Şimdi Ara

Golf Manuel Highline mı DSG Comfortline mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamdan sonra 1.4 TSI Comfortline DSG Golf 84.000 TL, 1.4 TSI Highline Manuel Golf 81.000 TL oldu. Comfortline'ı 79 küsüre, Highline'ı da 77'ye veriyorlar. Highline'ın Comfortline'a göre bayağı bir donanım avantajı var (bi-xenon farlar, led stop, hız sabitleyici, far,yağmur sensörü, katlanır aynalar, 6.5 inç ekran, karartılmış camlar, 17 jantlar, tam boy stepne). Sizce manuel alıp donanımı mı seçmeli yoksa otomatik alıp kısmen boş bir araca mı binmeli ?

• Hocam alabiliyorsaniz otomatik alin, onun rahatligi cok baska, imkan varsada zorlayin sartlari higline dsg bakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    donanım olarak highline tercih etmek daha mantıklı.
    çok trafikte kalmıyorsanız manuelde sorun olmaz bence
    hem dsg alıp sorun cıkaracakmı diye düşünmek olmaz .
  • Dsg problemli olduğu için highline manuel çok daha mantıklı, ayrıca yüksek donanım olması arabadan daha çok keyif almanızı sağlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Highline Manuel tercihim olurdu.Bu arada hangi bayii ?
  • Highline manueli 18 jant alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 dsg comfortline sahibiyim. Eğer yaşadığınız yerde trafik problemi varsa ve rahatınıza düşkünseniz dgs comf. , trafik derdiniz yoksa kesinlikle highline. golf comft. donanım açısından hayal kırıklığı maalesef.
  • Istanbul'da hafta içi hafta sonu aktif olarak kullanacağım aracı mutlaka otomatik alırım. Sizin ihtiyaçlarınıza göre değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DSG Comfortline. Otomatik olsun isterse bomboş olsun. Ben manuel araç aldım pişman oldum. İyi düşünün, özellikle Ankara-İst gibi şehirdeyseniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuş Oto Maslak
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Highline manueli 18 jant alın.

18 jant çok güzel duruyor fakat hem araç daha sert oluyor hem de lastik değişimi sırasında çok yüksek bir fiyat çıkıyor. 18 inç Sport contact 5'ler 2200 TL civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacck4434

Istanbul'da hafta içi hafta sonu aktif olarak kullanacağım aracı mutlaka otomatik alırım. Sizin ihtiyaçlarınıza göre değişiyor.

Ben de aktif kullanacağım fakat otomatiğine paramız yetmiyor bu kadar para verip de boş araba almak da istemiyoruz. Sanırım manuel tercih edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

DSG Comfortline. Otomatik olsun isterse bomboş olsun. Ben manuel araç aldım pişman oldum. İyi düşünün, özellikle Ankara-İst gibi şehirdeyseniz...

Şirket aracı olarak manuel İstanbul trafiğinde kullanıyoruz zaten çok yoğun trafik harici bir sorun da olmuyor fakat o kadar pişman mı etti sizi ?
  • çapulcu kuru dsg yerine, manuel haylayn alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyk

2014 dsg comfortline sahibiyim. Eğer yaşadığınız yerde trafik problemi varsa ve rahatınıza düşkünseniz dgs comf. , trafik derdiniz yoksa kesinlikle highline. golf comft. donanım açısından hayal kırıklığı maalesef.

Rahatıma düşkünüm tabi, bulunduğum yerde çok trafik yok fakat karşıya gidiyoruz köprü trafiği, işlek yerlerde biraz trafik oluyor ama otomatik farkı da 10 bin TL çok fazla.
  • Ben de ikisi arasında seçim yapmak zorunda kaldım ve Highline Manuel + opsiyonu seçtim. Pişman mıyım ? Geldiğinde göreceğim fakat otomatik şanzımana 10 bin fark vermek istemedim onun yerine donanım aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Ben de ikisi arasında seçim yapmak zorunda kaldım ve Highline Manuel + opsiyonu seçtim. Pişman mıyım ? Geldiğinde göreceğim fakat otomatik şanzımana 10 bin fark vermek istemedim onun yerine donanım aldım.

Biz de öyle yapacağız sanırım hangi opsiyonları aldınız acaba ? Otomatik farkına bir sürü opsiyon alınabiliyor gerçekten.
  • Trafiğin yoğunluğuna göre seçiminizi yapın o zaman. Ben en ufak trafik yoğunluğuna bile dayanamam, sol ayağım yorulmasın derseniz DSG Comfortline alın. Ama yok arada bir debriyaja basarım ne olacak sanki derseniz dolu dolu Highline'a binin.

Ben İstanbul trafiğinden bıktığım ve biraz rahatıma düşkün biri olduğum için keşke otomatik alsaydım diyorum. İleriyi düşün hocam, eşiniz vs varsa otomatik alın ama eğer dediğiniz gibi trafik yoğunluğu az ise düz vites mantıklı

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Hocam hâlâ 3-4 ay sıra bekleme durumu var mı VW'de?

• dörtçeker kullanıcısına yanıt
    ergoActive koltuk, Anahtarsız giriş ve çalıştırma, Sunroof, Geri Görüş Kamerası, Sürüş Profili Seçimi, U Led farlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.