Şimdi Ara

Golf6 servis mi özel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2011 model 1.4 tsi highline golf aracımda BASKI BALATA VOLANT DEBRYJ BİLYALARI değişecek.
    Yerkili servis 2200 TL,
    Özel vw 1700 TL,
    Bir vw tamircisi (volant hariç) 950 TL
    Şimdi bu işleri yetkili servisten mi yoksa özelden mi değiştirmemi önerirsiniz?
    Özelden veya vw tamircisinden değiştirmemin dezavantajı var mı? Servisten değiştirmemin avantajı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOYANC43 -- 15 Nisan 2016; 14:20:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Al servisten ustana taktiriver. En guvenli ve karlisi bu..

• TOYANC43 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 2010 1.4 TSI DSG var. 75 bin bakimi icin ben de kararsizim.

Simdiye kadar yetkili servise gittik. Sadece yag ve filtre degisimi yapilacak. Castrol yag ve filtreleri Bosch`tan kendim alsam 180 lira tutuyor malzemeler. 80 lira da iscilik olsa 260 lira.

Fakat servis ayni bakim icin 500 lira istiyor. Vw sahipleri olarak, siz olsaniz ne yapardiniz?

• Ben filitrelerin polen ve hava Alman maly de?ildi ya? ve yakyt germany markasy olmak ?arty ile 120 tl aldym ya? ise partikullu 180 civary tuttu i?çilikle 380 tl ye yaptyrdym .
  • bende 2010 TSI kullanıcısıyım kesinlikle ustaya götürürüm servise hiç gerek yok malzemeyi dışardan kendim alıyorum
  • Aynı şeyleri bende yaptırmalıyım benimki 2012..

Kime yaptırdınız bilgi verirseniz sevirim. Teşekküler

• Hort olmuş bu :)

• sanayilerden bu kadar korkmayın arkadaşlar. garantinizde yoksa servise neden o kadar para vermek için gidesiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.