Şimdi Ara

Google'dan süper tarayıcı: Google Chrome’a merhaba diyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
4.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • saidakkas (7 mesaj) ByAdmin (5 mesaj) xweser (5 mesaj) yxsdf (4 mesaj) Technological (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Google'dan süper tarayıcı: Google Chrome’a merhaba diyin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1418 Mesaj
    daha eksik çok gibi daha kariyer.net e girmior ama hemen rapor ettim
    |
    |

İşletim sistemi de istiyoruz google'dan.

İnşallah bu da olacak ve Microsoft denen saçmalıktan kurtulacaz.
    |
    |

başarılı bir iş olmuş daha beta tam sürüme geçince yenilikler bekliyoruz
    |
    |

Şimdiye kadar bir çok tarayıcı kullandım. İE, Firefox, opera, safari ve maxton gibi... En son Firefox kullanıyordum. Ta ki bu tarayıcıyı bulana kadar Öncelikle Google Cromme Beta sürümü olmasına rağmen diğer tarayıcılardan hız yönünden katkat üstün... Sade ve şık olmasıda cabası... Özellikle ekran genişliği beni cezbettiğini söylemeden de geçemeyeceğim...

Firefox, opera fanatikleri bana kızmasınlar ama Google Cromme bu tarayıcılara hız yönünden nal toplatıcak gibime geliyor... Üstelik beta sürümü olmasına rağmen

Ben şimdiden kullandığım Firefoxu kaldırdım... Çünkü eklentilerle çok hantallaştığını söylemek isterim...

Sizde benim gibi sadelikten ve eklentisiz tarayıcılardan hoşlanıyorsanız mutlaka seveceğinizi düşünüyorum... Çünkü benim için tarayıcıdan beklediğim en önemli şey hızdı. Onuda Google Cromme fazlasıyla karşıladı...

Tabii Beta sürümü olduğu için bazı sayfalarda sorun yaşayabilirsiniz... Ama ben kullandığım hiçbir sayfada sorun yaşamadım... Sadece bir banka sayfasında problem yaşadım... Onuda çözerler elbet... Ama benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı... Ayrıca çok şaşırdım bu kadar başarılı olmasına, beta sürümü olduğu halde...

Google' ye şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 9 Eylül 2008; 20:39:44 >
    |
    |

• Binbaşı
    1769 Mesaj
    Gerçekten bu katagorideki programlara renk ve rekabet getirebilecek bir program gibi görünüyor. Ama şimdilik eksikliklerinin olduğunu söylemek istiyorum. Umarım kısa sürede bu eksiklikleri tamamlayarak son kullanıcıya sunulur.........
    |
    |
    Anlatımlarımdaki resimlerimi yüklediğim, resim barındırma sitesindeki hesabımın, erişim limitini geçmesi nedeniyle, konularımdaki resimler görüntülenememektedir. Resimleri görüntülermek için resmin linkini direkt adres satırına yazmanız gerekiyor. Veyahut ilgili konudaki bölümü fareniz ile seçip microsoft world gibi bir programa yapıştırırsanız resimleri görebilirsiniz...
  • Yarbay
    2620 Mesaj
    Mouse tekeriyle yumuşak kaydırma özelliği yok mu? Satırları hep kaybediyorum. Ben göremedim ama belki daha derinlerde, ne bileyim about:config ayarlarında filan yok mu?
    |
    |

Orjinalden alıntı: caadas

Mouse tekeriyle yumuşak kaydırma özelliği yok mu? Satırları hep kaybediyorum. Ben göremedim ama belki daha derinlerde, ne bileyim about:config ayarlarında filan yok mu?

Öyle bir ayar yok ama... Benim mouse un tekerleği işlev görüyor
    |
    |
    |
    |
    Şu anda bir kaç eksiği yüzünden kullanamıyorum. en çok sıkıntısını çektiğim şeyler; flashgetle kullanamıyorum, adblock gibi bir eklentisi yok, bir de mouse gestures yok. sadece bunlar olsa bile default browserım olabilir
    |
    |
  • Yarbay
    13875 Mesaj
    Ben de bugün yükledim ve çok memnun kaldım arkadaşlar.
    Gerçekten de çok hızlı
    |
    |

Orjinalden alıntı: boo

Şu anda bir kaç eksiği yüzünden kullanamıyorum. en çok sıkıntısını çektiğim şeyler; flashgetle kullanamıyorum, adblock gibi bir eklentisi yok, bir de mouse gestures yok. sadece bunlar olsa bile default browserım olabilir

benim için en önemli eklentiler bunlar.. yoksa kullanmam.. ısrar etmeyin lütfen..
    |
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj
    Çok fazla bellek harcıyor ya o sorunu halletseler üstüne browser tanımayacam
    |
    |

Oyunlarım: Mortal Kombat 9,Modnation Racers,Batman: Arkham Asylum,Heavy Rain

İstek Listem:L.A. Noire, Marvel Vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

PSN : InsolentKid
  • Yarbay
    9060 Mesaj
    Aslında baya güzel , sade ve hızlı bir tarayıcı.Ama alışkanlıktanmıdır nedir bilmem Opera'yı bırakamıyorum.
    |
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
    :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Yarbay
    3148 Mesaj
    Geçenlerde kurmaya çalıştım. Kurdum ama uzun zamandır görmediğim mavi ekran geldi. Bilmem nerde okuma yazma hatası oluşmuş. Şimdilik kaldırdım. Birkaç versiyon sonra tekrar deneyeceğim.
    |
    |
Masal Oku
kripto para haberleri
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.