Şimdi Ara

GONDER MARKET SİPARİŞİMİ EKSİK GÖNDERDİ MAĞDURUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kardeş at ibani 20 TL göndereyim de süs bari. Çalışan bir hata yapmış olabilir hayatını kaydırma adamın. Bak bize bugün yumurta getirdi dört tanesini kırıktı napayım işten mi atılsın çalışan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selfroot kullanıcısına yanıt

Bu benim hakkım parasını vermişim gelseydi adam gibi ihtiyacım var , canım çekti deseydi ben onu geri çevirmezdim.

• Adam parasını tam vermiş elbette hakkı olanı isteyecek hırsızlığın büyüğü küçüğü olurmu hiç bu 200 gram pastırmada olur 1 kg farkta olur burada konuşan arkadaşlar için bunun ölçüsü nedir acaba 200 gram değilde 400 gram olsaydı fark ozaman mı hırsızlık olucaktı arkadaş hakkı olanı istemiş ve son derecede haklı

• Migros da iki kere başıma geldi üzerinde etiket olmadan göndermişlerdi şikayet ettim ama nafile , dijital tartı kaç gramsa çarp gönder etin kilosu 70-80 lira her siparişte 50-100 gram yapıştırsa böyle ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geçmiş olsun reis
  • BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt
    Gözün doysaymış önce keşke..

• firmanın avukata ihtiyacı yok burda düzinelerce beleşe avukat var.
    tarttıkları cihaz sorunlu olabilir, tartıda farketmedikleri başka bir ürün olabilir. belki başka bir müşterinin paketine yapıştırılacak etiket yapıştırılmış da olabilir.
    kuryenin alacağını sanmıyorum çünkü kuryeler bildiğim kadarıyla saniyelerle yarışıyorlar ve her siparişe abanacak olsalar iş yapamazlar.

yanlışlıkla bile olsa gelen her siparişten 200-300 gram az gönderilse ne büyük bir kar eder düşünün bir.

ben olsam paketini dahi açmam yarın iade istediğimi söylerdim kabul etmezlerse de bankayla da iletişime geçip “ters ibraz” istediğimi söylerdim. kim uğraşacak derseniz de bu tarz hatalar çok sık olur.

hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz ve 200-300 gramın peşine düşmem diyenler çok oldukça esnaf da hep eksik gönderir.

• Recep ivedik hayranı bir kurye pizza sahnesinden etkilenip yolda halletmiş olabilir.

• altan0348 A kullanıcısına yanıt
    Konuyu kişiselleştirmek daha yanlış bir tutum. Gönder den hiç sipariş vermedim ama AppStore daki yorumlara bakınca komik bir yamuğunu gördüm ben :)

GONDER MARKET SİPARİŞİMİ EKSİK GÖNDERDİ MAĞDURUM
    Hocam kuryenin onu yapacak motivasyonu yada vakti olmaz ki, kendim kuryelik yaptığım için diyorum. Bence marketin halt yemesidir. Siparişi platform üzerinden verdiğin için platforma başvur olmazsa da thh yaz gitsin

230 grama köpük pakette dahil mi ? Onlarda dahilse zararın daha büyük.

• internet alışverişlerinde bu tarz hatalar olabiliyor.
    başkasının paketi karışmış olabilir.
    kurye hakkında söykediklerin çok yanlış.
    aldıysa günahı boynuna ama almadıysa senin girdiğin günah çok daha fazla.
    ayrıca biraz hoşgörülü olmak lazım bu ne fevriliktir.
    git o zaman süthaneden göre göre al

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Adam parasını tam vermiş elbette hakkı olanı isteyecek hırsızlığın büyüğü küçüğü olurmu hiç bu 200 gram pastırmada olur 1 kg farkta olur burada konuşan arkadaşlar için bunun ölçüsü nedir acaba 200 gram değilde 400 gram olsaydı fark ozaman mı hırsızlık olucaktı arkadaş hakkı olanı istemiş ve son derecede haklı

Tabiki de hakkını arasın ama 200gr pastırma için kimse kimsenin çoluğuna çocuğuna beddua etmemeli bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.