Şimdi Ara

Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
7.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demek ki servislik bir durum olur da, adamların eline düşersek yandık. Daha neyi sattıklarından haberleri yok. :)
    Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon hakkında bi kaç bilgi vereyim. Fotoğraf ve videolardan biraz kaba gibi gözüküyordu ancak çok şık bir telefon olmuş. Eldeki hissiyatı, kasa kalitesi çok iyi. Stock android ile geldiği için arayüz ve ıvır zıvır uygulamalar yok bu yüzden telefon geldiğinde yaklaşık 29 gb boş alanla geldi. Ortalama kullanılan bellek %40-50 arasında. Daha yoğun kullanımda tekrar yazarım. Bunun dışında bildirim ışığı varmış, ben yok sanıyordum, güzel sürpriz oldu. :)

• outside O kullanıcısına yanıt
    ne kadar sürede geldi hepsiburadadan ?
  • feanor007 F kullanıcısına yanıt
    1 günde geldi. Şimdi baktım da gün içi teslim seçeneği gelmiş bugün. Ben alırken yoktu.

Hocam cihaz hayırlı olsun..

Bende XL modelini merak ediyorum baya zamandır takibimde olan bir cihaz.
    Sizden kullanıcı olarak kendi kullanımız doğrultusunda batarya performansı ve genel performans hakkında bilgi istesek nasıl olur?
    Almayı düşünen diğer arkadaşlara da fikir vermiş olursunuz.

Farklı Fotoğraf örnekleri kullanım senaryosuna bağlı olarak batarya performansı ekran kalitesi vs gibi kısa bir inceleme şeklinde bilgi paylaşırmısınız?

• Teşekkür ederim. Açıkçası xl'i beklemeyi ben de düşündüm ama benim için biraz büyük gelir diye vazgeçtim. 5 ideal olmuş diyebilirim ama büyük ekran sevenlere hitap etmez gibi.

Pili dün gece tamamen doldurdum. Şu an %57 dolu ve 2 saat 40 dakika ekran süresi var. 6 saati rahat görür gibi. Bi de tasarruf modunu açınca pil fazlasıyla tatmin eder gibi gözüküyor. Kullanım boyunca bir kaç telefon görüşmesi yaptım, whatsapp mesajlaşması, 20 dakika civarında netflix ve 10 dakika civarı ise youtubeda video izledim. Parlaklık otomatik ayarda, konum bilgisi ise pil tasarrufu seçili olarak açık.

Ekran kalitesi ve telefonun hızı zaten kusursuz. Akıyor resmen. Stock android kullanmayı özlemişim. :)

Bunun dışında ses, fotoğraf gibi konuları kullandıkça eklerim.

Valla ben biraz büyük ekran merakı yüzünden XL olmasını istiyorum. Hem bataryası daha iyi olur hemde ne bileyim küçük ekran sevmiyorum o sebeple bekliyorum.

Kullandıkça farklı bilgiler paylaşmanızı bekliyor olacağım.

• XL gelicekmiymiş bilgi alabilen oldumu arkadaşlar ?
  • bu tipsize 3000 kağıt istiyorlar vay be.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

bu tipsize 3000 kağıt istiyorlar vay be.

Amerikada iPhone ile aynı fiyata sahip ,650 dolar. Güncel kurla 2215TL ediyor. Üstüne kayıt harcı vergi vs. derken böyle bi fiyata satılması oldukça normal. iPhone 7 32GB bile Apple'ın kendi sitesinde daha pahalıya geliyor. Ayrıca HB'nın yaptığı indirimlerle fiyatı bi 50-100TL indirmek de mümkün olur yakında.
  • Bu telefon ne zaman 1000tl ye düşer tahmininizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Bu telefon ne zaman 1000tl ye düşer tahmininizce ?

Yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flowles

Bu telefon ne zaman 1000tl ye düşer tahmininizce ?

iPhone 5S ve bazi 5 modelleri hala 1000'in uzerinde Yani en az 5 yil beklemeniz gerekmekte.

Ayrica 5 ve 5s cikis fiyati 2000 civariydi yanlis hatirlamiyorsam. Bu cihaz 3000, yani dolar 0.8 tl falan olmadikca asla dusmeyebilir 1000'e.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 23 Kasım 2016; 20:41:47 >
    Kutudan nasıl bir şarj aleti çıktı?

• hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjı destekleyen bir adaptörle geliyor. Türkiye'de resmi distribütör satışı olmadığı için Amerika girişli. İthalatçı firma yanında dönüştürücü ile yollamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: outside

Hızlı şarjı destekleyen bir adaptörle geliyor. Türkiye'de resmi distribütör satışı olmadığı için Amerika girişli. İthalatçı firma yanında dönüştürücü ile yollamış.

Bu ilginç bakın. Acaba direk Amerika cihazı mı satıyorlar, öyleyse LTE bantlarında sıkıntı çıkabilir. 2 tane model var bi US bi Rest of World.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 23 Kasım 2016; 22:45:35 >
  • Dün denedim, bir sıkıntı yok. Hız testi de yaptım. O da normal değerleri verdi.

Sdn kutu açılımı yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=UrEbqHmeQ94&t=6s
  • quote:

Dün denedim, bir sıkıntı yok. Hız testi de yaptım. O da normal değerleri verdi.

Sdn kutu açılımı yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=UrEbqHmeQ94&t=6s

Öyleyse çok iyi. Telefona ihtiyacım var benimde, eğer garantide problem olmazsa bunu almak istiyorum. İlk izlenimleriniz iyi anladığım kadarıyla, umarım kullandıkça daha da memnun kalırsınız.
  • Açıkçası alırken aklımda bir acaba yoktu. Nexus 4 ve 5 kullanmış biri olarak ne geleceğini biliyordum. Şimdi daha premium bir cihaz olmuş. Telefon hakkında karar verilmesi gereken iki konu var. Birincisi fiyatı, ikincisi ise tasarımı. Yeterli bütçe ayrılabiliyorsa ve tasarımı beğeniliyorsa alınacak en iyi 2-3 android telefondan biri. Şu an tek sıkıntım kılıf. Nillkin alayım dedim paypal yüzünden alamadım. Verus gereksiz pahalı ve kaba. Spigen getiriyormuş yakında, sitesinde çok yakında demiş.

• quote:

Açıkçası alırken aklımda bir acaba yoktu. Nexus 4 ve 5 kullanmış biri olarak ne geleceğini biliyordum. Şimdi daha premium bir cihaz olmuş. Telefon hakkında karar verilmesi gereken iki konu var. Birincisi fiyatı, ikincisi ise tasarımı. Yeterli bütçe ayrılabiliyorsa ve tasarımı beğeniliyorsa alınacak en iyi 2-3 android telefondan biri. Şu an tek sıkıntım kılıf. Nillkin alayım dedim paypal yüzünden alamadım. Verus gereksiz pahalı ve kaba. Spigen getiriyormuş yakında, sitesinde çok yakında demiş.

Spigenleri burdan beklemek yerine Amazon'dan yarı fiyatına alabilirsiniz. Aynı anda 2 3 tane alırsanız daha da uyguna gelir. Burda 1 taneye vereceğiniz paraya ordan 3 tane bile alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.