Şimdi Ara

Google'dan süper tarayıcı: Google Chrome’a merhaba diyin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
4.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • daha eksik çok gibi daha kariyer.net e girmior ama hemen rapor ettim
  • Artık zamanı geldi.

İşletim sistemi de istiyoruz google'dan.

İnşallah bu da olacak ve Microsoft denen saçmalıktan kurtulacaz.
  • güzel atrayıcı ve hızlı

başarılı bir iş olmuş daha beta tam sürüme geçince yenilikler bekliyoruz
  • Arkadaşlar

Şimdiye kadar bir çok tarayıcı kullandım. İE, Firefox, opera, safari ve maxton gibi... En son Firefox kullanıyordum. Ta ki bu tarayıcıyı bulana kadar Öncelikle Google Cromme Beta sürümü olmasına rağmen diğer tarayıcılardan hız yönünden katkat üstün... Sade ve şık olmasıda cabası... Özellikle ekran genişliği beni cezbettiğini söylemeden de geçemeyeceğim...

Firefox, opera fanatikleri bana kızmasınlar ama Google Cromme bu tarayıcılara hız yönünden nal toplatıcak gibime geliyor... Üstelik beta sürümü olmasına rağmen

Ben şimdiden kullandığım Firefoxu kaldırdım... Çünkü eklentilerle çok hantallaştığını söylemek isterim...

Sizde benim gibi sadelikten ve eklentisiz tarayıcılardan hoşlanıyorsanız mutlaka seveceğinizi düşünüyorum... Çünkü benim için tarayıcıdan beklediğim en önemli şey hızdı. Onuda Google Cromme fazlasıyla karşıladı...

Tabii Beta sürümü olduğu için bazı sayfalarda sorun yaşayabilirsiniz... Ama ben kullandığım hiçbir sayfada sorun yaşamadım... Sadece bir banka sayfasında problem yaşadım... Onuda çözerler elbet... Ama benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı... Ayrıca çok şaşırdım bu kadar başarılı olmasına, beta sürümü olduğu halde...

Google' ye şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 9 Eylül 2008; 20:39:44 >

• Gerçekten bu katagorideki programlara renk ve rekabet getirebilecek bir program gibi görünüyor. Ama şimdilik eksikliklerinin olduğunu söylemek istiyorum. Umarım kısa sürede bu eksiklikleri tamamlayarak son kullanıcıya sunulur.........
  • Mouse tekeriyle yumuşak kaydırma özelliği yok mu? Satırları hep kaybediyorum. Ben göremedim ama belki daha derinlerde, ne bileyim about:config ayarlarında filan yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Mouse tekeriyle yumuşak kaydırma özelliği yok mu? Satırları hep kaybediyorum. Ben göremedim ama belki daha derinlerde, ne bileyim about:config ayarlarında filan yok mu?

Öyle bir ayar yok ama... Benim mouse un tekerleği işlev görüyor
  • Büyük eksikleri ve güvenlik açığı var. Kararlı sürüm çıktığında tekrar denenmeli. Şimdilik kullanmıyorum.
    Opera'dan vazgeçireceğini de sanmıyorum.
  • Şu anda bir kaç eksiği yüzünden kullanamıyorum. en çok sıkıntısını çektiğim şeyler; flashgetle kullanamıyorum, adblock gibi bir eklentisi yok, bir de mouse gestures yok. sadece bunlar olsa bile default browserım olabilir
  • Ben de bugün yükledim ve çok memnun kaldım arkadaşlar.
    Gerçekten de çok hızlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: boo

Şu anda bir kaç eksiği yüzünden kullanamıyorum. en çok sıkıntısını çektiğim şeyler; flashgetle kullanamıyorum, adblock gibi bir eklentisi yok, bir de mouse gestures yok. sadece bunlar olsa bile default browserım olabilir

benim için en önemli eklentiler bunlar.. yoksa kullanmam.. ısrar etmeyin lütfen..
  • Çok fazla bellek harcıyor ya o sorunu halletseler üstüne browser tanımayacam
  • Aslında baya güzel , sade ve hızlı bir tarayıcı.Ama alışkanlıktanmıdır nedir bilmem Opera'yı bırakamıyorum.
  • Geçenlerde kurmaya çalıştım. Kurdum ama uzun zamandır görmediğim mavi ekran geldi. Bilmem nerde okuma yazma hatası oluşmuş. Şimdilik kaldırdım. Birkaç versiyon sonra tekrar deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.