Şimdi Ara

Google Play Store Sertifikası Olmayan Cihazlar İçin Netflix İndirme Linki ve Widevine L3 Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazınızın Widevine sürümü benim cihazımda da olduğu gibi "L3" ise ne yaparsanız yapın Netflix'in sunucuları üzerinden HD kalitesinde izleme yapamazsınız ayrıca, cihazınızın Google Play Store sertifikası yoksa, Netflix'in uygulamasını Google Play Store üzerinden yüklemeye çalıştığınızda -Android sürümünüz ne olursa olsun- "cihazınızla uyumlu degil" hatası verir.

Yani Netflix, Google Play Store sertifikası desteği olmayan cihazlara indirme desteği ve Widevine L3 sürümüne sahip olan cihazlar için de -paketiniz ve telefonunuzun görüntü kalitesi desteği ne olursa olsun- HD kalite de izleme imkanı vermiyormuş.

Google Play Store sertifikası desteği olmayan cihazlar için Netflix uygulaması indirme linkleri:

Netflix'in kendi sitesinden paylaştığı: Netflix 4.16 sürümü (eski sürümdür. Android 4.4 ve Android 7.12 sürümleri arasında çalışır.):
    https://netflixhelp.s3.amazonaws.com/netflix-4.16-200217-release.apk

APKPure sitesinde paylaşılan: Netflix 7.38 sürümü (güncel sürümdür. İndirmek için APKPure uygulamasını kurmanız gerekmektedir.):
    https://m.apkpure.com/tr/netflix/com.netflix.mediaclient

Bu arada, Google Play Store sertifikası desteği olmayan cihaz demek, sadece kaçak cihaz demek değil, fabrika da bile üretilmiş olduğu halde birçok cihazın Google Play Store sertifikası yokmuş. Örneğin benim cihazımın da fabrikada üretilmiş olduğu halde Google Play Store sertifikası yok.

Edit sebebi: İmla kuralları ve çeşitli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 30 Aralık 2019; 20:13:2 >

• görüntü kalitesı kac oluyor acaba
  • gecemelek G kullanıcısına yanıt
    SD yani maximum 480P görüntü kalitesinde izlemeye izin veriyor.
  • Coreelec var araştırın android bağımsız bir linux sistem netflix 4k izleyebilirsiniz
  • Bende SD de izliyorum bununla ilgili bir çalışma var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.