Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • icecube_fb Oda olmasın beyler bu arada hepsi'deki aynısı ise 60tl olanla herkes ayrı ayrı almaya kalkmasın gün belirleyelim 1 günde herkes sipariş versin mesela fotonun siteye eklendiği gün falan aynı fiyattan almış oluruz.. yoksa bunlarda uyanır..

Belkide şuan okuyorlardır bu mesajları..hepsidekiler..

• quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

icecube_fb Oda olmasın beyler bu arada hepsi'deki aynısı ise 60tl olanla herkes ayrı ayrı almaya kalkmasın gün belirleyelim 1 günde herkes sipariş versin mesela fotonun siteye eklendiği gün falan aynı fiyattan almış oluruz.. yoksa bunlarda uyanır..

Belkide şuan okuyorlardır bu mesajları..hepsidekiler..

• Ne arabaymış Psikolojimi bozdu..
  • hepsiburada.com da egzoz ucu icin ''Geçici olarak temin edilememektedir.'' yazıyor bu nasıl is ya...
  • "Geçici olarak temin edilememektedir." Bi küfür ederdim ama çocuklar var etkilenirler.. =) Fiyatta çekilmiş bizim onlara değil onların bize ihtiyacıı var boşversenize..

Ama varya kesin okumuşlardır içime doğmuştu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 17 Haziran 2009; 8:25:34 >
  • ya arkadaşlar bişey soracam sayfanın başında ki ilk resimde golf 6 da xenon mu var ? orjinal mı ne marka kaç lira merak ettim bayaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: imjuli

ya arkadaşlar bişey soracam sayfanın başında ki ilk resimde golf 6 da xenon mu var ? orjinal mı ne marka kaç lira merak ettim bayaa

Aracın değişen ampülleri:
    Far (H7): Osram Cool Blue Hyper White 5000K

Ön Park (T10): MTEC Beyaz 4300K

Plaka (T10): MTEC Beyaz 4300K

İç tavan aydınlatması (T10): MTEC Beyaz 4300K (arka ortaya 1 ampül daha eklenmiştir.)

Far hepsioradaburadaşurada'da şuan:
    KDV Dahil 56,52 TL
    Havale ile 53,69 TL (%5 Havale İndirimi)

Bu arada Trendline olan arkadaşlar için (Comfortline ve Highline'ları bilemiyorum.) Paylaşmak istedim:

~ Golf 6 Türkiye ~
     ~ Golf 6 Türkiye ~
     ~ Golf 6 Türkiye ~
    Ön cam buzlu gibi olduğu için fazla uğraşmadım düzgün olması için yanık veya sönükken yakından bile baksan anlaşılmıyor sonradan olması.
    Yanık hali:
     ~ Golf 6 Türkiye ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 17 Haziran 2009; 18:05:07 >

• üstat aparat derken arabada bela olacak bir şey değilmi, sisteme montaj şeklinde mı olacak
    görüntü kalitesi önemli değil şurada müzik klibi oynasa arabanın olayı değişir, trafikte can sıkıntısını giderir.

sırf video olayı için navigasyon alacaktım bekleyelim o zaman biraz daha

quote:

Orjinalden alıntı: xuNiQ

quote:

Orjinalden alıntı: ilker1999

ikincisi geri kamerası alayım dedim ama serviste rcd 510 nun çözünürlüğü görüntü için yetersiz dediler malesef...

Görüntüsü yetersiz değil bi yerlerinden sıkıyorlar, eğer RVC (Reverse Camera) Geri görüş kamerası sipariş etmiş olsaydınız rcd510 ekranında gösterilecekti, ayrıca RNS 310 diye navigasyonlu bir model daha var çözünürlüğü RCD 510 ile aynı, 400 x 240 px bu da demek oluyor ki rcd510 ekranı navigasyon görüntülemek için bile yeterli seviyede. Sadece sonradan geri görüş kamerası takıp takamayacaklarını henüz kendileri de bilmiyorlar, size olmaz güzel olmaz göstermez diye vazgeçiriyorlar.

• benim hazırda duran zenon setim var ama golf 6 da zenon sistemi yok bende arada kaldım taksam bir türlü takmasam bir türlü.
    bizim farlar mercekli olmadığı için zenonlar BMW gibi yansıma yapmaz, zenon ışığı dağılıyor.
    ama ne olursa olsun sarı ışıktan iyidir.
    ama zenonlu amele konumuna düşmekte var
    fikirlerinizi merak ediyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: imjuli

ya arkadaşlar bişey soracam sayfanın başında ki ilk resimde golf 6 da xenon mu var ? orjinal mı ne marka kaç lira merak ettim bayaa
  • 2009 Model Zenonlu amele işte daha ne Ben zenon alcaktım ama 1küsür dedikleri için vazgeçtim ve ampülü değiştirdim kime ne? Araba senin araban zenon olmuş olmamış ne alaka amelelikle.. Sen nasıl rahat edeceksen onu al..
  • aslanım öyle değil işte o işler
    golf saygı duyulan bir araç, orjinalliği çok bozarsan dalga geçilen araç olur diye düşünüyorum
    ama bu işin aslını bilecek olan yine golf kullanıcıları olur
    sen problem yok diyorsun +1, problem yok diyenler listesine aldım seni
    5 kişi daha problem yok derse zenonu takarım :)
    quote:

2009 Model Zenonlu amele işte daha ne Ben zenon alcaktım ama 1küsür dedikleri için vazgeçtim ve ampülü değiştirdim kime ne? Araba senin araban zenon olmuş olmamış ne alaka amelelikle.. Sen nasıl rahat edeceksen onu al..

• Vazgeçtim bozma orjinalliği one benim araba gibi amelemi olcak zenon çakması amele işte..
  • msesut abi egzoz ucu almıyosun xenon alıyosun.alıyosan 3000 euro ya orjinalini al digerleri cok cakma duruyo.trafikteki aracları gormuyomusun sahin civic golf 5 e de takan cok ama biseye benzemio.adamlar bisiklet susler gibi araba modifiye ediyolar.bence geregi yok.bu arada yoktun dun hic.bizim herifler egzoza zam yapmıslar.sabah bi aradım bilgi aldım aksam baktım yuzde 300 zam yapmıslar.sen naaptın shark anten isini.bu arada bagaj havuzu almayı dusunen varmı
    quote:

Orjinalden alıntı: mesut_19

aslanım öyle değil işte o işler
    golf saygı duyulan bir araç, orjinalliği çok bozarsan dalga geçilen araç olur diye düşünüyorum
    ama bu işin aslını bilecek olan yine golf kullanıcıları olur
    sen problem yok diyorsun +1, problem yok diyenler listesine aldım seni
    5 kişi daha problem yok derse zenonu takarım :)
    quote:

2009 Model Zenonlu amele işte daha ne Ben zenon alcaktım ama 1küsür dedikleri için vazgeçtim ve ampülü değiştirdim kime ne? Araba senin araban zenon olmuş olmamış ne alaka amelelikle.. Sen nasıl rahat edeceksen onu al..

• Laf banada geldi sağol cnm:D Ben çoğu ürünün fiyatı için mail attım ama adamlar cevap vermiyorlar.. Sanırım bilmiyorlar mail nasıl atılır..
  • yok hocam valla aklımın ucundan bile gecmedi.bazıları var adamın gozunu ole bi alıyoki önünü bile goremiyosun.ben sordum 3000 euro civarı dediler.bizim T5 in bakımını yaptırırken orda bi passat vardı oda 3000 euro civarındaymıs..
  • Benim ayar 1de zaten göz alanları sevmiyorum aynayı yukarı kaldırdığında arkadaki adama yansıtıyor o çok güzel oluyor aynayı göremiyorsun ama olsun..
  • quote:

üstat aparat derken arabada bela olacak bir şey değilmi, sisteme montaj şeklinde mı olacak
    görüntü kalitesi önemli değil şurada müzik klibi oynasa arabanın olayı değişir, trafikte can sıkıntısını giderir.

evet ben olayın takipçisiyim, scirocco da rcd510 sahibi bir kaç abi ipod media in adaptörü bekliyor gelsin onlarda ipoddaki videoları oynatıp oynatamadığını öğrenicem ona göre bilgileri paylaşırım.

xenon olayında ise kesinlikle yapmayın, uygulayacaksanız hakkıyla, far yıkama + otomatik far yükseklik ayarı + mercek şeklinde uygulayın, yoksa karşınızdakilere ciddi sıkıntılar yaratabileceğinizi unutmayın. Zira benim gözlerim çok hassastır, çakma xenonla gelenlere ruh halime göre bazen küfür ediyorum, bazen üzerine sürüyorum bazen camı indirip abi senin xenonlar sararmış diyip adamı kıllandırıyorum.

• Ne dicem far yıkama sonradan takarlarmıki? İstanbul yolunda falan 2'ye alıyorum kimseyi rahatsız etmiyor kendimi suçlu hissediyorum konu değişsin Emre abiya.
  • quote:

rcd510 'da bluetooth alt yapısı var, vw'nin sunduğu premium bluetooth kitini alırsanız bazı özel telefonlar çalışıyor, telefon rehberini hafızasına kopyalıyor mfa ekranında gösteriyor vs.. premium diye adlandırdıkları özelliklere sahip oluyor. Ancak hem fiyatı pahalı hem de çok az saydıda telefon destekliyor. Bunun yerine direksiyondaki tuşları ve rcd510 bağlantısını destekleyen 3. parti bir ürün var ki şu anda linkine ulaşamadım ama fiyatı 500$ civarında, onu alıp taktığınızda hem tüm telefonlarla bağlantı sağlayabiliyor hem de bluetooth 'dan müzik yayını yapabilen telefonlardan rcd510 müzik yayını alabiliyor. Direksiyondaki telefon düğmleri de çalışıyor elbette.

Navigasyon desteğinin yazılımla sunulması söz konusu değil, bunun için donanımsal nitelik de gerekiyor. Ama ben ileride çeşitli aparatlarla video gösterebilir duruma geleceğini düşünüyorum. Çözünürlüğü idare eder seviyede, 400 x 240 çözünürlüğe sahip. Bir çok taşınabilir media oynatıcıdan daha iyi bir çözünürlük.

Ses konusunu deneyimleyemedim. Çoğunlukla tek ya da iki kişi olarak kullanıyorum arabayı, sunroof olduğu için camları da pek kullanmıyorum açıkcası. Sunroof pivot açılımda 100km/h hıza kadar süper sessiz, 120km/h hıza kadar rahatsız edici olmayan bir seste seyir imkanı sağlıyor.

Teşekkürler By Devvil, xuNiQ ve icecube_fb. Ben aracı 5 Aralıkta almıştım. Golf6 ile ilgili diğer başlık altında yazılarım vardı. Ancak burada golf6 kullananların ağırlıklı olduğu için karşılaşılan sorunların veya önerilerin tam olarak karşılığının alınabileceğini düşünüyorum.
    Ben, aracı alırken biraz karaborsa durumları vardı. 122 DSG bitmişti ve 3 ay beklemek istemedim (Gerçi bu 3 ay bekleme olayının da hikaye olduğunu aracı teslim almaya gittiğimde yeni parti DSG li araçlar geldiğini öğrenince anladım).
    xuNiQ, bahsettiğiniz bluetooth kitine ait linki bulduğunuzda yollayabilir misiniz?
    Navigasyon konusunda tek başına RCD510'nun bir fonksiyonunun olmayacağını farkındayım. Ancak gerekli aparatları destekleyerek bu imkanı sunma olasılığını merak etmiştim. sanırım böyle bir şansımız olmayacak. Ekranın çözünürlüğü yüksek ancak renk seviyesi düşük gibi. Yanılıyor muyum?

• quote:

quote:

üstat aparat derken arabada bela olacak bir şey değilmi, sisteme montaj şeklinde mı olacak

evet ben olayın takipçisiyim, scirocco da rcd510 sahibi bir kaç abi ipod media in adaptörü bekliyor gelsin onlarda ipoddaki videoları oynatıp oynatamadığını öğrenicem ona göre bilgileri paylaşırım.

xenon olayında ise kesinlikle yapmayın, uygulayacaksanız hakkıyla, far yıkama + otomatik far yükseklik ayarı + mercek şeklinde uygulayın, yoksa karşınızdakilere ciddi sıkıntılar yaratabileceğinizi unutmayın. Zira benim gözlerim çok hassastır, çakma xenonla gelenlere ruh halime göre bazen küfür ediyorum, bazen üzerine sürüyorum bazen camı indirip abi senin xenonlar sararmış diyip adamı kıllandırıyorum.

RCD510'nun kitapçığında wma ses dosyalarını destekliyor görünüyor ama inşallah kitapçığı Türkçe'ye çevirirken görüntü kısmını unutmuşlardır

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.