Şimdi Ara

Görünce...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Eksik bir sey mi var konusunu görünce geldi aklıma bazı şeyler. Kimseye söylemedim hatta kendime de. Hatta keşke kimse girip okumasa bu konuyu.En canımı acıtanlar zaten yoklar burda. Aslında buradakiler niye canımı en çok acıtanlar ki? Onca insan varken neden burası? Kaybettiklerim var benim. Sebepsizce. Sebepli ama bende sebepsiz. Onlar biliyor ama benim bir halttan haberim yok. Ne yaptım da yok oldular bilmiyorum. Zaten artık bilmekte istemiyorum. Bir arkadaşım demişti. Canına yandıklarımın canları yok bugün ve ben onları çok özlüyorum diye. Bende çok özlüyorum. Onlar bilmeselerde. Yalan aslında çok iyi biliyor hepsi. İşlerine gelmiyor sadece. Sınırsızca sevilmek korkutuyor insanı. Onlar korkup kaçtılar. Korkaklaaarrr. Yenilerini buldum ama ben. Dert değil. Özlesemde eskileri, yenileri bastırıyor özlemimi. Canınıza yanmıyorum zaten artık. Yok olabilirsiniz rahatça

• Okudu ve gitti hahaha. Biliyordum zaten okuyacağını da üzerine alındı mı onu bilmiyorum. Umursamadı muhtemelen. Şimdilik. Sonra canı acıyacak çünkü. Ben masumum ya o yüzden! Korkaakklar demiştim korkaklığını ispat etti işte o da. Büyük harfle yazamadı o yu. Büyük değil çünkü. Küçücükk. Bit kadar. Eskiden çok üzülürdüm o gidince. Kahrolurdum hatta bir de deli gibi özlerdim. Şimdi ne özledim var ne nefret. Hatta acıyorum ona biraz. Neden bilmiyorum. Bit kadar kaldı diye sanırım. İnsanı değerlerini yitirdiğini anladığım için belki de. Yitirdi işte.. Yitti.. Bitti..
  • geçmiş olsun dicem ama geçmiş :)
  • gece bu konuyu okuyup çıkmıştım,gerildim şimdi
  • nimet bebeim geçti zaten

hey mister no no mister o sen diilsin
  • Ben bu konuya daha önce girdiğimi hatırlamıyorum.

Yoksa girdim mi?
  • nöooo nöoo sende değilsin onurşahh
  • Sedoottt
  • handeeeee
  • Nörüonn
  • nöriim inşaat mühendisi var bitane. Onu anıyorum

Sen nörüyon
  • niekine?
  • cuma günü teslim ettiğim 23 paftayı bugün değiştirmiş.
  • İlk mesajını da keşke mobil sürüm kullanarak atsaydın
    Sabaha kadar uğraşırdın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytar

İlk mesajını da keşke mobil sürüm kullanarak atsaydın

hiç problem değil yavrum benim için mobilden de gayet kolay oluooo
  • Hani bazen ne yaparsan yap olmuyormuş ya bazen, olmuyor işte ama yine değil! Bu sefer ilk. İlk defa, haklıyken gururumsuz dolanıyorum ben. Umurumda bile değil. Düzelsin yeter. Ya da tek bir kelime söylesin. Olsun işte bir şekilde. Geri dönüşümü olsun. Sebepsizce. Hatta O, o kadar suçlu olsun ki dönerken söyleyecek tek bir kelimesi bile olmasın ama dedim ya işte hiç önemli değil. İlk defa değil işte... Son defa olsun.. O olsun.. Sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hande_nev

quote:

Orijinalden alıntı: baytar

İlk mesajını da keşke mobil sürüm kullanarak atsaydın

hiç problem değil yavrum benim için mobilden de gayet kolay oluooo

İnternete girerim diye wi-fi li telefon aldım, 4. günden sonra internete girmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: -ALA-

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.