Şimdi Ara

Google'ın dosya yönetim uygulaması Files Go kökten değişiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arama devi Google'ın aylık 30 milyon kullanıcısı olan dosya dosya uygulaması Files Go tamamen yenileniyor. Kısıtlı alana sahip akıllı telefonlar için tasarlanan uygulama artık Files by Google olarak adlandırılacak.

Arayüz daha işlevsel hale getirildi

Files Go akıllı telefon kullanıcılarına cihazlarındaki hangi dosyaları silebileceklerine ilişkin öneriler sunarak, depolama alanlarını yönetmelerini sağlıyordu. Ayrıca uygulama aynı zamanda iyi bir dosya tarayıcısıydı ve kullanıcılar tarafından sadece bu özelliği ile bile kullanılıyor.

Google yaptığı açıklama ile birlikte bu dosya yöneticisinin tasarımını yeniden düzenlediğini açıkladı. Daha işlevsel ve kafa karıştırmayan bir arayüze sahip olduğu belirtilen Files Go'nun yenilenmiş hali kullanıcılara dağıtılmaya başlandı bile.

• fotolar yetmedi google bütün dosyaları istiyor.

• Güncelleme sonrası aylık güvenlik yamaları filan aldığında yedek dosyaları silmekte çok işe yarıyor ve iyi iş çıkarıyor. Yalnız bu yer aç kısmında müzik video vs. ne varsa silmek için öneriyor ilginç.

• Bu uygulamayı sadece dosya göndermek için kullanıyorum. Birgün fotoğraflarımı silecek diye korkuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Knowledge is power
  • nerede hani !
    aylardır ; google uygulamalarına bakıyorum
    böyle bir ismi ilk defa bu haberde gördüm !

• Bir b.ka yaramaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.