Şimdi Ara

GOOGLE MAPS DENİZ DİP HARİTASINDA LİSBON KÖRFEZİNDE BİR FARKLILIK YOK MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba beyler bayanlar normalde bu gibi bir konun coğrafi veyahut arkeoloji bölümünde açılması lazım fakat ben burayı uygun gördüm aslında var mı yok mu bilmiyorum da bahsettiğim bölümlerin neyse konuya geçecek olursak Google Maps te takılmayı seven bir bireyim ve geçenlerde Deniz dip haritasında dolaşırken Dünyanın hiçbir yerinde görmediğim nizamda ve harkuladelik de yol veyahut siz nasıl tanımlar iseniz duvar şeklinde Lisbon açıklarından başlayıp Sahar'a kıyılarına uzanan mükemmel güzellikte bir yapı fark ettim artık yapı olup olmadığını bilmiyorum ama bence bir yapı bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? İlk önce aklıma belki olası bir tsunami için örülmüş setlerdir dedim fakat bunlar cidden suyun çok altında kalmış ve deniz dip haritasında gözüken hatlar ayrıca bu çizgilerin biraz uzağında yine aynı düzenlik de etrafı çevrilmiş şehir şeklinde bir yapı daha var bu konu hakkında bilgisi olan var mı ben daha yeni olduğum için Google Maps işinde belki daha önce bulunmuş bir şeydir veya değildir ben sormak öğrenmek istedim fikri veyahut bilgisi olan var mıdır ?

• Konum ver biz de inceleyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    ENLEM : 33°50'36.97"K BOYLAM : 17°51'39.10"B

ENLEM : 30°59'51.83"K BOYLAM : 22° 0'17.45"B

ENLEM : 28°46'56.06"K BOYLAM : 22° 0'49.90"B

ENLEM : 21° 0'24.60"K BOYLAM : 21°58'59.47"B

ENLEM : 19°25'2.68"K BOYLAM : 19°44'24.90"B

Son olarak şehir diye tabir ettiğim yapı belki ben biraz hayalperestim ama cidden ben daha çok şehire benzettim

ENLEM : 31°29'36.83"K BOYLAM : 24°22'41.51"B
  • ben bulamadim
  • Link bırakır mısın inceleyelim.
  • Bilemiyorum ama 1792 yılında büyük bir lizbon depremi var onla bağlantılıdır belki
  • Gece gece delirttin hocam saol Bulamadım
  • siz diyorsanız doğrudur hocam.
  • Kusura bakmayın yeni cevaplama imkanım oldu vizelerden dolayı . Koordinatları belirttim eğer doğru girerseniz size gösterecektir Google Earth den bahsediyorum maps da görünmüyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış başlık ve yanlış yönlendirmeden kaynaklı sıkıntı

kusura bakmayın benim hatam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MohCod -- 9 Kasım 2017; 23:52:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.