Şimdi Ara

Görseldeki ram ddr3l mi ? Nerden anlayabiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci el ram alacağım fakat laptop ddr3l destekliyor fakat bu ram üzerinde bilgisi yazmıyor bilen varmıdır?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Görseldeki ram ddr3l mi ? Nerden anlayabiliriz

Görseldeki ram ddr3l mi ? Nerden anlayabiliriz

• Resimdeki ram 8 gb ddr 3 1600 mhz ram

• Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt
    Nerden anladın hocam ?

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt

Etiketin üzerinde made in taiwan yazıyor ya hani beyaz hi level markası olan etiket , sağa doğru 8 gb ddr 3 1600 mhz yazıyor işte hocam : ) etiketi o zaten ürünün. Barkodun aşağısı yani hocam.

Ya bende o şekilde biliyorumda satıcı tutturdu bu low memory 1.35 diye bende yok diyorum:)

Sonuçta notebook rami , bunlarda ddr 3 te 1333 ve 1600 MHz vardı genelde , cihazn anakartı ddr 3 ise muhtemelen uyacaktır. Cihazda ikinci bir ram varsa mesela 1333 hızında bu 1600 de onun hızında çalşr haberiniz olsun gerisi çok önemli değil notebook için ram konusunda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Normal ddr3 ler 1.5v oluyor fakat benim laptopta 4.nesil işlemci 1.35v ramle çalışıyor o yüzden dikkat ediyorum hocam sallamadan alırsak kimse iade de almıyor rami😀

hıım anladım laptop biraz eski nesilmiş :) o durum farklı biraz tabi düşük volt olan alınmalı yoksa sıkntı olabilir . Ben sadece biraz ddr 3 ram konusuna odaklanmıştım :) Çünkü ddr 3 ler genelde 1.5 v oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan1982DZC -- 7 Nisan 2022; 19:38:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.