Şimdi Ara

Google Chrome - Chromium Flash Sorunu Çözüldü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
12.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Soru: Neden Böyle Oluyor ?

Cevap: Flash Player Çakışmasından Kaynaklanmaktadır.

Soru: Kalıcı Olarak Çözümü Yok Mu ?

Cevap: Evet. Var.

Önce Flash Player'i Sağlıklı Olarak Kaldırmak İçin Aşağıdakini Yüklüyoruz.

www.tamindir.com/indir/MjAxMy0xMS0xMSAxMzozMzoxNg==/adobe-flash-player-uninstaller/windows/11.9.900.117

Sonra

Flash Player Tüm Tarayıcılar İçin Aşağıdakini Yüklüyoruz.

www.dosya.tc/server19/InkiTy/FZ.rar.html

Rar Şifre Aşağıdadır.

www.donanımhaber.com - MotoDahi

Not: Chrome Veya Chromium Kullananlar chrome://plugins (Bunu Kopyalayıp Tarayıcınıza Yapıştır Ve Git Şeklinde Yapıştırınız.) Eklentilerin Tümünü Engelle Seçeneğini İşaretledikten Sonra Eklentilerin Hepsini Kapatın. Sadece Flash Player Eklentisini Açın. (Pepper Flash Eklentisi Her Zaman Kapalı Olmalıdır.) Ve Windows Media Player (Her Zaman İzin Veriliyor İşaretli Olmalıdır) Eklentisini Açın.

Yeni Ve Sorunsuz Flash Player'iniz Hayırlı Ve Uğurlu Olsun.

Güle Güle Kullanın.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 11 Kasım 2013; 15:22:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MotoDahi

Adobe Flash Player Kaldırıcı - Adobe Flash Player Uninstaller

www.tamindir.com/indir/MjAxMy0xMS0xMSAxNToyMTozNw==/adobe-flash-player-uninstaller/windows/11.9.900.117
    teşekkürler dostum işime yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

teşekkürler dostum işime yaradı

Alıntıları Göster
    Merhaba

Rica Ederim.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 29 Kasım 2013; 15:36:11 >
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Teşekkürler
    Rica.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 30 Kasım 2013; 2:28:57 >
  • quote:

Merhaba

www.tamindir.com/indir/MjAxMy0xMS0xMSAxMzozMzoxNg==/adobe-flash-player-uninstaller/windows/11.9.900.117

Sonra

Rar Şifre Aşağıdadır.

Not: Chrome Veya Chromium Kullananlar chrome://plugins (Bunu Kopyalayıp Tarayıcınıza Yapıştır Ve Git Şeklinde Yapıştırınız.) Eklentilerin Tümünü Engelle Seçeneğini İşaretledikten Sonra Eklentilerin Hepsini Kapatın. Sadece Flash Player Eklentisini Açın. (Pepper Flash Eklentisi Her Zaman Kapalı Olmalıdır.) Ve Windows Media Player (Her Zaman İzin Veriliyor İşaretli Olmalıdır) Eklentisini Açın.

Güle Güle Kullanın.

Hayırlı Forumlar.

Chrome video sekme geçişlerinde youtube takılması oluyor.. önceden olmuyordu, son zamanlarda başladı...

işlemci veyaa ramden değil, eklentilerden de değil. testi yapıldı.. flash güncel, ie7 için olan flash ı kaldırdım hala olmuuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

quote:

Merhaba

Sonra

Rar Şifre Aşağıdadır.

Güle Güle Kullanın.

Hayırlı Forumlar.

Chrome video sekme geçişlerinde youtube takılması oluyor.. önceden olmuyordu, son zamanlarda başladı...

işlemci veyaa ramden değil, eklentilerden de değil. testi yapıldı.. flash güncel, ie7 için olan flash ı kaldırdım hala olmuuyor...
    Merhaba aşağıdaki linke tıkladıktan sonra en yukarıdaki adımları atlamadan uygulayınız sorun çözülecektir.

http://www.tamindir.com/adobe-flash-player-uninstaller

Teşekkür ederiz.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 22 Aralık 2013; 22:35:24 >

• Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Unsullied

Teşekkürler
    Rar şifresi hata veriyor açamadım bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceMiy

Rar şifresi hata veriyor açamadım bir türlü..

Alıntıları Göster
    Şifreyi buldum ama tüm tarayıcılar çalışıyor chrome da kitleniyor büyütüp küçülttüğüm zaman çalışmaya devam ediyor format attım aynı problem devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceMiy

Şifreyi buldum ama tüm tarayıcılar çalışıyor chrome da kitleniyor büyütüp küçülttüğüm zaman çalışmaya devam ediyor format attım aynı problem devam ediyor

Alıntıları Göster
    Merhaba Rar Şifre Aşağıdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 8 Ocak 2014; 2:26:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

şifre olarak "www.donanımhaber.com - MotoDahi" denedim. "www.donanımhaber.com" denedim. sadece "MotoDahi denedim. donanım haberin "ı" sını "i" yapıp denedim yine olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: meliksezen

quote:

şifre olarak "www.donanımhaber.com - MotoDahi" denedim. "www.donanımhaber.com" denedim. sadece "MotoDahi denedim. donanım haberin "ı" sını "i" yapıp denedim yine olmadı.

ben de bulamadım şifreyi onu şifresiz çıkarma programları vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: D.Va

quote:

Orijinalden alıntı: meliksezen

quote:

ben de bulamadım şifreyi onu şifresiz çıkarma programları vardı

Alıntıları Göster
    Merhaba

Bunu deneyebilirsiniz.http://notes.io/vYF

Not: Şifre Kopyalarken Dikkatli Bir Şekilde Kopyalarsanız Sorun Olmaz.

Not: Şifre Tarafımdan Denenmiştir. Bu Yüzden Sorun Çıkması Söz Konusu Bile Değildir.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 5 Şubat 2014; 5:02:31 >

• quote:

Merhaba

Bunu deneyebilirsiniz.http://notes.io/vYF

Not: Şifre Kopyalarken Dikkatli Bir Şekilde Kopyalarsanız Sorun Olmaz.

Not: Şifre Tarafımdan Denenmiştir. Bu Yüzden Sorun Çıkması Söz Konusu Bile Değildir.

Hayırlı Forumlar.

Alıntıları Göster
    Merhaba Sorun yaşamaya devam ederseniz buradan bilgi verin. Şifresiz olarak paylaşırım ben denedim sorun yok. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 5 Şubat 2014; 5:16:28 >

• quote:

Merhaba Sorun yaşamaya devam ederseniz buradan bilgi verin. Şifresiz olarak paylaşırım ben denedim sorun yok. Hayırlı Forumlar.

Alıntıları Göster
    Merhaba

Link Düzeltilmiştir.

Flash

Not: Bütün Tarayıcılar Da Sorunsuz Olarak Çalışmaktadır. Denenmiştir. Garanti Benim. Sorunuz Olursa PM Gönderebilirsiniz. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Hayırlı Olsun.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 9 Şubat 2014; 5:25:59 >

• quote:

Merhaba

Link Düzeltilmiştir.

Flash

Not: Bütün Tarayıcılar Da Sorunsuz Olarak Çalışmaktadır. Denenmiştir. Garanti Benim. Sorunuz Olursa PM Gönderebilirsiniz. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Hayırlı Olsun.

Hayırlı Forumlar.

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_87740771/tm.htm

• Bu nedir ya her yere spam göndermiş yukarıdaki üye. Bot galiba. Forum yönetimi nasıl musade ediyor bunun gibilere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fillatelii

Bu nedir ya her yere spam göndermiş yukarıdaki üye. Bot galiba. Forum yönetimi nasıl musade ediyor bunun gibilere?
    Merhaba Bilgisayarınız Da Sorun Olabilir Bende Aynısını Kullanıyorum Sorun Yok. Yüklemek Size Kalmış. Son Sözüm Budur. Teşekkür Ederiz. Hayırlı Forumlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.