Şimdi Ara

Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
7.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada belirtildi mi bilmiyorum ama cihazda UFS 2.0 standardına sahip depolama birimi kullanılmış. Yani oldukça hızlı bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Bu arada belirtildi mi bilmiyorum ama cihazda UFS 2.0 standardına sahip depolama birimi kullanılmış. Yani oldukça hızlı bir cihaz.

.
    Google Pixel/Pixel XL(Video İnceleme)[Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 128gb modeli yârin elimde olur 20 gün sonrada Türkiye'de sahibinden ilan verilip satilacak bu cihazdan daha fazla alacak durumda değilim şimdilik.türkiyeden Google store sitesine giriş olmadiği için arkadaşlarim bile alamiyor.görelim bakalim saf android nasilmiş:)

• multiTYRT kullanıcısına yanıt
    teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Açıkçası UFS 2.0'ye pek de yakın durmuyor performansı. Acaba Apple'ın 128 ve 256 olanlarda hızlı olan versiyonu kullanıp 32'likte yavaş olanı kullanması gibi bir şey olabilir mi diye düşündüm. Çünkü S7'de de UFS 2.0 depolama kullanıldı ama 233 MB/s okuma, 61 MB/s yazma hızı veriyor. S7 okumada ~%21 daha hızlı. Bu makûl görülebilir belki ama yazma hızında S7 2,5 kat daha hızlı. Çok bariz bir hız farkı var.

@teknokaptan 128'lik versiyonu almışken aynı testi bir de sen yapabilir misin acaba?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    merhaba ben yapamam bu uzgunum.durum ve kosullardan dolayi.
  • Sahibindencom'da fahiş fiyatlardan satılıyor. 4400'e varan fiyat cekmisler.

• sahibinden de millet şaşırmış valla

nexus serisi ile uygun fiyata amiral gemisi satan google, pixel ile gemiyi batırdı bence

5x kullanıyordum, değişiklik olsun diye ip7 aldım. 2 hafta sonra singapur'a gideceğim ama orada bile 32lik pixel 2.650 TL ye geliyor ki ben ip7 128 i 2.800 aldım. fiyat aralığını bu kadar açmamalıydı bence google
    eninde sonunda pixel alacağım ama şu an için ip7 ile bir süre daha yola devam...
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Ben de yurtdışından aldıracaktım ancak bir aksilik olunca sahibinden'e bakayım dedim ama baktığımla kaldım. :) Garantisi olmayan telefon için çok fazla. Biraz makul olsa o risk alınır ama şu fiyatlarla zor.
  • Arkadaşlar resmi olarak giriş yapacak mı?

Aşağıdaki linkte incelemesi yapılmış ama piksel yapısı hakkında bir şey bulamadım.

PenTile yani RGBG piksel dizilimine sahip değil sanırım çünkü böyle bir ibare yok. XL'de ise var. RGB mi acaba?

http://m.gsmarena.com/google_pixel-review-1518p3.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 15 Kasım 2016; 19:59:5 >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Resmi satışı olmayacak maalesef. Paralel ithalat bile zor gözüküyor.

Sahibinden'e düşüyor yavaştan ama pasaport kaydı ve garantisi olmayan telefon için o paraları vermem açıkçası. Biraz uygun olacak ki akıl çelsin ama o fiyatlar akıl çelecek gibi değil. :)
  • htc 10 ile karşılaştıran oldu mu bu telefonu ???

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

htc 10 ile karşılaştıran oldu mu bu telefonu ???

http://www.phonearena.com/phones/compare/Google-Pixel-XL,HTC-10/phones/10263,9582

İki adet google pixel olacak biliyorsunuz.

XL olursa pil , ekran avantajı var

Her iki google pixel ise S821 İŞLEMCİ avantajı ile öndeler,

Yurt dışı kayıtsız (belki imei atılmış) HTC 10 ' u ucuza bulabilirsin.

Ama Google pixel / Moto Z ise 2000 TL üstü getirip satacaklardır.

Arayüz, HTC sempatiniz varsa kısa vade de HTC 10 diyorum

Ancak son zaman da S820/S821 Xiaomi-lenovo DH FORUM konularda popülerleşince (yurt dışı 280/340$ aralığında) hemen ulaşmak isteyenlere büyük avantaj sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

htc 10 ile karşılaştıran oldu mu bu telefonu ???

http://www.phonearena.com/phones/compare/Google-Pixel-XL,HTC-10/phones/10263,9582

İki adet google pixel olacak biliyorsunuz.

XL olursa pil , ekran avantajı var

Her iki google pixel ise S821 İŞLEMCİ avantajı ile öndeler,

Yurt dışı kayıtsız (belki imei atılmış) HTC 10 ' u ucuza bulabilirsin.

Ama Google pixel / Moto Z ise 2000 TL üstü getirip satacaklardır.

Arayüz, HTC sempatiniz varsa kısa vade de HTC 10 diyorum

Ancak son zaman da S820/S821 Xiaomi-lenovo DH FORUM konularda popülerleşince (yurt dışı 280/340$ aralığında) hemen ulaşmak isteyenlere büyük avantaj sağlıyor

Bende aslında HTC 10 var hali hazırda :) Çok da memnunum ama ileride değiştirecek olursan buna yönelsem mı diye düşünüyorum

• Android N/7 varsa ve pixel gelmeyeceği için hiç gerek yok.

S810/820 her şekilde performanslı işlemciler.

• http://www.hepsiburada.com/google-pixel-ithalatci-garantili-p-HBV0000023NRL?magaza=Hepsiburada

Gelmez diyordum ama geldi. 😂

• Hadi gözümüz aydın hepsiburada getirmiş telefonu. Siparişi verdim, 1-2 güne elimde olur. En çok sahibindende fahiş fiyat çekenlere iyi oldu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: outside

Hadi gözümüz aydın hepsiburada getirmiş telefonu. Siparişi verdim, 1-2 güne elimde olur. En çok sahibindende fahiş fiyat çekenlere iyi oldu. :)

Hocam 128lik alsaydınız ya nasıl yetecek Şimdi 32 gb size? Kart da eklenmiyor

• Hb da 3bin tl gayet normal fiyat sonuçta ip7 ile yurt dışında aynı fiyattan cıktı
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    Dostum ben telefonda oyun oynamiyorum. Muzik icin spotify var zaten. E fotoğraf ve video icin de sinirsiz google photos depolama alani veriyor. O yuzden kendi kullanim aliskanliklarima gore 32 fazlasıyla yeter bana. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: outside

Dostum ben telefonda oyun oynamiyorum. Muzik icin spotify var zaten. E fotoğraf ve video icin de sinirsiz google photos depolama alani veriyor. O yuzden kendi kullanim aliskanliklarima gore 32 fazlasıyla yeter bana. :)

Siz bilirsiniz tabi hocam yeter diyorsaniz yeter. Bu adamlar neden hafıza desteği vermiyorlar güzelim telefona anlamış değilim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.