Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Yeşil toolkit var ise developer sayfasından romu indirip C:tolkit içine girip image googlenin içine atip 9. Tuslayip arkasından 1 tiklayip oto atiyor ROM atmanin en kolay yolu tabi stock rom için gecerli

hocam yeşil toolkit hangisi bende nexus root tolkit var hiç anlamam valla bu işlerden yrom yüklicektim yanlışlıkla herşeyi sildim c:toolkit diye bi klasör yok bende birdehocam yeşil toolkit hangisi bende nexus root tolkit var hiç anlamam valla bu işlerden yrom yüklicektim y
  • vertoloji kullanıcısına yanıt
    Şuan mobildeyim isden ciktim 2 dk evdeyim toolkit sürümünü unuttum PC acim bakarm özelde. Yazarm isterseniz özel yardimci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Şuan mobildeyim isden ciktim 2 dk evdeyim toolkit sürümünü unuttum PC acim bakarm özelde. Yazarm isterseniz özel yardimci olurum

hocam nolur yardımcı olun usb falan tanımıyor dosyaları atamıyorum sadece bootladere girebiliyorum telefonda açılırken google ekranı çıkıyor sadece gerisi yok kurtar beni bu dertten
  • vertoloji kullanıcısına yanıt
    http://www.miuiturk.com/2013/11/android-44-kurulum.html

Burada anlatilanlari yaparsaniz sorun kalmaz. Tekrar anlatma geregi duymadim. Anlamadiginiz yer olursa yardimci olurum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prototype

quote:

Orijinalden alıntı: FutureLand

Kameraya girin,ortadaki resim cekme butonunun yaninda yuvarlak bir buton var Ona tıklayın.En sağdakini seçin.

hocam yok :/ garantiden geldi bu . on kamera yok powercam yukledım ama yine on kamera aktif gozukmuyor sorun nerden olabilir teknosadan geldi 3-4 gun once garantiden. bende arkadastan aldım yeni

Kardeşim ön kameraya bi bak bakalım yerinde duruyormu benim anakart değişmişti ön kamerayı takmayı unutmuşlar serviste tekrar götürdüm taktılar hatta burda forumdan bir arkadaşta anakart değişimi yaptırmıştı aynı servise benden 1 hafta sonra ben soylediğimde farketmişti oda ön kamerasının olmadığını ön kamerayı takmayı unutuyorlar söyle servise takarlar 15dk sürmüyor bile ;)

• İhtiyaçlarım doğrultusunda kullanıyorum telefonu ben. Masa başı işim var. Wifi hem evde hem iş yerinde var. O yüzden 3g kapalı. İhtiyacım yok yani. Ekran parlaklığı ototmatikte. Yani tasarruf yapacağım diye kendimi kısıtlamıyorum. Bana göre bu telefonu stock olarak kullanmak büyük bir kayıp. Asıl kısıtlama bu...

• Beanstalk ile b43 denedim. Wifi çalışmadı. Bende geri döndüm. İyice bir test etmeleri gerekiyor.

• muzunman M kullanıcısına yanıt
    b43 test aşamasında hocam demiştim.b42 gayet stabil ve sorunsuz şimdilik.purity ile kullanıyorum.
  • beyler usbden kpyalama yaparken kopyalama duruyor ve telefon maalesef android.process.media işlemi durdu hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzunman

İhtiyaçlarım doğrultusunda kullanıyorum telefonu ben. Masa başı işim var. Wifi hem evde hem iş yerinde var. O yüzden 3g kapalı. İhtiyacım yok yani. Ekran parlaklığı ototmatikte. Yani tasarruf yapacağım diye kendimi kısıtlamıyorum. Bana göre bu telefonu stock olarak kullanmak büyük bir kayıp. Asıl kısıtlama bu...

Bende diyorum ki bu telefona bu kadar para vercegine nexus 7 2nd gen. + normal bi telefon alsaydin evde de iste de wifiden internete custom romla girebilirdin hemde daha ucuza

• AOKP kuran var mı beyler? Son durum nedir? Kişiselleştirmeler gelmiş mi?
  • Elinde Sarı renk bumper (kullanılmamış) satmak isteyen olursa bana ulaşsın
  • https://www.dropbox.com/s/nqs9z2ewrkkmubm/Screenshot_2014-01-07-19-22-56.png

https://www.dropbox.com/s/lxy8d8mt4ov5zc9/Screenshot_2014-01-07-19-23-30.png

şaka mı? telefon 2.5 saatte şarj oluyor oyun bile oynamadan SADECE Twitter kullandım HEM DE 2G de!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 10 Ocak 2014; 22:10:33 >

• iNFeRNuS kullanıcısına yanıt
    ben kurup kaldırdım hocam bluetooth açılmıyordu bende 2kez kurdum hatta temiz şekilde,gapps kurunca playde sık sık hata verip kapanıyordu ve çok fazla hız dalgalanması yaşıyordum.Şuanda purity rom ile hellscore b42 kernel kullanıyorum çok memnunum.frekans hızını düşürdüm cihazın 1100e indirdim min de 320lerde ancak sıfır kasma var.şarj da tatmin edici,öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FutureLand

ben kurup kaldırdım hocam bluetooth açılmıyordu bende 2kez kurdum hatta temiz şekilde,gapps kurunca playde sık sık hata verip kapanıyordu ve çok fazla hız dalgalanması yaşıyordum.Şuanda purity rom ile hellscore b42 kernel kullanıyorum çok memnunum.frekans hızını düşürdüm cihazın 1100e indirdim min de 320lerde ancak sıfır kasma var.şarj da tatmin edici,öneririm.

Purity 4.3 değil mi? Kitkat sürümü yok sanırım.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Çok acil yardımlarınızı rica ediyorum. youtube daki bir videoya uyup cihazımı root yaptım(recovery mode ile) NRT_v1.8.0 programını kullanarak. sonra aynı videonun altındaki programları indirdim aokp diye bir rom. bu romu beğenmedim ve yanlışlıkla format attım fakat açtığımda telefonu yine aynı rom çıktı. Busefer başka rom atayim onu kurayim dedim telefona bu sefer de aşağıdaki hatayı aldım. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun. bu aokp romunda wifi'yi bile görmüyor deli olacağım.

Teşekkürler...

• iNFeRNuS kullanıcısına yanıt
    kk var hocam,buyrun
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2281607
  • rom atamıyorum diyorum sanırım anlatamadım resimde...
  • gultufan G kullanıcısına yanıt
    Hocam size tavsiyem stok romu kurmanız,stok rom ve nexus toolkit ile istediğiniz çoğu işlemi tek tıkla yapabilirsiniz.
    toolkit için
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1995688
  • Resimdeki programdan stock+unroot yapacağım birazdan 450mb'lık birşey indiriyorum. current status kısmındaki tiklerden hangisi seçili iken yapmam lazım bu işlemi
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.