlayamıyorum. Dünyanın en iyi dedektifi,127 dövüş sanatında usta, dört beş dil bilen koca karakteri liseli bir ergene indirgediler. Inanamiyorum. Batman olmak, Batman ruhunu yaratmak bu kadar basit olmamalı. Çok soğudum diziden. James,Harvey etrafında dönmeye devam etmeliydi.

|
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar 3x02'yi henüz izledim. Poison Ivy'yi neden büyüttüler?

hangi bölümdü hatırlamıyorum ama arkhamdan kaçanlar arasında yaşlı bir adam vardı. dokunduğu kişiyi yaşlandırıyordu. poison ivy de kısa da olsa bu dokunuşa maruz kaldı ve kurtulurken kanalizasyona düşmüştü galiba sonrasında büyümüş halde çıktı.
    |
    |
    venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Binbaşı
    1177 Mesaj
    Gotham 4. Sezon Fragmanı - Bir Kara Şövalye Doğuyor!
    |
    |
    |
    |
    |
    |

"The North Remembers"
  • Teğmen
    236 Mesaj
    4.sezon 1.bölüm
    Suç lisansları ilginçmiş ama bütün sezon boyunca böyle devam edeceğini sanmıyorum. Bruce'un gordon'un yanından kaybolma sahnesi iyiydi yavaştan başlıyoruz sanırım Scarecrow çok iyi olmuş. Son olarak Tabitha der susarım
    |
    |
    |
    |
    INTEL Core i7-6700, ASUS Z170 Pro Gaming Z170 ,CORSAIR Vengeance LED 16GB (2x8GB), Dual KIT DDR4-3000Mhz , Samsung 500GB 850 Evo SSD WD Cavair Black 1TB WD Elements 2TB USB3.0 Iomega EXT 1TB 3.5" Seagate EXP 1TB 2.5" , CORSAIR Hydro Serisi H60 Intel / AMD Su Soğutma Sistemi CW-9060007-WW ASUS Dual-GTX1060-O3G, GeForce® GTX 1060, 3GB , LogiLink PC0059A 2 Port USB 3.0 2 Port SATA III PCI Express , CORSAIR Carbide Serisi SPEC-03 COOLER MASTER RS650-AMAAB1-EU, 650W, 80 Bronze , ASUS MX279H Samsung T260 , Logitech Cordless Desktop Wave Logitech G9x Gaming Laser Mouse Logitech Cordless Rumblepad 2 Gamepad , CREATIVE INSPIRE 4400 , Digitus Da-70226 Usb 7 Port Hub Stello Transcend 4 Port Usb 3.0 Hub Mini Card Reader Airties Air 5343 Sony MDR-ZX300/Red , Playstation 4 500GB
    PSN ID : Deviilll23
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    batman begins havası sevdim
    |
    |

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj

Adam sıfır eğitim ile bildiğimiz Batman oldu inanamıyorum yav. Bari geleceğe gidip flashbackler ile eğitimini gösterseydiniz. (Arrow gibi). Dünyanın en iyi dedektifi olan bir karakteri yaratmak bu kadar kolay olmamalı. Ne yani bir anda hızlı hareket etmeyi mi öğrendi. Veya dövüşürken iki kişiyi alt etmeyi. Inanilmaz hatalı gitti dizi. Senin Batman yaratırken o ruhu eklemen gerekli karaktere.

ScareCrow müthiş. Kostümü inanılmaz. The Dark Knight ve Arkham Asylum daki Scarecrow'dan çok daha iyi oldu Scarecrowumuz.

Kostüm diyince Tabitha ablamız demeden olmaz.

Geri sarıp sarıp izledik valla:)

|
    |
    Nihayet Tabitha ve ikizlerine kavuştuk..
    |
    |
    güzel başladı sezon.

tabitha aşığım sana lannnnn
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.