Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34.159
Cevap
161
Favori
1.024.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★
Giriş
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yunus_60

s.a. arkadaşlar,nexus 4 için en iyi 4.4.2 custom rom hangisidir, yardımcı olurmusunuz.

hocam purity rom ve hells god kernel oneririm sarj durumu cok iyi , herhangi bi sıkıntılı noktası da yok 1 haftadir falan kullanıyorum
    |
    |

Zaten aslinda telefona wipe islemleri ( yada fastboot modda erase userdata ) yaptiginizda tum bu dosyalarin temizlenmis olmasi gerekir bencede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evranoz -- 4 Ocak 2014; 1:22:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: iNFeRNuS

Orijinalden alıntı: andersin

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Bu 4.4.2de whatsapp'ın çalışmaması durumunu nasıl yaparız? Kazara felan biri sorsa whatsapp'ın var mı diye yok denmez yani

Bende 4.4,2 var whatshapp kullaniyorum gayette memnunum

Ben ARTde çalıştıramıyorum. Heralde fabrika ayarlarına dönderme gibi bir işlem varmış whatsappın sık sorulan sorular kısmındada yazıyor da tüm telefonu baştan yüklemek istemediğimden şimdilik duruyorum. En kötü ARTyi kaldırırım

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HayattanFragman

quote:

Orijinalden alıntı: ksfno1

quote:

Sonunda bumperim gelmiş bunu çok beğendim

Ne marka o?

markasız kardeşim :)

Peki nereden aldığını öğrenebilir miyim? Aynısından ben de almak istiyorum. Çok beğendim

• Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Sonunda bumperim gelmiş bunu çok beğendim

Ne marka o?

markasız kardeşim :)

Peki nereden aldığını öğrenebilir miyim? Aynısından ben de almak istiyorum. Çok beğendim

gittigidiyor.com dan aldım kardeşim :)

• Yarbay
    3401 Mesaj
    arkadaşlar bu telefon için çok arka kapak göremedim. alan varmı nasıl durduguna dair foto atabilirmi bende almayı düşünüyorumda
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: andersin

quote:

Bu 4.4.2de whatsapp'ın çalışmaması durumunu nasıl yaparız? Kazara felan biri sorsa whatsapp'ın var mı diye yok denmez yani

Bende 4.4,2 var whatshapp kullaniyorum gayette memnunum

Ben ARTde çalıştıramıyorum. Heralde fabrika ayarlarına dönderme gibi bir işlem varmış whatsappın sık sorulan sorular kısmındada yazıyor da tüm telefonu baştan yüklemek istemediğimden şimdilik duruyorum. En kötü ARTyi kaldırırım

Art ile whatsapp çalışıyor çoktandır ama Nova olsun apex launcher olsun çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Yüzbaşı
    429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suso9292

quote:

Orijinalden alıntı: SertaGE

quote:

Whatsapp çalışıyor 4.4.2'de. ART'yi kastediyorsanız ART'de de çalışıyor.

Herhangi birşey flashlamadan art'da çalışır hale geldimi whatsapp ?

Hocam şimdi şöyle bir açıklık getireyim;

Whatsapp 4.4.2'de ART ile hiçbir extra işlem yapmadan çalışıyor. Ancak, 4.4 üzerinde iken whatsapp kullanırken ART'ı açtıysanız, şimdi 4.4.2'de ART ile whatsapp kullanabilmeniz için fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor. (Rootsuz cihazlar için tek çözüm bu. ) Rootlu bir cihaz ise root explorer ile işlem yapılıyordu tam hatırlayamadım arkadaşlar açıklar umarım. Ancak ben sizin yerinizde olsam şu an rootlu bir cihaz kullanıyorsanız 4.4.2 imajını baştan flashlar, bootloader'ı da kilitler keyfime bakarım

Ben cihazı geçen hafta aldım (eski n4'ümde 4.4 e geçmemiştim daha) şimdi bu yenisinde zaten eve gelir gelmez 4.4>4.4.2 ota ile aldım henüz ART'ı bile denemedim.

XDA'da kullanıcıların deneyimlerini okuyup, ekran alıntılarını inceliyorum da, pek bir fark gözükmüyor deniyor. Batarya konusunda özellikle uzun süreli testlerde dalvik daha iyi bir konumda. Şimdilik gerek görmüyorum ART'a geçmeyi bu kişisel fikrim tabii ki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarakas94 -- 4 Ocak 2014; 9:54:53 >

• Emekli Yönetici
    8633 Mesaj
    Şimdi ARTyi iptal ettim Dalvike geçtim yine -24 hatasi aldım. İlla fabrika ayarlarına mı döndüreceğiz telefonu ya?

Orijinalden alıntı: onurkarakas94

quote:

quote:

quote:

Hocam şimdi şöyle bir açıklık getireyim;

Whatsapp 4.4.2'de ART ile hiçbir extra işlem yapmadan çalışıyor. Ancak, 4.4 üzerinde iken whatsapp kullanırken ART'ı açtıysanız, şimdi 4.4.2'de ART ile whatsapp kullanabilmeniz için fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor. (Rootsuz cihazlar için tek çözüm bu. ) Rootlu bir cihaz ise root explorer ile işlem yapılıyordu tam hatırlayamadım arkadaşlar açıklar umarım. Ancak ben sizin yerinizde olsam şu an rootlu bir cihaz kullanıyorsanız 4.4.2 imajını baştan flashlar, bootloader'ı da kilitler keyfime bakarım

Ben cihazı geçen hafta aldım (eski n4'ümde 4.4 e geçmemiştim daha) şimdi bu yenisinde zaten eve gelir gelmez 4.4>4.4.2 ota ile aldım henüz ART'ı bile denemedim.

XDA'da kullanıcıların deneyimlerini okuyup, ekran alıntılarını inceliyorum da, pek bir fark gözükmüyor deniyor. Batarya konusunda özellikle uzun süreli testlerde dalvik daha iyi bir konumda. Şimdilik gerek görmüyorum ART'a geçmeyi bu kişisel fikrim tabii ki :)

Aslında art'da mantıken şarj daha uzun süre vermeli çunku ekstradan ara yazılım yok ortada donanıma direk ulaşım sağlanıyor tabi stabil olma olayları daha uzar win7 çıktığı zamanlarda çoğu program nasıl çalışmıyordu şuanda tam aksine win7 herşeyi silip supurdu harika olduysa yakında art ve dalvik içinde aynı şey söz konusu olacaktır beklemek lazım sadece
    |
    |

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Teknosa.com dan aldığım nexus 4 telefonumu ölü pikselden dolayi teknosa.com a değisime yollamistim (aldiğim gün farketmistim ölü pikseli)bu gün kapalı kutu sorunsuz bir telefon geldi.

quote:

quote:

Evet. 4.4.2'için ART'ye uyumlu hale gelecek güncellemeyi aldı. Hiç bir ek işleme gerek olmadan çalışıyor.
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetkardes06

Teknosa.com dan aldığım nexus 4 telefonumu ölü pikselden dolayi teknosa.com a değisime yollamistim (aldiğim gün farketmistim ölü pikseli)bu gün kapalı kutu sorunsuz bir telefon geldi.

hayırlı olsun kardeşim :)

Sağolun:)

|
    |
    HayattanFragman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar telefonda kullandığım kulaklığın (İphone 4s kutusundan çıkan kulaklık) ses aç/kapa fonksiyonu çalışmıyor. Bu fonksiyonun çalıştığı, sizin de kullanıp memnun kaldığınız "kulak içi" kulaklık önerebilir misiniz?

• Sony MH650C yada MH750C

Creative EP630
    |
    |
    Zero0o kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi seri hocam? :)
    |
    |
    Ahmetkardes06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kullandiğim launcher Epic launcher

|
    |

Orijinalden alıntı: vahocan

WhatsApp 4.4.2 ART Çalışmıyor Yaşamıyorum artık varmı Çözümü

Çalışıyor, bizzat kullanıyorum. Zaten son aldığı güncellemenin açıklamasında da bu durumun düzeltildiğini söylediler.
    Problem sizin cihazınızla ilgili sanıyorum
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.