Şimdi Ara

Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
7.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'a baktım. Yarı yarıya indirim de var ama Türkiye'ye yollayan satıcı bulamadım. Hiçbiri yollamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outside -- 24 Kasım 2016; 16:52:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

Amazon'a baktım. Yarı yarıya indirim de var ama Türkiye'ye yollayan satıcı bulamadım. Hiçbiri yollamıyor.

Hocam Spigen tarafından satilanlar geliyor hocam mesela

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01M1DZT8K/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1479996600&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=pixel+spigen

• Valla yolluyormuş. Sağ ol hocam. :)
  • Kılıf konusunda geçici çözüm olarak Çin'den şeffaf bir kılıf aldım (1.2mm) ve kullanıyorum. Ama daha ince kılıf peşindeyim açıkçası. Bunun yarısı kadar daha ince bir kılıfa bakınıyorum. Maxboost, Bear Motion ve Nillkin'deki kılıflar incelik açısından fena görünmüyor. Bu kriterlerde uygun bir modele denk gelirseniz bana da haber edin lütfen
  • Spigen almak üzereyken rhinoshield'in bumper'ını gördüm. Black friday indirimi var, bi de eskiden kalan bi indirim kuponum var. Kargo dahil 50 liraya geliyor. Karar veremedim henüz.
  • quote:

Spigen almak üzereyken rhinoshield'in bumper'ını gördüm. Black friday indirimi var, bi de eskiden kalan bi indirim kuponum var. Kargo dahil 50 liraya geliyor. Karar veremedim henüz.

Hiç düşünmeden Rhino'yu alın derim, hayatımda hiç bu kadar kullanışlı bir ürün görmedim ben. Eski telefonumda kullanıyordum çok memnunum, telefonu kapatmadan muazzam bir koruma sağlıyor.
  • Teşekkürler. Birisinin ikna etmesi iyi oldu. Rhinoyu alayım o zaman. :)

• quote:

Teşekkürler. Birisinin ikna etmesi iyi oldu. Rhinoyu alayım o zaman. :)

Alın hocam alın, hayırlı olsun. Şimdiden uyarayım, eğer ekran koruyuca da alacaksanız Rhino Shield takılıyken ekran koruyucuyu taktırın, diğer türlü kap tam oturmayabiliyor ekran koruyucu tam ortada takılmadıysa. Bende telefon yok ama bu konuyu takip ediyorum, bu gidişle bende alacağım bir tane
  • Renk hangisi alsak? Canlı görmeyince çok arada kaldım :/

• quote:

Orijinalden alıntı: vega_vega

Renk hangisi alsak? Canlı görmeyince çok arada kaldım :/

Ben beyaz aldım memnunum. Kaliteli ve kibar duruyor.
  • quote:

Teşekkürler. Birisinin ikna etmesi iyi oldu. Rhinoyu alayım o zaman. :)

Eğer henüz almadıysanız Amazon'daki yorumları da bir okuyun ona göre değerlendirin derim.

Yorumlarda epeyce kişi bu ürünün Pixel için üretilen modelinde kusurlardan bahsetmiş. Taktıktan sonra çıkartılamaması, şarj deliğinin çok dar kesilmiş olması ve butonların çok sert ya da basılması zor olduğunu yazmışlar genel şikayet olarak.
  • igtx İ kullanıcısına yanıt
    Valla daha 10 dakika önce onları okuyordum. :) Sonra inceleme videolarını izledim, onda da aynı şekilde şarj çıkışının ufak olmasından bahsediliyor. Çok da hoşuma gitti ama bu şekilde almanın bir anlamı yok. Spigen'i alıcam, başka alternatif de kalmadı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outside -- 25 Kasım 2016; 2:6:30 >
  • Daha %39 şarj var ve durum bu. :) Facebook ve messenger'ı silince pil ömründe ciddi bir artış olmaya başladı.
    Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outside -- 25 Kasım 2016; 11:33:29 >
  • bana sıkıntı var gibi geldi 4g den 3g ye geçince internet daha düzgün ve stabil oluyor sanki vodafone da.
  • markette sıkıntı yaşayan var mı ? Daydream uygulamasında google play çalışmıyor.Can't connect google... hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feanor007

bana sıkıntı var gibi geldi 4g den 3g ye geçince internet daha düzgün ve stabil oluyor sanki vodafone da.

Hocam bantları kontrol ettim US modeli olsa bile sıkıntı olmaması lazım aslında. Hepsiburada'dan mı almıştınız sizde?
  • evet ama sıkıntı vodafone kaynaklıda olabilir :)
  • Vodafone 4G(LTE) vs 3G Bariz fark var.Telefonu hiç yerinden oynatmadan sadece bant değiştirip 2 kez test ettim sonuçlar:

4G daha yavaş.

Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feanor007 -- 26 Kasım 2016; 16:24:18 >
  • feanor007 F kullanıcısına yanıt
    VR cihazım olmadığı ve almayı da düşünmediğim için daydream uygulamasını sildim ben.
  • feanor007 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğun bölge ya da sim kartla alakalı bir durum olabilir. Ben de Vodafone kullanıyorum ama bir sorun yok.Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.