Şimdi Ara

Görünmeyen Tweetler nasıl silinir ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok ilginç bir konu var ama çözemedim. Sorunum; Twitterda ekli olan bir arkadaş vardı gönderiği twitleri retweetledim ve bir süre sonra bahsettiğim arkadaş hesabını kapattı gitti :D ama retweetleri kaldı silemiyorum ya da silinmiyor göstermiyor ama tweet sayısı fazla olsada yinede o tweetleri göstermiyor arşivde de görünmüyor ama benim gönderdiğim tweet en fazla olsa 10 dur fazla kullanmıyorum ama o eski arkadaştan kalan tweetlerle birlikle 30 görünüyor ama bana ait değil ve silemiyorum hiçbir şekilde göremiyorum o eski görünmeyen tweetleri nasıl silebilirim ??? şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

• Soru çok mu zor ?
  • aorkuns A kullanıcısına yanıt
    İşi bilen cevap verir.
    Şimdi senin dediğin olayı biri daha sormuş ona yazdık sanada cevap yazalım.
    Kısaca o tweetleri silmezsin ve o rakam hiç bir zaman değişmez.Çünkü bendede o olay oldu denedim.
    sonuç sıfır.yani dediğin rakamlar hep aynı kaldı.sebebi ise şu.
    bende 1-2 kişiye adam tweeet yazmış de.işte onu tweetine cevap azydğını düşün ve yolladın işte o tweet sende
    gözükmez.yada rt wttin işte o hesanı kapayınca sende yazptığın rt-fav rakam kalır ama gözükmez.
    çaresi varmı dersen yok kardeşim.bendede inan favşlları bir hesapta sildim.
    göürünürde tek fav yok ama rakam 3..
    tweetleri komple sildim ama tek tweet rt yok rakam hesapta 14.
    yani baktım olacağı yok artık öyle kullanacağız.

ayırca tweet silme siteleri var onlarıda denedim ama işte onlarda görmüyor.

• twitters kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabın için, demekki sorunu bilen birileri varmış iyide 2,7 milyar dolarlık şirket buna bir çözüm bulamıyor mu tek isyan eden bizlermiyiz sanki cevabın için tekrardan teşekkürler
  • Rt nin üzerinden belirli süre geçerse bunlar yaşanıyor. Özellikle dek hesapların işine yarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.