Şimdi Ara

Google Chrome Virüsü(Çok Farklı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, google chromda şöyle bir sıkıntı hasıl oldu.

tarayıcı normal kapalı modda beklerken birden açılıp, farklı siteleri ziyaret ediyor,

http://b2.ijquery11.com/cs?wsa=7c509d509939965b

http://6etzz.allaff.078.pics/?sov=87996880&hid=dvvvdjjndt&v=316G3249FF&rt=1&redid=15432&gsid=444&campaign_id=148&id=XNSX.237194184261-r15432-t444&impid=3c3cc0a2-b702-11e6-9199-4e4e3e1c4387

vs gibi. ama siz linklere tıklamayın, virüs olabilir.

+chromu sildim, tekrar yükledim
    +adw, malwarebytes, eset, kaspersky gibi birçok prog ile tarattım pcyi ama nafile.
    +chromu kaldırınca hiçbir sorun yok, diğer(chroma canary, mozilla ve edge de sıkıntı yok.) ama chromu kurduğum anda linkler açılmaya başlıyor.

yukarıda verdiğim nice linkler açılmaya devam ediyor. inanın internetin altını üstüne getirdim ne yaptımsa fayda etmedi.

sizden de bu konuda yardım talep ediyorum, şimdiden teşekkür ederim

• Chrome u başka bir kaynaktan indirin , pc nin programlar ve özellikler kısmından sizden habersiz inen bir chrome eklentisi yada herhangi bir toolbar uygulaması var mı kontrol edin , bunları yapıp sonuca ulaşamadıysanız büyük ihtimalle sebep chrome un kayıt defterinde ki girdilerinden kaynaklı bir sordun , belki o kayıt girdileri silinebilirse düzelecektir , yada format atılabilir en son ihtimal . ayrıca chrome u indirince de chrome un ayarlar kısmından uzantılara bakın ve uzantı varsa tüm uzantıları kaldırın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Chrome u başka bir kaynaktan indirin , pc nin programlar ve özellikler kısmından sizden habersiz inen bir chrome eklentisi yada herhangi bir toolbar uygulaması var mı kontrol edin , bunları yapıp sonuca ulaşamadıysanız büyük ihtimalle sebep chrome un kayıt defterinde ki girdilerinden kaynaklı bir sordun , belki o kayıt girdileri silinebilirse düzelecektir , yada format atılabilir en son ihtimal . ayrıca chrome u indirince de chrome un ayarlar kısmından uzantılara bakın ve uzantı varsa tüm uzantıları kaldırın .

Google Chrome Virüsü(Çok Farklı)

kendini görev zamanlayıcıya eklemiş adi..

resimde siyah çizgilerin arasındaki satırda.. TIMEINSNEWSING.ORG olarak. :)

• dushmann kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız kaldırabildiniz mi ?
  • evet, zamanlanmış görevlerden kaldırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.