Şimdi Ara

GoPro Hero 12 Black daha iyi batarya ve AirPods desteği sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aksiyon kamerası dünyasının bir numaralı ismi GoPro merakla beklenen yeni modelini duyurdu. GoPro Hero 12 Black daha iyi batarya optimizasyonu ve AirPods bağlantı desteği ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

GoPro Hero 12 Black özellikleri ve fiyatı

GoPro Hero 12 Black aksiyon kamerası önceki nesilde duyurulan sensör ile geliyor. Bu sensör kamerayı döndürmeden 4K/30FPS formatında 9:16 dikey videolar çekebiliyor. Yine kamerayı 90 derece çevirdiğinizde menüler buna göre sıralanıyor. 4K 60FPS videolar daha geniş olarak yakalanırken HDR formatı 5.3K ve 4K 60fps modlarına da gelmiş.

Ayrıca Bkz.GoPro Hero 11 Black, daha ucuz Mini modeliyle birlikte tanıtıldı: İşte özellikleri

Yeni kamerada 8:7 çekim modu dikkat çekiyor. Bu sayede farklı görüntü oranları ile yüksek kalitede çıktı almak mümkün oluyor. Yeni mod TimeWarp ve Night Effect özellikleri ile de kullanılabiliyor. Yine renk geçişlerini daha esnek hale getirebilen GP-Log ve birden fazla GoPro Hero 12 ile çekim yapıldığında düzenlerken senkronize olmalarını sağlayan Timecode Sync yenilikler arasında.

Diğer taraftan Bluetooth üzerinden kulaklıklara bağlanarak oynatma ve kayıt yapabilme, ayrıca mikrofonu da kullanabilme önemli bir gelişme olmuş. Kullanıcılar kulaklıktan ses aktivasyonunu da gerçekleştirebiliyor.

Son olarak bataryada yapılan iyileştirmeler de kullanıcı deneyimine büyük katkı yapacak. Firma önceki nesillere göre iki kata kadar kullanım süresinde iyileştirme olduğunu belirtiyor. 1/4 inç 20 bölmeli geleneksel yuvanın dahil edilmesi diğer tripodlar ile uyumlu olmasını sağlayacak. GoPro Hero 12 Black modeli 400$ fiyat etiketi ile satılacak.

Kaynak:
    https://www.engadget.com/gopro-announces-hero-12-black-with-airpods-support-and-better-battery-life-130027283.html

• Önceki modellerde hep ısınma problemi var inş çözmüştür. Bence en iyi yeninilik kulaklık tarafında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Airpods desteği ne alaka Bluetooth kulaklık desteği işte

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sözde Gopro ile ceiklmiş gibi gösterilen tanıtım videosunu izledim dedim bunun yarısı kadar görsel sunsa yeter.

Sonra youtube ta incelemelerdeki elemanların çektiği videoları gördüm tamamen hayal kırıklığı oldu.

• bence elinde mevcut 9 olan varsa segment atlamak için 12 alınabilir.

10-11 den 12 ye geçmek bir şey fark ettirmeyecek.

maliyete yansıyan tek özelliği bluetooth desteği gelmesi. adaptöre ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

@cryptdlg dediği gibi gopro sitesindeki görsellerle alakası yok. onlar gopro ile çekiyorsa millete sjcam satıyorlar heralde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.