Şimdi Ara

GOLF V GT nin 170 beygiri en son ne yapilir????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 motor gt de motor icin en uygun ve saglam chip nerde yaptirilir kacamal olur bilen varsa

• abi i hosda 1.4 motora naparsın ki vw ye okr para vercene piyasa bi çok araba var misal honda type-r
  • hayatında Type-R kullandın mı?
    muhtemelen hayır.
    fiyatlarından haberin var mı?
    belli ki hayır. Type-R'ın fiyatı Golf GT'den 16 milyar daha fazla.
    1.4 diye hafife aldığın makinanın ne kadar yüklenebildiğini biliyor musun?
    muhtemelen o da hayır. Golf GT'ye 16 milyarın 3te birini harcayarak 200hp'den fazla güç elde edersin. Yanında Type-R'a göre daha güçlü fren, yol tutuş, malzeme kalitesi vs.... bir sürü ekstra özelliğin olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukku -- 31 Aralık 2007; 13:59:22 >
  • +200 alabiliriz o motordan...DSG mi?
  • ne şekilde alınır bu 200 + güç.açıklayabilirsen ve mantıklı gelirse düşünebiliriz.

quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

+200 alabiliriz o motordan...DSG mi?
  • NAsıl bir iştir bu..
  • Chip Tuning
  • Sadece chip ile motoru yormamak amacıyla %20 diyorum. 170+(170*20/100)=170+34=204. Best Servis, TD Performans vb. yerler ile konuşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Type-R diyen fanatiktende Type-R'ın yıllık vergisi ile bu aracı karşılaştırmasını rica ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :S

abi i hosda 1.4 motora naparsın ki vw ye okr para vercene piyasa bi çok araba var misal honda type-r

Nasıl bir mantıktır anlamıyorum adam motorumu nasıl güçlendirebilirim diye yardım istiyor beyefendimiz tutup başka bir araç önerisinde bulunuyor .

:S 0.. kaç yaş gurubuna giriyorsun sen ?? yavaş yavaş D.H. de çoluk çocuk yuvası olmaya başladı ..
  • haklisin anarkin arkadasim adam yardim ve ya bilgi istiyor ama baska arac konusu aciliyor nasil is hayret???? hem adamin bahsettigi ara wv dikkat edersinizki alaman kalkip hondayla kiyasliyo yazikkkkkk
  • Arkadaşım arkadaş golf gt demiş sanırım vw mühendislerinin 1.4 tsi motorda 170hp ürettikleri şu araç...Gerçekten mükemmel bir araba bir kere binme fırsatı buldum çok atak bir araba o hali bile yeterli zaten typer ile kıyaslamaya gerenk yok typer 2.0 bu araç 1.4...
  • +200 DSG UP
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnarKin

quote:

Orjinalden alıntı: :S

abi i hosda 1.4 motora naparsın ki vw ye okr para vercene piyasa bi çok araba var misal honda type-r

Nasıl bir mantıktır anlamıyorum adam motorumu nasıl güçlendirebilirim diye yardım istiyor beyefendimiz tutup başka bir araç önerisinde bulunuyor .

:S 0.. kaç yaş gurubuna giriyorsun sen ?? yavaş yavaş D.H. de çoluk çocuk yuvası olmaya başladı ..

Sen ona coluk cocuk diycene awatarına bak...
  • Hayırdır ?? Sen nerden çıktın şimdi bir ucuda sanamı battı ??

O alakayı nasıl kurabildin hayretler içindeyim .

Tebrikler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarKin -- 5 Şubat 2008; 17:23:13 >
  • SAKİN BEYLER ADAM SORU SORUYO SİZ KAVGA GEREK YOK BUNLARA HEPİMİZ KARDEŞİZ
  • Hepimiz kardeş mardeş değiliz böyle insanlar benim kardeşim falan olamaz ben böylelerinede kardeş gözüyle bakmam ..

Bu topiğe son mesajımdır ..
  • bırakın arkadaslar işlemci bolumnden tutun ekran kartında olsn cogu yerde var.
    1.4 motordan 170bg cıkarmayo taktir etmiyen zihniyete bilinçsizlige

chiple fln 200bg olsa performans egzost u hava filtresi vs vs ufak tefek seylerlede 5 10 bg arttırabilirsn belkide
  • Ya hiç type-r kullandınız mı siz?

Eğer iş hız yapmaksa gazlamaksa.35 milyara 2.el type-r alıp 15 milyar modifiye de yapmak mümkün.Turbo type-r gören var mı aranızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeandan -- 15 Şubat 2008; 12:30:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SchekiLL

hayatında Type-R kullandın mı?
    muhtemelen hayır.
    fiyatlarından haberin var mı?
    belli ki hayır. Type-R'ın fiyatı Golf GT'den 16 milyar daha fazla.
    1.4 diye hafife aldığın makinanın ne kadar yüklenebildiğini biliyor musun?
    muhtemelen o da hayır. Golf GT'ye 16 milyarın 3te birini harcayarak 200hp'den fazla güç elde edersin. Yanında Type-R'a göre daha güçlü fren, yol tutuş, malzeme kalitesi vs.... bir sürü ekstra özelliğin olur

nerden biliosun kullanmadıgımı hmn allanıp budaklanıosun ben her wv gold gt alana bunu sölüorum(suana kdr 3-4 kisi oldu) kızıolar cunku islerine gelmior.16milyar fazla diosun sn araban 60m deil mi ?ayrıca 2.el leri 40 larda gezior 2004-2005 type-r lerin.ve ayrıca bence typerin görüntüsünden modifiye edilebilirniginden yol tutusundan tut golfden daha ii.sen 1.4 dedigin araba modifiyeden sonra benzin icin canavara dönüsücek haberin var mı ?ndn bunları yazdım cunku cok sinirlendim

• quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Ya hiç type-r kullandınız mı siz?

Eğer iş hız yapmaksa gazlamaksa.35 milyara 2.el type-r alıp 15 milyar modifiye de yapmak mümkün.Turbo type-r gören var mı aranızda

kardes sen nabıcan milletin parası cok 1.4 tsi golfe 55 milyar 1.4gt golfe 63 milyar vererek benzinden ekonomi yapıcam sanıorlar.hic bilmiorlar ki araba benzin emior.arabanın motor gücüne göre benzin yakışı var sanıorlar ama...

turbo typer napar biliomusun sen off off düsünmek bile istemiorum vites gecişleri

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.