Şimdi Ara

google şifrenizi değiştirin mesajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün hergün ki gibi girdiğim rutin bir site var çok sık kullanıyorum girdim siteye mesaj geldi telefon ve bilgisayarımın ekranına siteye girince mesaj şu;

Şifrenizi değiştirin

Bir site veya uygulamadaki veri ihlali nedeniyle şifreniz ifşa oldu Chrome, X sitesinin şifresini hemen değiştirmenizi öneriyor.

Bu nedir arkadaşlar baktım detaylara 38 sitede ki chroma kayıtlı şifrelerim ifşa olmuş gözüküyor

Endişelenmem gerekiyor mu? Hesabım da yüklü miktarda paralarda var sıkıntı çıkar mı?

• bilen varsa yazsın aynı durum bende de oluyor. ifşa olduysa google şifre ne işe yarıyor. 21 adet aynı şifre kullanımı uyarısı veriyor bundan dolayı mı ifşa diyor yoksa cidden şifrelerimiz çalındı mı?
  • Bugün bende de hepsi burada - teknosa vs. Girdiğim bütün sitelerde bu uyarıyı aldım sıkıntı nedir.?
  • Konu ile ilgili olarak bir haber buldum, geçenlerde de şöyle bir okuyup geçmiştim, belki bununla ilgili olabilir.

Link
  • Yüzlerce şifre var tek tek degişim mi yapacagız ? Bu işte bir saçmalık var . Daha detaylı bilgi verecek olan var mı? Degişirtirdijlerim de ifşa oldu diye yine karşıma çıkıyor.. Dünyanın çivisi çıktı.. Hep sahtekarlık..Neler oluyoooor?!!😱
  • Mustarip 5
  • aynısı az önce başıma geldi. Öyle kolay kolay da sağa sola giriş yapan birisi değilim. Ekşisözlükte birisi Kariyer.nete girince şifrelerinin açığa çıktığını yazmış. Bu mesajdan uyanan ben Kariyer.nete giriş yaptığım şifremin ifşa olduğunu gördüm kıllanmadım değil. Koskoca firma, güvenlik açıklarını acilen kontrol ettirmeleri gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.