Şimdi Ara

Google'dan süper tarayıcı: Google Chrome’a merhaba diyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
4.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • saidakkas (7 mesaj) ByAdmin (5 mesaj) xweser (5 mesaj) yxsdf (4 mesaj) Technological (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Google'dan süper tarayıcı: Google Chrome’a merhaba diyin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11519 Mesaj
    Ana sayfa butonunu göremedim ?
    |
    |

artık firefox için add-on geliştiren ciddi bir topluluk var. diğer tarayıcıların ff'i yakalaması çok zor.
    |
    |
    dün gece yükledim sahurdan beri aralıksız kullanıyorum diyebilirim, herkes hız konusunda harika demiş ama bende opera hala daha en hızlı tarayıcı acaba benim pc de mi bi sorun var google düşmanı falan mı
    açıkçası pek beğenmedim ben tasarımı görselliği gerçekten güzel ama daha çok geliştirilmeye ihtiyacı var sanırım
    |
    |

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

Ana sayfa butonunu göremedim ?

Seçenekler > Temel Bilgiler > Ana Sayfa > Araç çubuğunda home düğmesini göster.
    |
    |
  • Emekli Admin
    12239 Mesaj
    FF'den Sıkılmaya Başlamıştım, Chrome'un Cıkması İyi Oldu. Artık Bunu Kullanıcam, İnşallah Bir Sonraki Surumde Sekme Kilitleme Ozelliğide Koyarlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    || Intel i7 9700K @ Corsair H115i RGB Platinium|| Asus Maximus Hero Z390 || Corsair 32GB Dominator RGB 3200Mhz || Corsair 680X || Nvidia MSI RTX 2080 Gaming Trio X || 27&quot; Dell S2716DG G-Sync || 512GB Samsung 850PRO &amp;amp; 1TB 850Evo|| WD Blue 5 TB || Corsair AX 1500i || @ || Creative SoundBlaster Zx - Logitech Z-2300 || Corsair K70 MK2 + PBT Keys @ Corsair MM300 &amp;amp; MM800 ||
  • Yarbay
    11519 Mesaj
    Baya hoş hızlı sade bir tarayıcı hoşuma gitti kullanıyorum..
    |
    |
    belki proxy üzerinden yurtdışından bi yerden çıktığımızdan olabilir veya benim sistemde bir sorun vardır belki ama gene de sorunun google de olması fena
    |
    |
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Ben bayağı sevdim bu krom'u. Video sitelerinde yavaşlama bazen kiltlenme oluyor, bazı basit sayfalarda bazen Hata! Bu bağlantı bozuk gibi uyarı veriyor. Ama beta olduğuna veriyorum. Umarım düzeltirler. FF'ye gerçekten fark atabilecek bir rakip oldu. İyi de oldu. İnşallah eklenti özelliği de vardır.
    |
    |
    |
    |
    3887 Mesaj
    Eklenti desteği olursa ve firefox kadar çeşitli eklentileri olursa çok iyi olacak.

EKLEME: Çok hızlı ve sayfaları doğru render'layabilen bir tarayıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 3 Eylül 2008; 15:51:01 >
    |
    |

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)
  • Teğmen
    166 Mesaj
    gerçektende en hızlısıymış. bazı yabancı blog sayfalarında sonuçları gördüm hız konusunda diğerlerine fark atmış durumda. tabi burada diğerleri diye gösterdiğim browserla firefox 3.0.1, internet explorer 8 beta 2, internet explorer 7, safari 3.0. Şuna dikkat ettimde hiçbir yerde opera adı geçmiyor. yani opera yı adamdan sayan yok
    |
    |

concode
  • Yüzbaşı
    417 Mesaj
    bazı video sitelerinde sorun yaşadım ama sonuçta beta versiyon bu tarz şeyler düzeltilir diye tahmin ediyorum
    |
    |
    Gerçekten ilk çıkışı çok süper oldu ve ilk beta olmasına rağmen herkesi şaşırtan sağlamlıkta ve hızlılıkta bir browser oldu, çok sağlam adımlarla ilerliyor. Ama yinede Chrome kullanınca Firefox'a ihanet etmiş gibi hissediyorum Ayrıca her ne kadar tasarım çok sade ve mükemmel olsada bana Firefox'u ilk kullandığım andaki heyecanı hissettirmedi. Şimdilik Firefox'a devam
    |
    |
    Bence hemen ayilip bayilmamak lazim, tamam Google büyük kurulus ama karar vermek icin cok erken. Denemeye devam..
    |
    |

• Yarbay
    3991 Mesaj
    Bence hos bi tarayici olmus. beyendim.
    |
    |
    766 Mesaj
    Yer edinmesi için çok zaman geçmesi gerekiyor..
    |
    |
    Tarayıcıyı kapattıktan sonra görev yöneticisinde googleupdate.exe diye bir çalışma gördüm. Biraz bekledim ama kapanmadı. Bu da açıkçası kafamda soru işareti yarattı. O yüzden biraz temkinli yaklaşıcam bu tarayıcıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 4 Eylül 2008; 0:06:13 >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: burakcontay

valla bana bi garip geldi kurmak istemedm.firefox sevenlerdenm..

valla firefox gibisi yok ama bunu dene derim.
    |
    |
    766 Mesaj
    Farklı veya ekstra bir özellik göremiyorum..Firefox iyi pazar yaptı geliştirilmez ekstra özellikler eklenmezse zor..
    |
    |
Masal Oku
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,625
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.