Şimdi Ara

Görüntü Kalitesi Yüksek Reciever Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle meraba. Arkadaşlar ben lcd televizyonda kullanmak için görüntü kalitesi çok iyi bi reciever tavsiyesi istiyorum sizden. Bana şifreli kanalları açması vs. önemli degil. Benim için görüntü kalitesi çok güzel olması ilk tercihim. Zaten türk kanallarından başka kanal seyretmiyorum. Bir de lig tv kartını kullanabilecegim bi receiver olması lazım. Fiyat aralığı 100-200 olursa güzel olur. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUBISM -- 7 Mart 2008; 12:30:06 >

• GOLDMASTER 80400-9850-9450-9400V2 CI lerden birini tavsiye ederim.
  • Görüntü kalitesi olarak 9450 yi tavsiye ediyorlar sence de güzel mi ertugrulgazi bu modeli? Yani next2000CIS ve bu ürünü kıyaslarsak görüntü olarak hangisi ağır basar???
  • golmaster 9400 vci tavsiye olur kardeş sağlam cihaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: ertugrulgazi

GOLDMASTER 80400-9850-9450-9400V2 CI lerden birini tavsiye ederim.

Bende...
  • arkadaşlar goldmaster in d-smart 19800 modelide bunlar kadar kaliteli görüntü verirmi. yada d-smart için görüntü kalitesi en iyi hangisidir.
  • Bir soru daha sorucam arkadaşlar bende sansui CI 6000 modeli var ve şu anda işimi görüyor. Yanlız LCD televizyon aldığım için goldmaster 9450 ile sansui CI 6000 arasında görüntü farkı varmıdır??? İkisininde ekrana düşen görüntüsü aynı ise boşuna masraf etmek istemiyorum. Eğer bunu alırsam divx player alamıyacağım çünkü. Yardımınız için tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUBISM -- 7 Mart 2008; 21:00:39 >
  • tabii fark eder.
    topfield ve tabanlı cihazları görüntü kalitesi iyi
    özellikle IBM işlemcili ve SAMSUNG tunerli modelleri
    80400-9850-9450-9400V2 ler.
    bu dört modelde donanım olarak aynıdır yanlızca kasa degişik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulgazi -- 7 Mart 2008; 22:23:06 >
  • dreambox nasıl? onunda 180 -200 gibi fiyatı var...görüntü kalitesi iyi değil mi?
  • ertugrulgazi sana birşey daha sorucam yeri bura degil ama görursen cevaplarsın galiba goldmaster dan sağlam anlıyorsun Ben reciever aldım çok memnunum şu anda harika görüntü sansui den buna geçince eşekten inip ata binmiş gibi oldum Birde yanında gold. d919 aldım player. bunun altyazıları küçük bana yardımcı olabilirmisin bi yazılımı varmış galiba büyülten ama anlamadığım için bulamıyorum nasıl çıkarım bu işin içinden. Yardımlar için çok saoolun tekrar...
  • Ertuğrulgazi kardeş, Topfield 7000 serisi hakkında bilgin var mı?. Humax İcord twin tuner+320 Gb ile Toıpfield 7710 HDPVR arasında kaldım. Görüntü kalitesi en önemli kriter benim için. Şimdiden teşekkürler.
  • goldmaster 76100 FTA aldım bunun görüntü kalitesi nasıldır ?

usb ye tv kaydı iyi yaptı kullandım görüntü iyi ama lnb normal bişeydir.
  • Arkadaşlar bana da PIP özellikli ve uygun fiyatlı receiver tavsiye edebilecek olan var mı. ?
    Lcd Tv de kullanacağım. şifreyle işim yok Fta olsun.
  • PIP özellik ne işe yarıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: out

Arkadaşlar bana da PIP özellikli ve uygun fiyatlı receiver tavsiye edebilecek olan var mı. ?
    Lcd Tv de kullanacağım. şifreyle işim yok Fta olsun.

Next veya goldmaster modellerinden birini alabilirsin...
  • bildigim kadarıyla topfield in 7710 hdpvr si yok 7710 hscı sı var buda goldmaster 1010 hd nin aynısı.
    pip özellikli fta ucuz cihaz yok. goldmaster 80800 cı sı var bu pipli
    pip özelligi ise aynı anda iki yayını tv den seyredebilme.
    76100 fta goldmaster in topfield tabanlı cihazı degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.