Şimdi Ara

GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
906
Cevap
58
Favori
96.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Go pro hero 8 almayı düşünüyorum hero 9 ve 10 da sorunlar varmış ne diyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar sandickin 256 gb versyonunu aldim. Go pro hero 7 black var bende ama onu takinca format diyor. Denedim formati pc ye taktim yine formatladim ama duzelmedi. Ayni karti telefona ve pcye takinca calisiyor. Anlayamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende 9 modeli var sizlere sormak istediğim birkaç konu olacak. video çekimleri yapmak istiyorum instagram gibi platformlarda kısa kısa story tadında ama videoyu instagrama atınca dehşet kalite kaybı oluyor. bunun önüne geçmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ve en önemlisi sosyal medya için hangi video ayarlarında çekim yapmam gerekiyor?

• kalorx K kullanıcısına yanıt

Yardım :/

Bende 8 var. Youtube bir çok video yükledim. bir sorun yaşamadım.

Instagrama da müsait olunca sizin için deneyeceğim fakat şöyle bir sorum olacak

Hangi formatta video çekiyorsun da instagrama atınca kötü çıkıyor? FULL HD denedin mi?

• 4K ve 2.7K denedim sıkıştırıyor mu ne yapıyor bilmiyorum görüntü kalitesi dehşet düşüyor. O yüzden kalite kaybı olmadan minimum kaç piksel ve fps de çekim yapmam gerekiyor onu bulmaya çalışıyorum. Teşekkürler ilginiz için.

• cosef kullanıcısına yanıt

Deneyebildiniz mi hocam? Aslında öğrenmek istediğim story için kısa videolar çekerken 1080 p ya da 4K mı yapayım. Ne bileyim 30 fps de çek diyen var 60 fps çek diyen var. İnstagramın da kalite kaybını düşünürsek benim standardım ne olmalı bunu öğrenmek istiyorum.

• Hero 9 acayip foto çekiyor. Şu fotoğrafta hiç oynama yok .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,
    Gopro hero 8 cihazım ile video çektikten sonra kaybetmesi için düğmeye bastığımda sd kart hatası verdi. Sonra cihazı kapatma tuşuna bastım ve sd kart formatla yazısı çıktı bende evet dedim. Fakat 5dk civarı bekledim hala formating yazıyordu bende takıldı diye bataryayı çıkarttım. Şuanda cihaz açılmıyor yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.

1080 p yap. 4K yapsan da instagram zaten düşerecek

• lunhker kullanıcısına yanıt

Pili ve SD kartı sök 1 saat bekle

sonra pili ve SD kartı tak. Cihazını bir sarj etmeyi dene. Sarj olsun. sonra tekrar cihazını açmayı dene

• Selamlar. 3 yıldır gayet güzel kullandığım gopro hero 8'in dokunmatik ekranı bir anda çalışmamaya karar verdi. Su teması hiç olmadı, sadece kuru çekimlerde kullanıldı. factory_reset.txt diye bir yöntem bulmuştum internette araştırırken. onu da denedim ancak daha ilk ekranda (dil seçimi yapıp devam edilecek ekran) ekrana dokunsamda algılamadığı için iyice kullanılmaz oldu.

Çözüm önerisi olan var mıdır?

İyi akşamlar dilerim.

• Go pro kiralamak isteyen olur mu forumda 1-2 günlüğüne sadece sabit bir yerde çekim yapacak bir kutlama esnasında İstanbul'dayım ilgilenen olursa mesaj atarsanız çok sevinirim

• Merhabalar; kamp, bisiklet, dalış videolarım için go pro arıyorum. 2.el alacağım en düşük hangi modeli almalıyım? hero4 ler 2bin tl civarında tavsiye eder misiniz?

• Arkadaşlar merhaba. Gopro Hero 11 Black ile yapmış olduğum kısa bir 4k60fps çekimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kamerayı henüz sabitlemedim, elimde tutarak çekimi yaptım. Bu doğrultuda izleyebilirsiniz.

Halil İbrahim Kayayoutube
    #gopro #goprohero #goprohero11 #goprohero11black #peugeot #peugeot3008 #pov #carpov
    https://www.youtube.com/watch?v=eomA_H7mJYI&feature=youtu.be
  • arkadaşlar merhaba. motovlog çekimi için gopro bakınıyorum 2. el satacak olanlar irtibata geçebilir. çekmecenizde kalmasın işe yarasın ( istanbul )

selamlar

kanalın ismi "motosiklet gezgini"

• Merhaba arkadaşlar. Elimde hiç kullanmadığım gopro hero 7 black ve aksesuarları var. Aksesuarları; ikili şarj cihazı ve yedek 2 batarya, gopro shorty mini tripod. Kullanmayı da düşünmediğim için satıp nakite çevirmek istiyorum. İhtiyacı olan ilgilenen varsa yardımcı olabilirim. Aydın da yaşıyorum aydın ve çevresi elden teslim edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1B5EBFC23 -- 28 Ekim 2022; 22:12:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Lublinox L kullanıcısına yanıt

Çözünürlük çok kötü böyle olmaması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence goprolar fotoğraf çekmekten ziyade video çekmek için daha kullanışlı aletler bence telefon fotoğrafı videoyuda gopro daha iyi çekiyor

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.