Şimdi Ara

Görsel efektleri ile Oscar'a aday olan Love and Monsters, 14 Nisan'da Netflix'te

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Görsel efektleri ile Oscar'a aday olan Love and Monsters, 14 Nisan'da Netflix'te

Popüler video akış platformu Netflix'in kıyamet sonrası bir dünyada geçen komedi macera türündeki yeni içeriği Love and Monsters'tan yeni bir fragman paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Sonic The Hedgehog 2'nin çekimleri başladı; 8 Nisan 2022'de yayınlanacak

Love and Monsters, Amerika hariç tüm dünyada 14 Nisan'da Netflix üzerinden yayınlanacak. Normalde geçtiğimiz yıl yayınlanması gerekiyordu ancak ne yazık ki salgın sebebiyle ertelendi. Film, "En İyi Görsel Efekt " dalında Oscar'a aday olduğunu hatırlatalım. 

Love and Monsters'ın yönetmenliğini Michael Matthews, senaristliğini ise Matthew Robinson ve Brian Duffield üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Dylan O'Brien, Michael Rooker, Jessica Henwick, Ellen Hollman, Melanie Zanetti ve Ariana Greenblatt gibi isimler bulunuyor.

Filmin Konusu

Canavar Kıyametinin üzerinden yedi yıl geçmiştir ve artık tüm insanlık yer altındaki kolonilerde yaşamak zorundadır. Joel Dawson yaklaşık 130 km uzağında, kıyı kesiminde yaşayan lisedeki kız arkadaşı Aimee ile radyo üzerinden yeniden bağlantı kurduğunda ona tekrar kapılmaya başlar. Joel yer altında artık ona göre bir şey kalmadığını anlar ve yoluna çıkacak tüm tehlikelere rağmen gerçek aşkını bulmak için bir serüvene atılması gerektiğine karar verir.

• hazırım Görsel efektleri ile Oscar'a aday olan Love and Monsters, 14 Nisan'da Netflix'te 

• Aşırı gençlik filmi gibi geldi bana.
  • Framanı izledim filme gerek kalmadı.

• Netflix nedense hep deneysel filmler çekiyor ,diğer yapımcıların gişe endişeleri ile çekmek istemediği saçma filmler de var , buda eğlenceli olabilir ama saçma olduğu gerçeğini pek değiştirmiyor , muhtemelen izlemem , bana birşey katacağını sanmıyorum , sadece vakit geçirme filmi

• Film güzel ama efekleri oscar alacak kadar başarılı değil.

• Görsel efektler bana iyi gelmedi. Akademinin gözleri mi bozuldu acaba?

• TheJudgé kullanıcısına yanıt

Bu netflix filmi değil ben izleyeli baya oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırıımmm??

• Bu film ne duygu içeriyor ne heyecan ne macera nede ödül virilecek kadar özel efekt...

• Görsel efektleri oscar almaya aday falan değil. Film de ortalamanın biraz altında bana gore.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.