Şimdi Ara

Gondal (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurulursa gelemem söyliyim ama şimdiki loncamla dostluk sağlayabilirim

zapzap msne gel bi
  • Silver Sizin loncanın adı ne
  • Lonca Kurdum Sizde Gelin Adı Forum Dh Gelmek isteyen yazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapzap6156

Lonca Kurdum Sizde Gelin Adı Forum Dh Gelmek isteyen yazsın

nasıl geliyoruz nickim utku061 benim davet ediyorsun sanırım?
  • tmm sana yolluyorum
  • gelmedi herhangi bir şey. nereye geliyor mesejlara değilmi yok gelen kutusunda bir şey?
  • lonca bölümünde loncaya üye ol var onun aşağısında olması lazım
  • quote:

lonca bölümünde loncaya üye ol var onun aşağısında olması lazım

yok valla :S
  • Beni davet et...Adım emre50
  • merhaba arkadaşlar

ben gondal oyununa başladığımda türkçesi yoktu, o yüzden almancasına başlamıştım. Oyuna başlayalı baya zaman oldu bir ara sıkıldım bırakayım dedim ama bana saldıranlar olunca hırslandım. ayrıca sana saldırıp da yenilen oldu mu daha zevkli oluyor . Benim tavsiyem görevleri hemen tamamlayın bir süre hizmet vererek para biriktirip, özelliklerinizi geliştirin yani düşmanınızı görünmeyen özelliklerinizle yenin.

bir sunucuda başlayanlar diğer sunucuda savaşamıyor yada lonca oluşturamıyor, ki bence bunun mümkün olması lazım böylece sizlerede lonca arkadaşı olabilirdim. Aklıma gelmişken, başkalarına kristal yollamak mümkün değil, sadece lonca üyeleri kendi altın ve kristallerini lonca hesabına yükleyebilir ve o hesabıda lonca kurucusu çeşitli lonca iyileştirmeleri için kullanır (zırh sertleştirme v.s.) Kristal edinmenin tek yolu ya görevlerde bulmak yada paranızla satın almak!

herkese iyi oyunlar. sorusu olan olursa bende yardımcı olabilirim.

Savaşcılarım
    İsim: Vantan
    Level: 21
    Şeref: 9676
    Zırh: 545 (58)

diğeri
    İsim: Aziz Kemal Güç
    Level 23
    Şeref: 11853
    Zırh: 515 (55)

Loncamın Adı: Evils Doom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizkguc -- 18 Aralık 2008; 15:22:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: azizkguc

merhaba arkadaşlar

ben gondal oyununa başladığımda türkçesi yoktu, o yüzden almancasına başlamıştım. Oyuna başlayalı baya zaman oldu bir ara sıkıldım bırakayım dedim ama bana saldıranlar olunca hırslandım. ayrıca sana saldırıp da yenilen oldu mu daha zevkli oluyor . Benim tavsiyem görevleri hemen tamamlayın bir süre hizmet vererek para biriktirip, özelliklerinizi geliştirin yani düşmanınızı görünmeyen özelliklerinizle yenin.

bir sunucuda başlayanlar diğer sunucuda savaşamıyor yada lonca oluşturamıyor, ki bence bunun mümkün olması lazım böylece sizlerede lonca arkadaşı olabilirdim. Aklıma gelmişken, başkalarına kristal yollamak mümkün değil, sadece lonca üyeleri kendi altın ve kristallerini lonca hesabına yükleyebilir ve o hesabıda lonca kurucusu çeşitli lonca iyileştirmeleri için kullanır (zırh sertleştirme v.s.) Kristal edinmenin tek yolu ya görevlerde bulmak yada paranızla satın almak!

herkese iyi oyunlar. sorusu olan olursa bende yardımcı olabilirim.

Savaşcılarım
    İsim: Vantan
    Level: 21
    Şeref: 9676
    Zırh: 545 (58)

diğeri
    İsim: Aziz Kemal Güç
    Level 23
    Şeref: 11853
    Zırh: 515 (55)

Loncamın Adı: Evils Doom

baya oynamışsın herhalde

• Bana göndermemişsin hala emre50'ye.
  • azizkgüc şimdi türçe oyunu ve türkçe forumu var forum.gondal.web.tr üye ol!! bu arada bnei loncaya alırmısn
  • arkadaşlar bana bi adam 12 kere saldırmış ya altın biriktircem biriktiremiyom adam seviye 6 ama baya iyi dikkat edin adamın nick ini veriyorum saldırabilen bi saldırsa şuna: Morn Draug
  • bende kayıt oldum şimdi, bi bakayım nasıl bi oyunmuş
  • quote:

azizkgüc şimdi türçe oyunu ve türkçe forumu var forum.gondal.web.tr üye ol!! bu arada bnei loncaya alırmısn

loncama almak isterim ama sunucu farklı ise maalesef yardımcı olamam, senin sunucu THUR olsa gerek, benimki FERONO.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1q2w3e4r5t1

arkadaşlar bana bi adam 12 kere saldırmış ya altın biriktircem biriktiremiyom adam seviye 6 ama baya iyi dikkat edin adamın nick ini veriyorum saldırabilen bi saldırsa şuna: Morn Draug

paranı bankaya yatır bence, gerçi %10 kar payı alıyor yatırdığın paradan ama olsun hepsini kaybetmekten iyidir. Ayrıca 12 kere arka arkaya saldırabilmesi için ya kristallerini feda edecek yada her saldırı sonrası galiba 13-15 dk. beklemesi gerekli. benim lonca daki adamlar o işi hallederdi ama dediğim gibi sunucu farklı, yoksa hallederdim ;)
  • pokesans idim ara bi belki aynıdır
  • ferono da arattırdım ama sonuç yok

thor a dün kaydoldum, türkçesine de başladım artık, bakalım nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizkguc -- 20 Aralık 2008; 11:43:03 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.