Şimdi Ara

görüntü özellikleri>masaüstü,resimlerim klasörünüde gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bunu nasıl halledebilirim.önceden böyle bir durum yoktu.yani resimlerim klasörünü boşaltmadan görüntü özellikleri masaüstü içinde windows'un arka plan resimleri haricinde görünen resimlerim klasörünün içinde bulunan resimlerin görünmesini nasıl engellerim anlatabilmişimdir umarım.sistemim win xp professional yardım ediceklere teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@NT -- 24 Nisan 2009; 16:03:41 >

• yazıyı bı kac kere okudum cozmek ıcın acayıp caba sarfettım barı benden okuyacaklara bı yardımım olsun dıye tercume edeyım

sımdı arkadas ın sorunu su

belgelerim>resımlerım yolundaki klasorde kendı resımlerını depoluyor dolayısı ıle masaustunde sağ tus yapıp duvar kağıdı değiştirilen yere gelınce duvar kağıdı resımlerı ıle bırlıkte kendı sahsı resımlerıde gorunuyor

arkadas dıyokı daha once belgelerım>resımlerım ' ın ıcıne kendı resımlerımı atıyodum ama duvarkağıdını değiştirdiğim yerde gorunmuyordu , simdi ise gorunuyor gorunmemesini nasıl sağlayabılırım

dıye soruyor olduğunu tahmın edıyorum

ancak bu kadar cozebıldım olayı benden sonrakıler rahat eder artık benden bukadar

• quote:

Orjinalden alıntı: FRED BAKER

yazıyı bı kac kere okudum cozmek ıcın acayıp caba sarfettım barı benden okuyacaklara bı yardımım olsun dıye tercume edeyım

sımdı arkadas ın sorunu su

belgelerim>resımlerım yolundaki klasorde kendı resımlerını depoluyor dolayısı ıle masaustunde sağ tus yapıp duvar kağıdı değiştirilen yere gelınce duvar kağıdı resımlerı ıle bırlıkte kendı sahsı resımlerıde gorunuyor

arkadas dıyokı daha once belgelerım>resımlerım ' ın ıcıne kendı resımlerımı atıyodum ama duvarkağıdını değiştirdiğim yerde gorunmuyordu , simdi ise gorunuyor gorunmemesini nasıl sağlayabılırım

dıye soruyor olduğunu tahmın edıyorum

ancak bu kadar cozebıldım olayı benden sonrakıler rahat eder artık benden bukadar

çok teşekkür ederim.derdimi anlamışsınız çeviriyide yapmışsınız.yazma özürlüde olduk ya sayenizde belki birazda okuma ve anlama becerisi ile ilgili de olabilir ee çözüm yokmu

• quote:

Orjinalden alıntı: K@NT

evet arkadaşlar bunu nasıl halledebilirim.önceden böyle bir durum yoktu.yani resimlerim klasörünü boşaltmadan görüntü özellikleri masaüstü içinde windows'un arka plan resimleri haricinde görünen resimlerim klasörünün içinde bulunan resimlerin görünmesini nasıl engellerim anlatabilmişimdir umarım.sistemim win xp professional yardım ediceklere teşekkür ederim.

birde şöyle yapalım

evet arkadaşlar bunu nasıl halledebilirim.önceden böyle bir durum yoktu.yani resimlerim klasörünü boşaltmadan,görüntü özellikleri masaüstü içinde,windows'un arka plan resimleri haricinde görünen,resimlerim klasörünün içinde bulunan,resimlerin görünmesini nasıl engellerim anlatabilmişimdir umarım.sistemim win xp professional yardım ediceklere teşekkür ederim.

• hakkaten yazının bir tercumeye ihtiyacı varmış.

duz mantıkla dusunursek sistem geri yukleme ile cozulebilir

fakat eve gidince bakıp diger mantık şekilleriyle olabilecek cozumlerini de yazıcam.
  • evet arkadaşlar ben anlatamadım ama diğer arkadaşlar tercümesini yapmış.bu konuda yardım bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.