Şimdi Ara

GÖRMEYEN KALMASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence çok pahalı olmayacak. ne var kardeşim şu kullandıkları işlemcileri ramleri pc ler içinde yapsalar bunu anlatmaya çalışıyorum ben daha pahalıya daha kötüsünü satıyorlar bize
  • oha oha oha 4ghz üzeri ve 9 çekirdek....harbiden azıttı bu herifler....
  • biz pc kuracağız diye yırtınalım bize parça üreten aynı adamlar daha iyisini yapsınlar tekarrlıyorum çok yakında pc konsol kırmaları gelecek hazır şekilde daha ucuza çok hızlı pc ler
  • bu ne ya, asmislar hocam bunlar fiyati hakkinda birsey varmi??
  • 8 + 1 cell olayı süper.. Bu arad kullanılan grafik çipi de xbox360 daki express ati gibi bişey mi olacak ?
  • süper bişi bu yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

bence çok pahalı olmayacak. ne var kardeşim şu kullandıkları işlemcileri ramleri pc ler içinde yapsalar bunu anlatmaya çalışıyorum ben daha pahalıya daha kötüsünü satıyorlar bize

o kullandıkları işlemcileri pc ye koysan yine playstation olarak kullanabilirsin sadece :). O işlemcilerin desteklediği instruction setleri çok kısıtlı, oyun oynamaktan başka hiçbir şey yapamazsın neredeyse...
  • alet güzelde game pad hiç hoşuma gitmedi nedense itici geldi bana eskisi sanki daha şirin ve güzeldi
  • valla ben bu ekonomiyle bu teknolojiyi yakalayamam bıraktım artık aldı başını gidiyo.
  • farkettiniz mi açma kapama düğmeleri felan bi değişik böyle dokunmatik felan mıdır nedir
    bu arada cd kapağı tray değil slot
  • abicim bu iş anakart üreticilerinde bitiyor... şöyle ucuza 2 işlemci destekli deskop anakartlar üretseler ben alırım takarım üstüne iki tane 3000 coşar valla makine hele bide çift çekirdekli işlemci takacan mükemmel olur...

Nerdeee adamlar çift işlemci destekli anakart üretse ya 2000 dolara satarlar yada anakartın tek özelliği çift işlemci olması olur...
  • ekran görüntüleri çıkmış gördünüz mü?
    ben xboxtaki görüntüleri daha çok sevdim ama heralde oyun iyi değil ya ps3 teki
    ps3 e metal gear solid çıksın da siz görün ve de gran tourismo
  • ekran görüntüleri çıkmış gördünüz mü?
    ben xboxtaki görüntüleri daha çok sevdim ama heralde oyun iyi değil ya ps3 teki
    ps3 e metal gear solid çıksın da siz görün ve de gran tourismo

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=7465
    ekran görüntüleri burda 4 tane var
  • manyak alet
  • quote:

Orjinalden alıntı: cerebellum

valla ben bu ekonomiyle bu teknolojiyi yakalayamam bıraktım artık aldı başını gidiyo.

+1
  • öhhhhhhhh yani ne diim öhhh
  • adamlar pc lere büyük darbe vurmuş ürün süper .
  • iste rekabet budur, biz pc daha hala doom3 oynıyacagız dıye yırtınıyoruz ps3 nerdeyse doom4 oynatacak hıza sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 18 Mayıs 2005, 1:31:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.