Şimdi Ara

GoPro Hero 5 Black + Sayısız Aksesuar + Kumanda + Yedek Batarya.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 GoPro Hero 5 Black + Sayısız Aksesuar + Kumanda + Yedek Batarya.
    Merhabalar,

Bir proje için Amerika'dan satın aldığım GoPro Hero 5 Cihazımı satıyorum. Kullanım sürem yaklaşık Eylül 2017 tarihinden beridir. Toplamda 15 kez falan kullandım. Cihazda en ufak bir sıkıntı yoktur.

Aksesuar olarak bulabileceğiniz en çeşitli seti resimlerden görebilirsiniz. Göğüs kemeri, baş kemeri, su altı batmaz sapı, onlarca bağlantı aparatları, yedek bataryası, harici batarya şarj kiti, tripodu, iki adet aksesuar çantası ile yok yoktur. Lütfen fiyat kıyaslaması yaparken bunları dikkate alın. Ayrıca lütfen şurada şu kadar fiyata var sizde neden pahalı gibi şeyler yazmayın. Cihazla beraber gelen aksesuar takımı ile ben bu fiyatı hak ettiğini düşünüyorum. Cihazda en ufak bir sorun yoktur. Resimdeki görünenlere ek olarak 64 GB Class 10 sd kartı da takılı içindedir.

Resimde detaylı olarak tüm aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Cihazın kutusu mevcuttur.
    Sahibinden ilan no: 520885658
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat 1700 TL olarak revize edilmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.