Şimdi Ara

Google'dan Resimlere Bakmak Ne Kadar Güvenlidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar google dan resim indirmek güvenli midir?.Ayıptır söylemesi küçükken erotik resimlere bakmıştım ve 1 tane indirmiştim.Her çeşit resme google dan bakmak ve indirmek güvenli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloffy -- 14 Şubat 2018; 19:50:0 >

• CIA veya Mossad evine baskın yapabilir dikkatli ol. Çünkü koskoca google'dan resim indirmişsin bu çok büyük bir suç !!!!
  • Virüs anlamında diğerini salla gitsin.
  • Virüs anlamında diyorum dostum.
  • Cloffy C kullanıcısına yanıt
    Pc'de antivirüs programı varsa problem olmaz , eğer ki yoksa problem olabiliyor çünkü bir çok fotoğraf sitesi virüslü hele birde cinsel içerikli video/resim siteleri çok daha tehlikeli girdiğin an Pc ye bulaşan bir virüs sayesinde senin pc nin işlemci ve ekran kartı üzerinden bitcoin kasılıyor o yüzden bu girmesen iyi olur. Dersen ki ben sitelere girmeden direk google görsellerden indiriyorum ona bir şey diyemem. (Bu arada Google görsellerde artık resmin orjinal boyutunu görüntüle kısmı kaldırıldı haberin olsun.
  • "Dersen ki ben sitelere girmeden direk google görsellerden indiriyorum ona bir şey diyemem." derken herhangi bir bilginiz mi yok yoksa sıkıntı olmaz mı? anlamında söylediniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.