Şimdi Ara

Golf V sarı ampül içinde ünlem işareti ikaz lambası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
142.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün arabamı çalıştırdığımda motor devir göstergesi bölümünde aşağıdaki gibi ikaz lambası yandığını gördüm. Kullanma kılavuzuna baktım, aydınlatma farlarından birisi "yanarsa" (sanırım patladığından bahsediyor) bu ikaz lambasının yanacağını söylüyor. Farları kontrol ettim, uzunları da kontrol ettim ama hiç bir problem yok. Bu ikaz lambasının yanma sebebi ne olabilir?

Golf V sarı ampül içinde ünlem işareti ikaz lambası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtasci -- 16 Kasım 2010; 17:27:50 >

• arka aydınlatma grubundakilerden herhangi biri de olabilir
  • Park lambalarına bakın veya plaka okuma lambaları, fren lambası vs..
  • sinyal ya da stop gitmiştir yüzde 90. eğer ampul alıp takmaya soğuksanız oto elektrikçiye değiştirin. 5-10 liradan fazla vermeyin. caddy'de tüm far ampullerini 2 dakika içinde değiştirebiliyorum, golf'te de çok fark yoktur. 3-4 yıldızın tuttuğu stop lambasının ise camı sökülüyor. keza o da 5 dakikalık iş. sadece sökerken varsa plastik kapakları dikkatlice, tırnaklarını kırmadan sökün yeter.
  • Aydinlatma grubundan kaynaklanan bir mevzu..
    Bizdede olmustu herseyin calistigi halde fakat vw ere aylarca sikintiyi cozememisti
  • Stop lambalardan birisi gitmiş, yardım ve önerileriniz için teşekkürler.
  • bu gün bende de oldu aracın gidişine hiçbir etkisi yok önemli bir şey değil plaka lambası gitmiş oymuş derdi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.