Şimdi Ara

Golf Beyaz Renk Bej Döşeme Uyumu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Golf almayı düşünüyorum, beyaz rengini çok beğendim ama iç döşeme olarak da bej çok güzel duruyor. Siyah döşeme açıkcası istemiyorum, her iki döşemeli Golf'e de bindim, bej döşeme aracın içini çok daha net ve güzel gösteriyor. Ancak beyaz renk ve bej döşeme araç göremedim bir türlü. Bu araçtan sipariş ettirmeyi düşünüyorum ama fikrinizi de almak istedim. Sizce nasıl olur, çok sırıtır mı yoksa güzel mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme55 -- 24 Mayıs 2011; 18:29:30 >

• Çocuğunuz var mı? Eğer varsa bej iç döşemeden uzak durun:) Sinir hastası olursunuz;)
    Ayrıca yaşadığınız il tozlu bir bölge ise yine sizi üzer bej döşeme...Lafın kısası çok çabuk kirlenir ve kiri gösterir..Benimde çok beğenmeme rağmen çocuklardan ve yaşadığım yerin çok tozlu olmasından dolayı alamadığım döşeme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasear_tr -- 25 Mayıs 2011; 0:33:51 >
  • Genelde zıt renkler tercih edilsede çoknadir de olsa bej döşemeli beyaz Golf görüyorum..yasear_tr arkadaşımız dediklerinde oldukça haklı .. şık görünmesi, ferahlık hissi güzel ama lekeyi de göstermesi, aşınmayı belli etmesi gibi genel bakım unsurlarıda insanı sinir eder... tabiki araç siyah olsa, siyah iç döşeme hoş olmaz... çok kapatır.. ama beyaz araba da siyah iç mekan kötü değil.. hatta onunda kendine has bir şıklığıda olmuyor değil...
  • İki renkte çok hoş seçenekler bence.Bej renkte arkadasşların bahsettiği sorunu yaşayacaksınız ama o güzelliğe değer diye düşünüyorum bir an gözümde canlandırdımda kuğu gibi görünüyordur herhalde.Döşeme deriyse çok sorun olacağını sanmıyorum sizin yerinizde olsam kesinlikle bejini alırdım.Seçtiğiniz renkle ve Golf'le kazasız belasız güle güle kullanmanız dileğiyle..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.