Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.vwwatercooled.org.au/newforum/upload/showthread.php?t=22507
    yukarıdaki linkte elemanlar 8 GB'lik SD kartı RCD510'da kullanabildiklerinden bahsediyor. Ben, 2 GB'ye kadar desteklediğini biliyordum.
    Linkteki bir diğer bilgi ise
    "A potential problem exists for owners of Apple Ipods as I cannot get mp4/m4a files to work on the RCD510. These will work after conversion to mp3 [audio only]."
    Yani şimdilik görüntü dosyaları RCD510'da kullanılamıyor.

• wma'yı yanlış yazmış olmasınlarda..
    Mp4 demi desteklemiyor? Mp4'lü videolar var.. Dokunmatik olduğuna şükredin bea..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 17 Haziran 2009; 23:59:16 >
  • RCD510 bu yöntemle video oynatmayacak o zaman. Kart olayı şu şekilde oluyor, ntfs olarak biçimlendirirseniz desteklemiyor ama fat olarak biçimlendirdiğinizde 16gb sdhc kart kullananlar bile var ben 2gb sd kart kullanıyorm fat formatlı.

Video için durmak yok ama, bir yolunu bulucam ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: xuNiQ

quote:

Orjinalden alıntı: ilker1999

ikincisi geri kamerası alayım dedim ama serviste rcd 510 nun çözünürlüğü görüntü için yetersiz dediler malesef...

Görüntüsü yetersiz değil bi yerlerinden sıkıyorlar, eğer RVC (Reverse Camera) Geri görüş kamerası sipariş etmiş olsaydınız rcd510 ekranında gösterilecekti, ayrıca RNS 310 diye navigasyonlu bir model daha var çözünürlüğü RCD 510 ile aynı, 400 x 240 px bu da demek oluyor ki rcd510 ekranı navigasyon görüntülemek için bile yeterli seviyede. Sadece sonradan geri görüş kamerası takıp takamayacaklarını henüz kendileri de bilmiyorlar, size olmaz güzel olmaz göstermez diye vazgeçiriyorlar.

geçen hafta cumartesi aracımı teslim alacaktım ve aradımki rcd510 kamera oluyorsa teslim almadan aracı taktırayım hazır olsun diye fakat servisin verdiği cevap çözünürlüğü yetersiz. Artık servis bu işi bilmiyorsa kime güveneceğiz...

birde arkadaşlar hepsiburada.com dan aldığım ekzos ucu geldi fakat http://www.tuningpiyasa.com/?urun-detay_7622_VW_Golf_6_Egzoz_Ucu_Orjinal_Olculerde.html taki gibi değil. baş tarafı kavisli. İlgili fotoları buğün yüklerim İnşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1999 -- 18 Haziran 2009; 0:44:01 >

• quote:

geçen hafta cumartesi aracımı teslim alacaktım ve aradımki rcd510 kamera oluyorsa teslim almadan aracı taktırayım hazır olsun diye fakat servisin verdiği cevap çözünürlüğü yetersiz. Artık servis bu işi bilmiyorsa kime güveneceğiz...

Aklımıza güveneceğiz, buyrun bu adresde güncel teyiplerin karşılaştırması var

http://www.my-gti.com/719/differences-between-the-volkswagen-rcd-210-rcd-310-rns-310-rcd-510-and-the-rns-510

rcd 510 çözünürlüğü 6.5" ekrana göre gayet yeterli, ve geri görüş kamerasını destekliyor. Aftermarket RVC desteklemiyor yani piyasadan satın aldığını herhangi pal/ntsc görüntü veren bir birim bağlayamıyorsunuz. Servis büyük ihtimalle orjinal geri görüş kamerasına sahip değil/sahip ama nasıl takacağını bilmiyor. Elinde 3. parti bir kamera var onun takılamayacağını böyle anlatmış ama çözünürlük ve renk derinliği konusunda arkayı gece gündüz gösterebilecek yeterli donanımsal niteliğe sahip.

• hocam foto cekip koyabilirmisin simdi cok merak ettim.nası bisey

quote:

quote:

quote:

ikincisi geri kamerası alayım dedim ama serviste rcd 510 nun çözünürlüğü görüntü için yetersiz dediler malesef...

Görüntüsü yetersiz değil bi yerlerinden sıkıyorlar, eğer RVC (Reverse Camera) Geri görüş kamerası sipariş etmiş olsaydınız rcd510 ekranında gösterilecekti, ayrıca RNS 310 diye navigasyonlu bir model daha var çözünürlüğü RCD 510 ile aynı, 400 x 240 px bu da demek oluyor ki rcd510 ekranı navigasyon görüntülemek için bile yeterli seviyede. Sadece sonradan geri görüş kamerası takıp takamayacaklarını henüz kendileri de bilmiyorlar, size olmaz güzel olmaz göstermez diye vazgeçiriyorlar.

birde arkadaşlar hepsiburada.com dan aldığım ekzos ucu geldi fakat http://www.tuningpiyasa.com/?urun-detay_7622_VW_Golf_6_Egzoz_Ucu_Orjinal_Olculerde.html taki gibi değil. baş tarafı kavisli. İlgili fotoları buğün yüklerim İnşallah...

• bencede yeterli.sonucta mkv oynatıcak deiliz ya.zaten oynatıcak cihaz olucak ekrandan sadece goruntu alıcaz.passat modifikasyaonlarına bi bakın ordaki abimiz herseyi detaylı anlatıyo.bence ornek alınıcak bir modifikasyon.hem ic olarak hemde dıs olarak..

quote:

quote:

Aklımıza güveneceğiz, buyrun bu adresde güncel teyiplerin karşılaştırması var

http://www.my-gti.com/719/differences-between-the-volkswagen-rcd-210-rcd-310-rns-310-rcd-510-and-the-rns-510

rcd 510 çözünürlüğü 6.5" ekrana göre gayet yeterli, ve geri görüş kamerasını destekliyor. Aftermarket RVC desteklemiyor yani piyasadan satın aldığını herhangi pal/ntsc görüntü veren bir birim bağlayamıyorsunuz. Servis büyük ihtimalle orjinal geri görüş kamerasına sahip değil/sahip ama nasıl takacağını bilmiyor. Elinde 3. parti bir kamera var onun takılamayacağını böyle anlatmış ama çözünürlük ve renk derinliği konusunda arkayı gece gündüz gösterebilecek yeterli donanımsal niteliğe sahip.

• Aynen.. bu arada iademi etceksin?
  • işte resimleri arkadaşlar

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

• Psikolojim bozuldu gittim sipariş vermekle uğraşıyorum gördükten sonra.. Unuttum stokta olmadığını Hayırlı uğurlu olsun seste ufak bir değişme oldumu acaba rolantideyken falan?

Merhaba oto aksesuar bölümünde bulunan, Egzos Nikelajlarındada bulunan =) Ama stoklarınızda bulunmadığı yazan =)

STEEL VW GOLF 6 EGZOZ UCU ORJİNAL ÖLÇÜLERDE

Ne zaman satışa konulacaktır? Merakla beklemekteyiz Golf 6 kullanıcıları kulübü olarak bilgi verirseniz çok sevineceğiz..
    Teşekkür ederiz..

Mesaj attım hepsiye bakalım arkadaşlar ne diyecekler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 18 Haziran 2009; 10:50:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

Psikolojim bozuldu gittim sipariş vermekle uğraşıyorum gördükten sonra.. Unuttum stokta olmadığını Hayırlı uğurlu olsun seste ufak bir değişme oldumu acaba rolantideyken falan?

Merhaba oto aksesuar bölümünde bulunan, Egzos Nikelajlarındada bulunan =) Ama stoklarınızda bulunmadığı yazan =)

STEEL VW GOLF 6 EGZOZ UCU ORJİNAL ÖLÇÜLERDE

Ne zaman satışa konulacaktır? Merakla beklemekteyiz Golf 6 kullanıcıları kulübü olarak bilgi verirseniz çok sevineceğiz..
    Teşekkür ederiz..

Mesaj attım hepsiye bakalım arkadaşlar ne diyecekler..

açıkçası sizlerle paylaşmak için geçici taktım ve fotograftan sonra çıkardım, gayet pratik. Ama deneyince yazarım burada.

Arkadaşlar sizden öğrenmek istediğim bir konu, arabayı teslim alırken servisten bana verilen bilgide 95 oktan benzin kullan şeklindeydi. 98 oktan performansa katkısı olabiri ama uzun vadede katorizör falan bir sürü bir şeye zararı olabilir dedi. Sizler hangi benzini kullanıyorsunuz acaba... saygılar

• Bilgisayar 95 Oktana ayarlı zaten ülkemizdeki 98 oktan gerçek 98 değil yani 95+katkılı bazı arkadaşlarım kendi araçlarında 98 denediler ama memnun kalmadılar daha çok yakmaya başlıyormuş araba ve bi arkadaşımın arabasıda sorun çıkarttı. Ben hep aynı yerden alıyorum benzini ve 95 oktan kullanıyorum..

Ne gerek var 98'e zaten benzin kapağını açtığında kapaktada 95 Oktan ve lastiğin basınç bilgileri yazıyor..

95 95 95!

(Not: Kullanmayacaksan bana satabilirsin hayır demem yani.. Hazırda çıkartmışsın..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 18 Haziran 2009; 12:55:55 >

• 3-4 metre uzaklıktan ceksen daha iyi anlardık yakısmısmı yakısmamısmı.ama tuningpiysadaki egzoz ucu bu deil

[simage]http://img31.imageshack.us/img31/7320/7622buyukw.jpg/[simage]

bu resmi gorunce impossiple is nothing...

~ Golf 6 Türkiye ~

burda video ile ilgili herhangi bisey goremedim

~ Golf 6 Türkiye ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 18 Haziran 2009; 13:32:55 >

• Görünmü video'yu resimde? Bende göremedim kaldırın.. =) bu arada 2. resimdeki amaç ne saçmalık gibi geldi bana..
  • arabada pc keyfi demekki impossiple is nothing...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 18 Haziran 2009; 13:39:40 >
  • merhaba arkadaslar
    bende de derin siyah 122 dsg highline var. araniza hosbulduk:) resimleri atarim yalniz gecen hafta tampon indi asagiya malesef 2009 pejo partner aracin frenleri tutmamis mis...hikaye. aracimi haftaya alcam servisten bakalim
  • hosgeldin.gecmis olsun fazla onemli deil aslında.cunku kaportaya gelseydi daa kotu.simdi iki dakkada yapıolar.tampon vakası bendede oldu.otoking te cillop gibi yaptılar
  • Hoşgeldin ve geçmiş olsun nasıl tutmaz fren? 2009? Neyse nazarlığın olsun boşwer..
  • quote:

Orjinalden alıntı: seaturk

merhaba arkadaslar
    bende de derin siyah 122 dsg highline var. araniza hosbulduk:) resimleri atarim yalniz gecen hafta tampon indi asagiya malesef 2009 pejo partner aracin frenleri tutmamis mis...hikaye. aracimi haftaya alcam servisten bakalim

Hoş geldiniz, geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: seaturk

merhaba arkadaslar

Hoşgeldin seaturk ve geçmiş olsun.
    İnsana kendi yaptığı pek fazla dokunmuyor ama başkasının yaptığını kaldıramıyor. Benim kapıda, tır sığacak boşluğa arabasını ortalayıp parkedemeyen vatandaşın açılan kapısının izi var. O izi gördükçe vatandaşa bi güzel giydiriyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.