Şimdi Ara

Google Play Uygulama İçi Satın Alma Sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
32.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben Clash Royale Clash of Clans dahil bütün android oyunlarında mobil ödeme yaparken ''Maalesef İşleminiz Şu Anda Tamamlanamıyor'' hatası alıyorum ve bu hatayı düzeltemiyorum ne yaptıysam düzelmedi nasıl düzeltebilirim ?

• Aynen bu nedir inyernetde arastirdim kimsede bilmiyor.
  • Gmail hesabi degistim baska hesapla denedim duzelmedi.
    Acaba kredi kartimi hatali dedik 3 kart degistim olmadi.
    Internet baglantimi bile degistim olmadi.
    Oyunu birakicam en sonunda.
  • Utku_187 U kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme hizmeti açık mıdır?
    Belki dolandırıcılık vakaları arttıysa önüne geçmek için kapatmış veya durdurmuş olabilirler.
  • Valla ben mobilde denedim 3 farkli kredi kartida denedim kartlarda hicbir sıkıntı yok. En az 10 farkli gmail hesabida denedim eski ve yeni hesap. İnternet baglantimi bike degistim belki ip ban yedim diye. Surekli ayni hata. Yukarda yazan hata. Hatanin kodu bile yok.
    Ama goggle playden herhangibir ucretli uygulama alabiliyorum. Sadece bu uygulama ici alisverislerde hep bu hata. Bunu nasil cozebilirim. Kafayi iycem. Acaba bi defa ucreti geru ustedim diye mi bunlar basima geldi.
  • Bu olayi cozen olursa dilesin benden ne dilerse...
  • Gift kart bile aldim o bile olmadi hesapta para yuklu kullanilmiyor. Deniye deniye en sonunda sahtekarlik uyarisiyla belge falan istiyolar. O bile biss gitti. Kac gmail hesabi gitti öyle. Cihazu fabrika ayarina getirip yeniden kurmakta başetmedi. Eee daha ne bu sorun .
  • Anladığım kadarıyla hesabınız güvenlik nedeniyle bloke olmuş.
    Hesabın size ait olduğunu google a kanıtlamanız gerekiyor.
    Bunun yolu da, ayarlardan sizi bir sayfaya yönlendirecek. Ordan gerekli bilgileri doldurup, Kimliğinizi taratıp göndermeniz gerekiyor.
  • irish kullanıcısına yanıt
    Fakat hesapta degistim. Yigenim hesabini falanda denedim. Yine ayni sonuc. Benim tahminim bi sekilde ban yedim. Ama nasil bi bloke anlamadim. Herseyi degistim denedim. Resmen artik bundan sonra b8sey yapma der gibi.
  • Bu sorun bende de var tel No + yüzlerce hesap + bi o kadar da müşteri hizmetleri görüşmesi hepsi = ne yaptıysam çözemedim çözen varsa gelsin karşılığını vereyim 😊😅😅😅
  • sorun çözüldümü aynı sorunlar bendede var denemediğim yol kalmadı
  • Ayni sorun bende de oldu.Yanlislikla bir ayari duzelletim dedim.O gun bugun sorun cozemedim.
  • bu sorunun sebebi kredi kartı kaynaklı değil sorun google play store kaynaklı google play store arayın musterı hızmetlerı danışın çözerler her defasında aramaız gerekecek
  • bu arada ben musterı hızmetkerı ıle urasmam dersenız bır yontem daha var. şöyle anlatayım satın almaya basınca işlem tamamlanamıyor hatası alırsınız yapmanız gereken sabırlı olmak benım başımada geldi hep hata alıyorsun bunun için satın almayı tekrar tekrar deniceksiniz arada mola verin ama eninde sonunda oluyor devamlı böyle oluyor hata alıyorum ama devamlı deneme sabırlı oldumu alırsınız sıkıntı dedıgım gıbı play store den kaynaklı
  • Merhaba Dostlar ;

Bu sorunun çözümünü bilen varmı varsa çok minnettar olurum...
  • Merhaba Dostlar ;

Bu sorunun çözümünü bilen varmı varsa çok minnettar olurum...
     Google Play Uygulama İçi Satın Alma Sorunu...
  • Yil neredeyse 2018 olmustu ve bu gizemli sorun hala esrarini koruyordu...
  • Çözümü zor değil telefona format atın ilk girişte farkli mail ile hesap oluşturun eğer tekrardan ayni hatayı verirse farklı sertifikalı custom rom yukleyin ben çözüme bu sekilde ulaştım sebebi siz urun satın alirken onu 1 den fazla iade etmeniz bu şekilde yaparsanız iadeyi gerceklestirirsiniz zaten amaç bu
  • Merhaba ustam. Custom rom yükleyerek çözdüm demişsiniz bu işlem tamamlanmıyor hatasını. Bende bankadan geri ödeme yaptım ondan sonra hesabı engellediler hangi hesabı açtıysam farklı telden denediysem olmadı. En son bugün gift card aldım 125 tlye fakat ona dahi işlem tamamlanmıyor diyo. Müşteri hizmetlerini aradığımda hesabı kapatıyor adiler. Gift card boşa gidecek diye korkuyorum. Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursan çok sevinirim
  • Telefon modelini bilmiyorum ancak custom firmware yükle cynogen mod gibi youtube falan yaz çıkar zaten fw kurduktan sonra yeni mail hesabıyla almayı dene. Olacaktır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.