Şimdi Ara

Google, iPhone kullanıcılarını cezbetmek için Android P'nin tasarımını iyileştirecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sırf ikon, klavye ve sanal tuş nedeniyle Android kullan'a'mıyorum.

Komik gelecek veya ne alaka diyeceksiniz ama durum gerçekten böyle. Sanal tuş olmayan telefon kullan, klavyeyi istediğin gibi özelleştirebiliyosun, icon pack kullan diyecek arkadaşlar gelmeden belirteyim onlarca ikon pack denedim desteklenmeyen ikonlar yine saçma sapan görünüyor. Simetri hastalığım var ikonlara baktığım anda tek düze görünecek beni yormayacak. Ne Swiftkey ne de Google Keyboard bana iOS klavyesinin verdiği hazzı vermiyor. Belki daha iyidir ama tuş sesini bile yadırgıyorum. Eleman 6 inç ekran koymuş altına kazık gibi saplıyor sanal tuşu. İki tane kapasitif tuşun sana ne maliyeti olacak arkadaş koy şu alt çerçeveye tuşları rahatlayalım.

Android iyidir güzeldir ama sırf tasarımsal sebepten sevemiyorum. Google Pixel dahi alacak olsam o sanal tuşlar yüzünden 50 kere düşünürüm.

• Yeni mi akıl etmişler bunu, bravo.

• Geçmişe göre daha fazla olduğu kesin ama asıl mesele firmaların özelleştirilmiş ara yüzlerinde dediğiniz gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google asistana Türkçe dil desteği ekleme yaparak başlayabilirler.

• istediğini yapsın ios u hiç birşeye değişmem

• Stock Android görüntü olarak hiç güzel değil. Çoğu Çinli markanın arayüzü stock arayüze göre çok daha güzel. Miui,eui,emui fln göze daha çok hitap ediyor. Artık Google nin kaba simgelerden vaz geçmesi lazım. Biraz daha göze hitap etmesi lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi iyi android p nin note 4 custom romu ciksin da kullanak biraz arayuz degisikligi yasayalim bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl olmuş 2018 iphone 7 ios 11 de klavyede yazı yazarken kassın sonra iphone stabil desinler. İphone 7 kullanıyorum. Telefon sapıttı sıfırlamakda fayda etmiyor. Sarj desen yerlerde. Whatsapp'tan mesaj gönderiyorum 10sn sonra gidiyor. S3 yedek telefonumda şak diye gidiyor. Bi güncelleme bu kadar mı telefonu düşürür. Android her seferinde telefonu daha iyi hayle getiriyor. İos her seferinde telefonu yavaşlatmakla uğraşıyor. Son iphone telefonum ilerleyen zamanlarda android geçicem. Yavaşlatma sebebini pil ile bahane eden firma benim gözümden gerçekten düştü.

• Android'in de iOS'un da kendine göre artıları var. Her iki işletim sistemini kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Sonuç olarak özgür bir işletim sistemi olsun rahat edeyim diyorsanız Android, daha kapalı ancak daha güvenli olsun diyorsanız da iOS işletim sistemi daha cazip görünüyor. Kısacası tamamen tercih meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

2 yil once iphone 6s plus alan kardesim az once note 8 ile yaptiklarimi gorunce keske zamaninda sozunu dinleyip s6 plus alsaymisim deyip gitti :)

Demek öyle.

Bende hemen YouTube note 8 video izleyip iphone satıcam sonuçta sen kullandıysan en iyisini kullanmışındır.

Feyz aldım senden. İphone kullananlar teknolojiden anlamaz zır cahildir ben dahil.

• atakansah kullanıcısına yanıt
    forumun amacı bu zaten, deneyimlerini, tecrübelerini paylaşmak.

kimse sana git note 8 videosu izle iphone unu sat demedi. senin bileceğin iş
  • Apple böyle giderse androide geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

İlk önce kendi kullanıcılarını bir cezbetsin de sonra iPhone kullanıcılarını cezbetmeye yeltensin

Nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakansah

quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

2 yil once iphone 6s plus alan kardesim az once note 8 ile yaptiklarimi gorunce keske zamaninda sozunu dinleyip s6 plus alsaymisim deyip gitti :)

Demek öyle.

Bende hemen YouTube note 8 video izleyip iphone satıcam sonuçta sen kullandıysan en iyisini kullanmışındır.

Feyz aldım senden. İphone kullananlar teknolojiden anlamaz zır cahildir ben dahil.

Forumda gördüğüm en boş mesajlardan biri olmaya aday.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

İlk önce kendi kullanıcılarını bir cezbetsin de sonra iPhone kullanıcılarını cezbetmeye yeltensin

Nokta.

Uuu taşlamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Nokta.

Uuu taşlamalar

Çöpdroid kullanmaktan iyidir.

• Keşke iOS’un yalnızca tasarımdan ibaret olmadığını cezbetmenin yalnızca göz boyamak olmadığını anlamış olsa :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.