Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14511452145314541455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraturk

Telefon hakkında sistem guncellemeye giriyorum ama hala güncel diyor ? Bu ota ne oluyor PC zuite mi oluyor alinti.ile cevaplayin

Wifi den gelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Telefon hakkında sistem guncellemeye giriyorum ama hala güncel diyor ? Bu ota ne oluyor PC zuite mi oluyor alinti.ile cevaplayin

Wifi den gelen

Nasil wifiden gelen ? Zaten wifi ile baglaniyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Wifi den gelen

Nasil wifiden gelen ? Zaten wifi ile baglaniyorum.

Pc / pc suite ile alakası yok.

Üst bildirim bar da görünecek 77 mb güncelleme

Bekle

• lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Sana Nexus 4 yerine Nexus 5 vereceklerini söylediler mi?

Güncelleme mevzuuna gelecek olursak da güncellemeyi bu akşam 21:30'da gönderdiler
  • OTA dediğiniz farklı versiyonmu ben bunu yükledim.https://developers.google.com/android/nexus/images?hl=tr-TR#occamjdq39
  • Hakkaten banada gelmedi arkadaslar OTA dan teli kapadim actim yine yok. Belirli bi siraya goremi gidiyo acaba. Resetlemek gibi bisey yapmaya gerek varmi yoksa beklemelimiyim daha.

• Ota olarak Update geldi 311k

• Valla ben kapat ac yapip guncelleme kontrolu yapiyorum ama OTA ile gelmedi bana hala benim gibi guncelleme almadim diyen varmi arkadaslar. Ne yapmaliyim bekliyimmi İllaki gelir diye dusunuyorum ama bilemedim..

• Gelmeyen arkadaşlar az sabretsin. Adamlar 2-3 hafta gibi bir süre içinde tüm kullanıcılara ulaşıyorlar OTA ile.

• Yanlış bilmiyorsam Bootloader açık veya rootlu veya recoveryli cihazlara stock rom olsa bile güncelleme gelmez boşuna beklemeyin .
    Ya factory image yükleyin ya da zip halinde yüklenen versiyonları var xdada yakında costum romlar da çıkar az sabredin aman aman bir farkı olduğunu zannetmiyorum 3.basamaktan bir güncelleme zaten

• bende almadim

• Dün akşam geliverdi. Güncelledim hemen... Telefon ara yüzü güzel olmuş beğendim.
  • Hayir ayni versiyon oradan yüklediğiniz geliştiriciler için hemde beklemek istemeyenler için

• Bana dün gece geldi ota ile flaslama gereği duymadim root kaldirdirdim tekrar kurdum ardindan

• Ne gibi değişiklikler var?

• Bana göre hiç fark yok. Google hizmetleri çercevesindeki verileri sildim sonra sistem güncellemelerine geldiğimde oto gelmisti. Gelmeyen arkadaşlar bide böyle denesin. Benim için en önemli güncelleme pil de olurdu. Oda yok.

• Google hizmetleri çercevesindeki verileri sildiğiniz halde gelmiyorsa şu yöntemi deneyin

telefonu uçak moduna alın kapatın tekrar açın Google hizmetleri çercevesindeki cache ve datayı temizleyin force stop edin.

uçak modunu kapatıp güncellemeyi kontrol edin güncelleme geliyor:)

şaka gibi ama bizzat şimdi kendim denedim 1 dk önce gelmeyen güncelleme geldi:))

edit: system dilini ing yapıp denedim türkçe ile olmuyorsa ing yapıp denemenizi öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capacitor -- 5 Haziran 2014; 9:35:30 >
  • Ne güncellemeymiş arkadaş geldi gelmedi yok arayüz değişmedi filan. Herkese aynı anda gelmiyo güncelleme 1 gün bilemedin 2 gün geç gelir sakin olun. Ayrıca arayüzde ciddi değişiklikler bekleyen arkadaşlar vardı adamlar bu güncellemede onu yaparsa bi kaç ay sonra çıkacak 5.0 da napıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Soylu -- 5 Haziran 2014; 9:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

Google hizmetleri çercevesindeki verileri sildiğiniz halde gelmiyorsa şu yöntemi deneyin

telefonu uçak moduna alın kapatın tekrar açın Google hizmetleri çercevesindeki cache ve datayı temizleyin force stop edin.

uçak modunu kapatıp güncellemeyi kontrol edin güncelleme geliyor:)

şaka gibi ama bizzat şimdi kendim denedim 1 dk önce gelmeyen güncelleme geldi:))

edit: system dilini ing yapıp denedim türkçe ile olmuyorsa ing yapıp denemenizi öneririm

Merhaba hocam bu Google hizmetleri dedğiniz olayı anlamadım ya tüm Google programlarınmı kasttiiniz.
  • Selamlar,
    Telefon havuza düştü ve 15 dakika sonra çıkartabildik. İçini açtım, pilini çıkarttım, kuruttum, 1 gün pirincin içinde beklettim.
    Şu an telefon açılmıyor. Şarja taktığımda kırmızı ışık sürekli olarak yanıyor. Biraz araştırdım, pil ile ilgili sorun olduğunda bu şekilde kırmızı ışık yanarmış.
    Sizce yeni bir pil alıp denesem mi, yoksa telefondan ümidi keseyim mi?
  • 
Sayfa: önceki 14511452145314541455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.