Şimdi Ara

Desteklemeyen tv ye netflix kurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
15
Cevap
2
Favori
48.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 42PFL6097K/12 model philips tv miz var.Musteri hizmetleri netflix uygulamasini desteklemiyor dedi.Acaba herhangi bir guncelleme yaparak netflix kurma sansimiz olur mu ? Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi ?

• androıd box alıp ızleyın derim ugrasmayın bence
  • android box'lar pek verim vermez çünkü resmi netflix destekleri yok. Amazon.com'dan roku cihazı almanızı tavsiye ederim. Bu resmi netflix destekli cihazlardan biri amazon stick ve apple tv gibi. Bende kutulu olan versiyonu var çok memnunum donmasız takılmasız izleyebiliyorum.

eğer wifi cihazınız tv'nize yakınsa rokunun wifi ile çalışan hdmi versiyonları da var. Alıp hdmi girişine takıyorsunuz ve wifinize bağlayıp bütün netflix,amazon prime video, youtube falan da kullanabiliyorsunuz.

eğer benimki gibi wifiniz uzaksa ve ethernet kablo ile takmak istiyorsanız kutulu almanız şart ama şu aralar kutulu versiyonları baya bir pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Ocak 2019; 15:39:39 >
  • Cihazimiz hemen tv nin dibinde.Bu dediginizi nerden bulabilirim ? Link atmaniz mumkun mudur ?
  • Takip
  • SAMSUNG 46C650 46" FULL HD 100 Hz LCD TV kullanıyorum.

Malesef uygulama yok internet var bir youtube vardı o da çalışmıyor. yeni uygulama da kurulmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

android box'lar pek verim vermez çünkü resmi netflix destekleri yok. Amazon.com'dan roku cihazı almanızı tavsiye ederim. Bu resmi netflix destekli cihazlardan biri amazon stick ve apple tv gibi. Bende kutulu olan versiyonu var çok memnunum donmasız takılmasız izleyebiliyorum.

eğer wifi cihazınız tv'nize yakınsa rokunun wifi ile çalışan hdmi versiyonları da var. Alıp hdmi girişine takıyorsunuz ve wifinize bağlayıp bütün netflix,amazon prime video, youtube falan da kullanabiliyorsunuz.

eğer benimki gibi wifiniz uzaksa ve ethernet kablo ile takmak istiyorsanız kutulu almanız şart ama şu aralar kutulu versiyonları baya bir pahalı
    keşke kendi ülkemizde uygun fiyata alabilsek.. 25 dolarmış amazonda. amazondan buraya gelmesi ne kadar sürer acaba? Herhangi bir sıkıntı yaşanır mı gümrükte falan ? Baya güzel bişeye benziyor. Bende de vestel var desteklemiyor netflixi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ripitip

Cihazimiz hemen tv nin dibinde.Bu dediginizi nerden bulabilirim ? Link atmaniz mumkun mudur ?
    bir üstteki arkadaş amazon.com linkini atmış. O son çıkan roku cihazlarındandır. Onu alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

keşke kendi ülkemizde uygun fiyata alabilsek.. 25 dolarmış amazonda. amazondan buraya gelmesi ne kadar sürer acaba? Herhangi bir sıkıntı yaşanır mı gümrükte falan ? Baya güzel bişeye benziyor. Bende de vestel var desteklemiyor netflixi

Alıntıları Göster
    Ben 2-3 sene evvel amazon.com'dan almıştım. Gelmesi yanlış hatırlamıyorsam 15 gün civarı sürmüştü. O zamanlar gümrük sınırı 75 euro'ydu. Ben zaten 25-30 dolara falan almıştım. O yüzden gümrekten sıkıntısız geçmişti.

Şuanda 30 euroya düşmüştü en son galiba. Yani gümrük bedeli alınmaz büyük ihtimalle bu üründen.Bir sıkıntı olacağını sanmam. Zaten sepete eklediğiniz zaman gümrük adı altında ekstra para istemiyor amazon. Sadece yol ücretini istiyor. Toplamda 32 dolar yani 175 tl yapıyor.

Tavsiye ederim. Benim aldığım versiyon eski versiyondu, o zamanlar bu küçük aletler yoktu. Şimdi daha da küçülmüş. Hiç gözle görülmeyecek hale gelmiş. Benimkinde sadece netflix desteği var eski olduğu için. Amazon video,spotify veya diğer uygulamalar pek yok. Ama ben zaten netflix için almıştım sadece. Bu yenisinde tüm her şey vardır diye düşünüyorum. Netflix kesin var ve çalışır halde ama.

Bende yakın zamanda ya roku'nun yeni modelini ya da amazon fire tv stick almayı düşünüyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Ocak 2019; 22:51:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Ben 2-3 sene evvel amazon.com'dan almıştım. Gelmesi yanlış hatırlamıyorsam 15 gün civarı sürmüştü. O zamanlar gümrük sınırı 75 euro'ydu. Ben zaten 25-30 dolara falan almıştım. O yüzden gümrekten sıkıntısız geçmişti.

Şuanda 30 euroya düşmüştü en son galiba. Yani gümrük bedeli alınmaz büyük ihtimalle bu üründen.Bir sıkıntı olacağını sanmam. Zaten sepete eklediğiniz zaman gümrük adı altında ekstra para istemiyor amazon. Sadece yol ücretini istiyor. Toplamda 32 dolar yani 175 tl yapıyor.

Tavsiye ederim. Benim aldığım versiyon eski versiyondu, o zamanlar bu küçük aletler yoktu. Şimdi daha da küçülmüş. Hiç gözle görülmeyecek hale gelmiş. Benimkinde sadece netflix desteği var eski olduğu için. Amazon video,spotify veya diğer uygulamalar pek yok. Ama ben zaten netflix için almıştım sadece. Bu yenisinde tüm her şey vardır diye düşünüyorum. Netflix kesin var ve çalışır halde ama.

Bende yakın zamanda ya roku'nun yeni modelini ya da amazon fire tv stick almayı düşünüyorum zaten.

Alıntıları Göster
    kargo bedava olsaymış iyiymiş Tr de uygun fiyata satan da yok 2.elde satan olsa. Kullanım bakımından sıkıntı yaşamadınız değil mi hocam? herhangi bir sıkıntı olmaz sanıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

kargo bedava olsaymış iyiymiş Tr de uygun fiyata satan da yok 2.elde satan olsa. Kullanım bakımından sıkıntı yaşamadınız değil mi hocam? herhangi bir sıkıntı olmaz sanıyorum?

Alıntıları Göster
    maalesef. Bende belki almanya ofisi satıyordur kargoyu bedavaya getiririm diye düşünüyordum ama amazon.de'de satılmıyor.

Kullanım bakımından sıkıntısı hiç yok. Hatta yan odamdaki lg smart tv'de ki netflix uygulamasından daha iyi bile görüntü veriyor diyebilirim . Wifiniz yakında olsun yeter.

• Xbox one al ikinci el. Miss gibi hem oyun, hem netflix
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yanılıyorsunuz. Mi Box 4K Netflix destekliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.