Şimdi Ara

Gondal (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altın ve güç kristali isteyen kişilerin adlarını tek tek aldım hepsine yardımımı yapıcam sıralamada 700 kişinin içine girene 500 güç kristali verilecek
  • banada biraz yardımcı olursanız çok makbule geçer altın ve kristal konusunda. şimdiden teşekkürler. kullanıcı adı: rabel43
  • tmm snn isminide aldım yılbaşı ödüllleri verilsin hepinize teker teker yardım edicem
  • Açıkçası fazla beğenmedim ama yinede herkese başarılar..
  • beğenmemene üzüldüm oynasan yardım ederdim
  • nerden yollanıyor altın ve kristal?ayrıca bana yollayabilir misin nickim EskisehirLee?
  • güç kristali satın alma yerinden yollanıyor ama 10 seviye veya üstü oılmanız lazım
  • hepinizin ismini aldım hepinize yollucam şu an 8im 9 olmama az kaldı hepinize yolllucam başka sorun veya istek varsa yazın onlineyim!!!!!!!!
  • Hala onlineyim bi sorun varsa yazın bu arad seviye 9um 10 olmama az kaldı olunc hepinize yardım edicem
  • gondal türkçe forum açıldı forum.gondal.web.tr
  • Bana hala Msj gelmedi??
  • emre mesaj bölümünde sorun olmalı msn adresini veririmisn
  • Ekledi siz görmeyin.
    Ayrıca bana bi 30 Dk'lık bi görevden 1 tane kristal çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 12 Aralık 2008; 15:33:08 >
  • ekledim tmm
  • zapzap msnini atarmısın pmden?
  • bende oynuyorum nick utku061 şu an için yardıma gerek yok
  • tmm utku sende bizdensin forum.gondal.web.tr gondal türkçe forumu üye ol bu arada seviye kaç snn ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zapzap6156

tmm utku sende bizdensin forum.gondal.web.tr gondal türkçe forumu üye ol bu arada seviye kaç snn ?

seviye 2 şuan bu arada tecrübe puanı için görevlermi daha iyi hizmet mi hangisini yapayım sizce ?
  • görevleri bitir sonra hizmete başla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.