Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: mantel

Benim telefonun bugun itibariyle telefon gorusmesi yaparken hoparlor sesinin dustugunu gordum. Ne yaptiysam olmadi. Sebebi ne olabilir acaba.

custom rom kullanıyorsanız zaman zaman stabilite sorunları yaşayabilirsiniz.

Rom falan kullanmadim. Telefonu normal haliyle kullaniyorum. Daha dun gece normal durumdaydi. Sabah bir kac guncelleme yaptim ve bir kac tane de uygulama indirdim. Onlardan olabilirmi bilmiyorum. Her yolu denedim ama duzelmedi sesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir sorunum var.Bu ilk nexusum.Nexus 4 ün bootloder kilidi acamadım.Lg driverlerını yukledım.Toolkit ile acmaya calıştım waiting your device uyarısnda kalıyor.Aynı şekilde manuel yapmak istedim ama olmadı.Nerde hata yapıyorum yada yanlış yapıyorun anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parooksetin -- 12 Ocak 2013; 11:55:28 >
  • Debug moda aldinmi developer options'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: cyan41

Debug moda aldinmi developer options'dan

evet aldım

• Arkadaşlar bir şey soracağım sizlere. Turkcell faturasız hat kullanıyorum. Karşı taraf beni meşgule atınca bana meşgul tonu gelmiyor çat diye kesiliyor. Ayrıca karşı taraf başka biriyle konuşurken de meşgul tonu gelmiyor yine aynı şekilde çat diye kesiliyor. Rootlamadan önce de böyleydi rootladıktan rom yükledikten sonra da böyleydi. Cihazla alakalı bir şey mi şebeke ile mi ? Sizlerde nasıl oluyor bu durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakalins

Arkadaşlar bir şey soracağım sizlere. Turkcell faturasız hat kullanıyorum. Karşı taraf beni meşgule atınca bana meşgul tonu gelmiyor çat diye kesiliyor. Ayrıca karşı taraf başka biriyle konuşurken de meşgul tonu gelmiyor yine aynı şekilde çat diye kesiliyor. Rootlamadan önce de böyleydi rootladıktan rom yükledikten sonra da böyleydi. Cihazla alakalı bir şey mi şebeke ile mi ? Sizlerde nasıl oluyor bu durum ?

Bende de aynısı oluyor... Pek önemsemedim ama
  • ZenonHd yeniden yükledim sorun kalktı ortadan yalnız yukarıda notification bar içine 3g açıp kapamayı bulamadım ayarlada 2g ve lte çıkıyor 3g yok bunu nasıl halletiniz acaba bu romu kullananlar..
  • Xenon HD yi deneyen arkadaslar yorumlariniz nedir?

Bir de, pil omru cok iyi diyorlar demistiniz, nerede yazmislar bunu? Cunku xda daki basligi zaten alti sayfa ve tamamini okudum pille ilgili bir yorum yok. Gnex basliginda mi gordunuz yoksa?

Bu arada su DH foruma da tapatalk i entegre etselerdi de biz de mis gibi girebilseydik ne guzel olurdu..

CM 10.1 kullaniyorum ve ciktikca nightly leri flasliyorum. Franco 30 ile guzel bir kombo oldular. 31 daha da iyiymis ama bunun pil testini yapmadan flaslamak istemiyorum.
    Franco nun basliginda bir eleman nfs mw ve gta vc oyunlarinda isinma ne kadar, kac cekirdek ne zaman aktif oluyor vb. Detayli, bol SS li bir inceleme yapmis.

O degil de AOKP 8 Ocak mi denesem? Soft tuslarin ikonunu degistirememek kotu oldu CM de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Önder Çatalkaya -- 12 Ocak 2013; 13:53:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebron790

quote:

Orijinalden alıntı: jakalins

Arkadaşlar bir şey soracağım sizlere. Turkcell faturasız hat kullanıyorum. Karşı taraf beni meşgule atınca bana meşgul tonu gelmiyor çat diye kesiliyor. Ayrıca karşı taraf başka biriyle konuşurken de meşgul tonu gelmiyor yine aynı şekilde çat diye kesiliyor. Rootlamadan önce de böyleydi rootladıktan rom yükledikten sonra da böyleydi. Cihazla alakalı bir şey mi şebeke ile mi ? Sizlerde nasıl oluyor bu durum ?

Bende de aynısı oluyor... Pek önemsemedim ama

Benim için çok sinir bozucu bir durum bu alışmak istemiyorum yani böyle. Nasıl giderebiliriz sanırım cihazla alakalı ?
  • Unutmadan, gece 3 te sarjdan cikardim, 7 saat beklemede her sey kapali %2 pil azalmisti.

Uyandigimdan beri kurcaliyorum, total 10 saat 20 dk, ekran suresi 2 saat ve pil %71 de. Bu gidisle 5 saat aktif kullanimi gorucem sanirim sonunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: parooksetin

Beyler bir sorunum var.Bu ilk nexusum.Nexus 4 ün bootloder kilidi acamadım.Lg driverlerını yukledım.Toolkit ile acmaya calıştım waiting your device uyarısnda kalıyor.Aynı şekilde manuel yapmak istedim ama olmadı.Nerde hata yapıyorum yada yanlış yapıyorun anlamadım.

Deli olacam,nerde hata yapıyorum anlamıyorum,ilk msjdaki yonergeleri izliyorum olmuyor,fastboot uzerinden yapmaya çalışıyom ama teli bir turlü gormuyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

Unutmadan, gece 3 te sarjdan cikardim, 7 saat beklemede her sey kapali %2 pil azalmisti.

Uyandigimdan beri kurcaliyorum, total 10 saat 20 dk, ekran suresi 2 saat ve pil %71 de. Bu gidisle 5 saat aktif kullanimi gorucem sanirim sonunda.

kullandığınız rom ve kernel nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

quote:

Unutmadan, gece 3 te sarjdan cikardim, 7 saat beklemede her sey kapali %2 pil azalmisti.

kullandığınız rom ve kernel nedir hocam

Franco kernel r30
    Cm 10.1 10 Ocak Nightly

Pil bitince full backup alip 8 Ocak AOKP ROM ve franco nin bugun cikan r31 kerneli yuklemek istiyorum.

• Beyler depolama sorununa çözüm için aşağıdaki ürün hakkında fikirlerinizi alabilir miyim lütfen. Biraz pahalı sanki?

Seagate Wi-Fi 2.5" 500GB
    http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/seagate-stbf500200-2,5-500gb-goflex-satellite%E2%84%A2-kablosuz-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=57421

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi db3 -- 12 Ocak 2013; 14:42:13 >
  • quote:

ZenonHd yeniden yükledim sorun kalktı ortadan yalnız yukarıda notification bar içine 3g açıp kapamayı bulamadım ayarlada 2g ve lte çıkıyor 3g yok bunu nasıl halletiniz acaba bu romu kullananlar..

Hattının adının yazdığı ve şebeke sinyali işaretli ikon Data yani 3G hocam
  • quote:

Xenon HD yi deneyen arkadaslar yorumlariniz nedir?

Bir de, pil omru cok iyi diyorlar demistiniz, nerede yazmislar bunu? Cunku xda daki basligi zaten alti sayfa ve tamamini okudum pille ilgili bir yorum yok. Gnex basliginda mi gordunuz yoksa?

Bu arada su DH foruma da tapatalk i entegre etselerdi de biz de mis gibi girebilseydik ne guzel olurdu..

CM 10.1 kullaniyorum ve ciktikca nightly leri flasliyorum. Franco 30 ile guzel bir kombo oldular. 31 daha da iyiymis ama bunun pil testini yapmadan flaslamak istemiyorum.
    Franco nun basliginda bir eleman nfs mw ve gta vc oyunlarinda isinma ne kadar, kac cekirdek ne zaman aktif oluyor vb. Detayli, bol SS li bir inceleme yapmis.

O degil de AOKP 8 Ocak mi denesem? Soft tuslarin ikonunu degistirememek kotu oldu CM de.

Hocam dün gece kurduktan sonra şarjı bitirene kadar oynadım cihazla, XDA'da çok abartılmış bence, çünkü öyle çok ahım şahım bi batarya iyileşmesi yok bana göre...

Stoktan çok bi fark göremedim yani. Batarya çok iyi gibi yorumları bu konuda yapmışlar: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=26417196 432-433 sayfalarında görmüştüm...

Optimus G vardı geçen hafta, onun bataryası bana resmen pert gelmişti ama Nexus 4'ü kullanınca Optimus G'yi mumla arar oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

quote:

ZenonHd yeniden yükledim sorun kalktı ortadan yalnız yukarıda notification bar içine 3g açıp kapamayı bulamadım ayarlada 2g ve lte çıkıyor 3g yok bunu nasıl halletiniz acaba bu romu kullananlar..

Çok sağol hocam bende ayrı bir data toggle arıyordum :)

Bu arada şarj için en iyi verimi aldığım kombinasyon şimdiye kadar franco kernel+stock rom oldu ...
  • quote:

Hocam Xenon HD'de gece %16'da bıraktım cihazı, şarja falan takmadım. 8 buçuk saat sonra kalktığımda şarj %15'ti, batarya durumu bu romda iyimi acaba anlamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

quote:

Çok sağol hocam bende ayrı bir data toggle arıyordum :)

Bu arada şarj için en iyi verimi aldığım kombinasyon şimdiye kadar franco kernel+stock rom oldu ...

Rica ederim hocam, bende göremeyince bi deneyeyim dedim meğer oymuş

Hocam bekleme durumunda bi önceki mesajımda dediğim gibi, 8 buçuk saatte %1 gitti. Ama kullanım anında çok aşırı gidiyor gibi geldi bana yahu

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.