Şimdi Ara

gösterge sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aracım 2004 model stilo.arcımın göstergelerinde videodaki sorun mevcut.ustaya gitmeden bir fikir alayım istedim.[DHVideo50630=]

• mudanyali137 M kullanıcısına yanıt
    http://youtu.be/2UaG9s1WDC8 video linki budur.anlayan bilen varsa sevinirim.
  • aynı platformda yapıldı mı bilemem ama benim alfa 156 da mevcuttu, yolda giderken göstergeler gidiyordu . sonrasında vites değiştirince yada kontak açıp kapayınca geri geliyordu, çözüm aramadım çünkü çıkarttığı sorunlardan bıktığım için üçe beşe bakmadan satmıştım.
  • Aslında basit bir elektrik sorununa benziyor, şase kablosunda sorun olabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akü sıkıntısında gösterge saçmalar.
  • büyük ihtimal basit bir sorundan kaynaklanıyor.ciddi beyin sorunu olsa böyle olmaz.bu daha çok temassızlık gibi bir soruna yada arkadaşın dediği gibi akü kaynaklı/alternatör kaynaklı bir soruna benziyor.
  • Aracin gidisinde,cekisinde Sikinti yok.gostergeler tamamen gidince direksiyon tuslarininda isigi yanmiyor.Ana calismaya devam editor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mudanyali137

Aracin gidisinde,cekisinde Sikinti yok.gostergeler tamamen gidince direksiyon tuslarininda isigi yanmiyor.Ana calismaya devam editor.

Gösterge paneli bozuk olabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Carpisma testlerinden 5 yildizi iki araci kendim karsilastirdim hemde ayni model,aveo sedanla 2010 ve 2013 karsilastirmamda iki aracinda ozellikleri tabiki benzerde olsa biri 3 digeri 5 yildiz olandi tepkimeleri,savrulma ve esp ABS si gercekten guven veriyor kendini farkettiriyordu,kisacasi her testten basari ile gecmis bir avrupa aracina bommel herzaman tavsiye ederim

Sen çok yanlış gelmişsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorunu focusta yaşadım akü zayıfmış değişti ve bi daha sorun yaşamadım
  • volvo s40 2003 model aracimda ayni boyle sorun vardi giderken bi anda gosterge gidip geliyordu aku lambasi yaniyordu sonuyordu.Gezmedigim elektrikci kalmadi bizim yanimizda yapmazsa anlayamayiz dediler baska bi ildeki ustaya sadece gidip durumu anlattim akuden bi şase kablosu alin motorun bi yerine baglayin duzelir dedi cok sukur o gunden sonra daha yapmadi kalin bi bakır sase kablosu alin elektrikci halletsin 10-15 tl gider dedigimi deneyin haber verin umarim cozulur sorununuz.

• Durumu anlattığım ustalar da görmeden bir şey diyemeyiz dediler.ben de bir elektrik diye gideyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.