Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34.158
Cevap
161
Favori
1.024.137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★
Giriş
    500 Mesaj
    Arkadaslar eger motly kernelın sarj suresıde gosterıldıgı gıbıyse artık bundan sasmam..

ilk antutu test sonucum: 21712 :D :D
    Yuru nexus yolun acık olsun :D :D
    Zalman Z11Plus / i72600K 4.6ghz Stable / Saphire r9 290 Trix-OC / Asus Maximus Extreme IV / Antec Kühler 620 H2O / 2*4 GB Gskill Ripjaws Z 2133 cl 11 / Corsair GS700 / Zalman ZM-MFC 3 Fan Controller / İntel 330 Series 120 GB SsD / 1 TB WD sataII hdd / 1TB SG Barracuda / Logitech G9x / ThermalTake Challenger Ultimate / Razer Nostromo / Creative Sound Blaster Pro / Creative A220 2 1 http://forum.donanimhaber.com/m_90792809/f_//tm.htm
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    arkadaslar bırısı touch cwm nın zıplı halının lınkını verebılır mı? nereye baktıysam hep ımg dosyası mevcut :(
    |
    |
    Zalman Z11Plus / i72600K 4.6ghz Stable / Saphire r9 290 Trix-OC / Asus Maximus Extreme IV / Antec Kühler 620 H2O / 2*4 GB Gskill Ripjaws Z 2133 cl 11 / Corsair GS700 / Zalman ZM-MFC 3 Fan Controller / İntel 330 Series 120 GB SsD / 1 TB WD sataII hdd / 1TB SG Barracuda / Logitech G9x / ThermalTake Challenger Ultimate / Razer Nostromo / Creative Sound Blaster Pro / Creative A220 2 1 http://forum.donanimhaber.com/m_90792809/f_//tm.htm
  • Teğmen
    196 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suat6027

Arkadaslar eger motly kernelın sarj suresıde gosterıldıgı gıbıyse artık bundan sasmam..

ilk antutu test sonucum: 21712 :D :D
    Yuru nexus yolun acık olsun :D :D

17220 de ben aldım stok romun üstüne kurdum sen costüm rommu kullanıyosun
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

ne yaptın film mi seyrettin o sürede? yoksa ekran açık sadece telefon durdumu kullanımda hiçbirşey yazmıyor çünkü

Yak sorgu lambasını tepeye bakiimmm...

SS'lerde ve kurduğum cümlelerde ne yaptığım açık seçik belli değil mi? Donanımın yük altında olduğunu ne yazdım, ne de o şekilde bir SS paylaştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenp -- 17 Mart 2013; 23:40:30 >

Orijinalden alıntı: kenp

quote:

ne yaptın film mi seyrettin o sürede? yoksa ekran açık sadece telefon durdumu kullanımda hiçbirşey yazmıyor çünkü

SS'lerde ve kurduğum cümlelerde ne yaptığım açık seçik belli değil mi? Donanımın yük altında olduğunu ne yazdım, ne de o şekilde bir SS paylaştım...

ne yaptığını biliyim ki ona göre kuruyum değil mi? sana milleti kandırıyorsun falan dedik mi?

quote:

quote:

ne yaptığını biliyim ki ona göre kuruyum değil mi? sana milleti kandırıyorsun falan dedik mi?

Ne yaptığımı SS'lerden anladığına göre bunu sorman ilmi siyasetinin zayıflığını gösteriyor. Kurduğun ikinci cümlen ise niyetini çok açık seçik ortaya seriyor.

Polemik yapmaya devam etmek istiyorsan, ben yokum. Sen gönlünce eğlen...

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenp -- 17 Mart 2013; 23:51:33 >

• Yarbay
    2536 Mesaj
    quote:

arkadaslar kernel onerılerınızı alabılırmıyım? xenon hd denedımm ama sevemedım :( rootboxla sole ınce ayar duzeyı yuksek kernel arıyorum...

Xenon hd de ne tur hatalar yakaladiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba,

Benim nexus 4 dun geldi amerikadan.

Bugun baya bir kurcaladım.

İphone 4 ten geçiş yaptım.

Merak ettiğim bir şey var

Mesela nexus 4 için ya da genel olarak android telefonu olanlar için OLMAZSA olmaz uygulamalar ve widgetlar nedir?

Böyle ayrı bir başlık var mı açıkcası göremedim

Başka tavsiye edebileceğiniz android ile ilgili forum var ise tavsiyelere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draco1987 -- 18 Mart 2013; 0:01:24 >
    15 gündür Nexus 4 kullanıyorum, 3 yıllık 3GS kullanıcısı olarak ilk kez bir android tlf sahibi oldum, kullanımına alıştım, performansını beklediğimden çok daha iyi, tasarım en çok önem verdiğim konudur bu konuda da çok memnunum fakat büyük iki sorunum var;

Vodafone kullanıyorum, evimde salon harici arka odalarda 3GS ile 3 diş bazen 2 diş çekerdi, wifi de aynı şekildeydi, Nexus 4 aldıktan sonra eve birde AP aldım her yerde net iyi çeksin diye, şimdi 3GS wifi full çekerken Nexus 4 ise 1 diş çekiyor 2-3 diş ortalama gördüğüm çok çok ender full çekiyor oda anlık diyebilirim(AP kapatıp sadece modeme bağlanıncada aynı şekilde çekiyor), Aynı şekilde Vodafone da 1 diş çekiyor yine çok ender full çektiğini gördüm ara arada hiç çekmiyor ve uzun süre geri gelmiyor birkaç kez tlfu kapatıp açmak zorunda bile kaldım

Benim gibi Iphone dan geçiş yapanlardan özellikle yorum bekliyorum
    SONY PLAYSTATION 4 1 TB PSN: KaradenizKARTALI ll Monster ABRA A5 V6.1 (16GB update) ll Intel i7 2700K 4.6 Ghz ll Asus Z68 ll Akasa Venom ll CM HAF 912 ll 4x4 GB Corsair 1600 Mhz ll 120 GB TEAM XS2 SSD ll 2x1 TB HDD ll Asus GTX 1070 8 GB ll Creative Sound Baster Recon3D ll Sennheiser PC 350 High Power Direct12 1000W

• Yarbay
    5814 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yaptığımı SS'lerden anladığına göre bunu sorman ilmi siyasetinin zayıflığını gösteriyor. Kurduğun ikinci cümlen ise niyetini çok açık seçik ortaya seriyor.

Polemik yapmaya devam etmek istiyorsan, ben yokum. Sen gönlünce eğlen...

Edit : İmla

arkadaşım sorunlu musun? ne yaptığını yaz ona göre deneyelim kerneli amma uzattın pil ayarlarında hiçbirşey belli olmuyor dedik okuduğunu anlama sorunun mu var?
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    Donanım yük altında olmadan, ekran açıklığı süresidir.

SS1
    SS2
    SS3

Bakalım bu sefer hangi S3 fanı takılacak oltaya...
  • Yarbay
    5814 Mesaj
    Balikcimizda oldu konuda az yuk altinda deyip parlakligi sifirlayip telefonu kenara bosta bir sekilde birakip milleti kandirip birdr millete fan diyor olaya gel bir tane nexus kullancisi 8 saat ekran suresi normal kullanimda zorlamadan verebilrcegini dusunuyorsa yarin bir tane daha alicam nexus 4

|
    |
    Nexus 4 çıkana kadar samsung kullandığımı belirteyim. O zamanda trollük yapanları sevmezdim, hala sevemiyorum. Nexus 4'ü olmayan/kullanmayan Samsung fanları kendi külüplerine gitse bizi bizimle başbaşa bıraksa, şuradaki iletişim düzeyini düşürmese hepimiz daha mutlu Nexus 4 kullanıcıları olacağız.

Okuduğunu anlamaktan aciz olan arkadaşlarımız tüm iletilerimi alt alta koyup tekrar tekrar okusa bile, fan gözlüğünü çıkarmadığı sürece forumu kirletmekten başka bir halta yaramayacaktır.

Dolayısıyla böyle troller ile vakit kaybetmektense bu başlığa bir daha mesaj yazmamayı her zaman tercih ederim.

Yine de donanımı yük altında çalıştırıp, SS paylaşan arkadaşların ekran görüntülerini ilgiyle takip edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenp -- 18 Mart 2013; 0:59:51 >
    |
    |
  • Yarbay
    2536 Mesaj
    quote:

arkadaslar onlıne olan var mı

...

@psyshock
    @kenp
    Gerginlige gerek yok yazistiklarinizda da bu denli bir tartismaya neden olacak birsey de yok.sizden ricam anlasamiyorsaniz bu tartismayi sona erdirin

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: fit_on

arkadaşlar telefonu az once teknosadan aldim ama klayveyedi b tusunun oldugu kısımın dokunmatiği algılamiyor. başına gelen oldu mu ne gibi yollar izlemem lazim acaba?

Degisim talep ediniz

arkadaşlar ertesi gün gittim ve teknosadan yeni nexusumu aldim herhangi bir sıkıntı olmadı direk değiştirdiler :D

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

Başka romlar deniyordum sorun yoktu aşağıdaki dexter arkadaşın verdiği rom u deneyeyim dedim, ama telefon açılırken çıkan x ekranında kalıyor.

RootBOX ROM V3.9.1 Türkçe FULL = http://www.mediafire.com/?c5bj74ddqul6uhn

Ne yapmam lazım acaba. İlk haline nasıl getirebilirim bu durumdayken. Bu işlerden anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Kardes verdikleri sey rom degil bir dil paketi sen onu farkli bir roma kurunca yeni rom sanmissin pakette sendeki roma uygun degil kitlenmis alet
    Fast boot moda gec
    Recovery modu ac eski romunu veya herhangi bir romu flashlayip ac cihazini

Aynı sorun bendede oldu X işaretinde kalıyor cihaz. Dexterın verdiğini rom zannettim. TWRP yüklü herhangi bir romda yok cihazda ne yapmam lazım. yardımcı olurmusunuz.
    |
    |
    SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.