Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.324
Cevap
44
Favori
830.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulursan banada haber verkac gundur arastırıyom bulamadım bundan daha uygunu yok gibi.daha dogrusu bundan baska urun yok
  • Çok lazımya.. ABT Kit istiyorum onun içinde kredi çekmem gerekecek 20 milyar çeksem tamamdır abt motor gövde kit jant lastik artarsa ses sistemi gene artarsa yay oda artarsa benzin.. saat 2.34 ben ABT düşünüyorum..
  • Benden size haber:http://binekarac.vw.com.tr/vw/pdf/Golf_VI_Zub_TR.PDF Tıklayın bakalım..
  • Arkadaşlar beni de kulübünüze alırsanız sevinirim.
    Fotoları en kısa sürede eklerim
    Golf 6 TSI 122hp highline düz, Fırtına gri
    Ayrıca hazır grup kurulmuşken aklımdaki birkaç soruyu sizlere de sorayım
    Öncelikle bizim RCD510'larda bluetooth olayı var mı? Telefonla aleti haberleştirebiliyor muyuz?
    İleride yazılım desteğiyle RCD510'nun navigasyon amaçlı kullanılma şansı var mı yoksa ekran bu işi görmek için yeterli renge sahip değil mi?
    60km/saat'in üzerinde bir hızla giderken arka camlardan birini açtınız mı? Sanırım rezonansa girdiği için kulaklara deli bir basınç ve ses uygulanıyor. Be sadece golf'e özgü birşey mi ?

• Hoşgeldin aracın hayırlı uğurlu olsun..
    RCD510'a gelince Bluetooth Düzeneği hazır ama Bluetooth aygıtı RCD510'da yok RCD510'da NAVI varsa ilerde kullanabilrisin tabiki..
    Cam konusuna gelince çoğu arabada bu sorun var ön camı açıncada yapar ama hızlı gitmen gerekir birçok arabanın kitapçığındada yazar .. hızla giderken camları açmayınız klima kullanınız diye..
  • quote:

Orjinalden alıntı: miracle40

Arkadaşlar beni de kulübünüze alırsanız sevinirim.
    Fotoları en kısa sürede eklerim
    Golf 6 TSI 122hp highline düz, Fırtına gri
    Ayrıca hazır grup kurulmuşken aklımdaki birkaç soruyu sizlere de sorayım
    Öncelikle bizim RCD510'larda bluetooth olayı var mı? Telefonla aleti haberleştirebiliyor muyuz?
    İleride yazılım desteğiyle RCD510'nun navigasyon amaçlı kullanılma şansı var mı yoksa ekran bu işi görmek için yeterli renge sahip değil mi?
    60km/saat'in üzerinde bir hızla giderken arka camlardan birini açtınız mı? Sanırım rezonansa girdiği için kulaklara deli bir basınç ve ses uygulanıyor. Be sadece golf'e özgü birşey mi ?

rcd510 'da bluetooth alt yapısı var, vw'nin sunduğu premium bluetooth kitini alırsanız bazı özel telefonlar çalışıyor, telefon rehberini hafızasına kopyalıyor mfa ekranında gösteriyor vs.. premium diye adlandırdıkları özelliklere sahip oluyor. Ancak hem fiyatı pahalı hem de çok az saydıda telefon destekliyor. Bunun yerine direksiyondaki tuşları ve rcd510 bağlantısını destekleyen 3. parti bir ürün var ki şu anda linkine ulaşamadım ama fiyatı 500$ civarında, onu alıp taktığınızda hem tüm telefonlarla bağlantı sağlayabiliyor hem de bluetooth 'dan müzik yayını yapabilen telefonlardan rcd510 müzik yayını alabiliyor. Direksiyondaki telefon düğmleri de çalışıyor elbette.

Navigasyon desteğinin yazılımla sunulması söz konusu değil, bunun için donanımsal nitelik de gerekiyor. Ama ben ileride çeşitli aparatlarla video gösterebilir duruma geleceğini düşünüyorum. Çözünürlüğü idare eder seviyede, 400 x 240 çözünürlüğe sahip. Bir çok taşınabilir media oynatıcıdan daha iyi bir çözünürlük.

Ses konusunu deneyimleyemedim. Çoğunlukla tek ya da iki kişi olarak kullanıyorum arabayı, sunroof olduğu için camları da pek kullanmıyorum açıkcası. Sunroof pivot açılımda 100km/h hıza kadar süper sessiz, 120km/h hıza kadar rahatsız edici olmayan bir seste seyir imkanı sağlıyor.

• miracle 40 hosgeldin
    sonunda manuel vites kullanan bi highline geldi kendimi cok yalnız hissediyodum
    soruları zaten arkadaslar cvplamıs.ama video konusunda bende oynatabilecegini dusunuyorum bu konuda passat sevenleri klubunde mertbasaran abi ye sormustum gerekli aparatlar sayesinde oynatılabilir demisti.
    bu arada By Devvil o sayfa nihayet 2 gun once acıldı.yani bende ole oldu.
    zevkler ve renkler tartısılmaz tabi ama anlamıyorum abt kitin neyini beyeniyorsun body kit olarak.madem modifiye etmek istiyosun bekle biraz ne parcalar cıkar.20 bin tl ye neler neler yaparsın
    bi abt ye bak bide gti bak sade ve guzel.tabi yinede sen bilirsin

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 16 Haziran 2009; 15:52:36 >

• Golf 6 şeker beyazı 122 bg highline DSG. İzlerim solladıklarımı aynamdan.... :)

~ Golf 6 Türkiye ~
  • Busefer aksesuardeki siteden ön arka yan yerler war onu alcam delirdim sanırım..
  • ARKADAŞLAR KULÜBÜNÜZ HAYIRLI OLSUN.YENİ AÇMIŞSINIZ.
    BİZDE CADDY TEAM OLARAKTAN GÜZEL PAYLAŞIMLARIN OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

~ Golf 6 Türkiye ~
  • cok tesekkurler herhalde DH ın otomobil bolumunde en cok vw sahipleri is yapıyor

quote:

Orjinalden alıntı: ==>KAPADOKYALI<==

ARKADAŞLAR KULÜBÜNÜZ HAYIRLI OLSUN.YENİ AÇMIŞSINIZ.
    BİZDE CADDY TEAM OLARAKTAN GÜZEL PAYLAŞIMLARIN OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

~ Golf 6 Türkiye ~

• quote:

Orjinalden alıntı: icecube_fb

cok tesekkurler herhalde DH ın otomobil bolumunde en cok vw sahipleri is yapıyor

arabasına ve arabaya meraklı olan herkes bu işi yapıyor..
    görüntü olsun diye üye olanlar war onlarada canınız sağolsun diyoruz.
  • Bendeki de tsi dsg comfortline..

~ Golf 6 Türkiye ~
  • ==>KAPADOKYALI<== ve CADDY TEAM'e teşekkürler yapıyoruz bişeyler bakalım.. =)

ZetLeVoo Aracının renginide belirtirsen ekleyeyim kulübe.. (aracın hayırlı uğurlu olsun..)

aykutfv8909 Seninde aracın hayırlı uğurlu olsun.. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 16 Haziran 2009; 19:16:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

Bune yaa 60tlmi? Site sahibide uyanmış golf 6'nın herşeyi pahalı demiştir 20 tl di 2 tanesinin fiyatı üye olup alayım diyordum.. Çok lazım sanki 60'a daha iyilerini buluruz boşwerin ya.. Az daha katar perf. eksoz alırız..

hepsiburada.com da gördüm, gerçi resimleri yok ama sipariş ettin bugun yarın gelir, fiyatıta 20 tl. eğerhttp://www.tuningpiyasa.com/?urun-detay_7622_VW_Golf_6_Egzoz_Ucu_Orjinal_Olculerde.html bu linktekiyle aynıysa haber ederim arkadaşlar.

ikincisi geri kamerası alayım dedim ama serviste rcd 510 nun çözünürlüğü görüntü için yetersiz dediler malesef...

• Tamam bildir bize bekliyoruz..! Bende alırım aynıysa!
  • 122 HP comfortline renk siyah..

~ Golf 6 Türkiye ~
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilker1999

ikincisi geri kamerası alayım dedim ama serviste rcd 510 nun çözünürlüğü görüntü için yetersiz dediler malesef...

Görüntüsü yetersiz değil bi yerlerinden sıkıyorlar, eğer RVC (Reverse Camera) Geri görüş kamerası sipariş etmiş olsaydınız rcd510 ekranında gösterilecekti, ayrıca RNS 310 diye navigasyonlu bir model daha var çözünürlüğü RCD 510 ile aynı, 400 x 240 px bu da demek oluyor ki rcd510 ekranı navigasyon görüntülemek için bile yeterli seviyede. Sadece sonradan geri görüş kamerası takıp takamayacaklarını henüz kendileri de bilmiyorlar, size olmaz güzel olmaz göstermez diye vazgeçiriyorlar.
  • hocam mutlaka kargodan gelir gelmez resimlerini cekte koy bende alıcaktım ama resim yoktu farklı bi urun gelir filan dedim.tuning piyasada 60 tl olmus.tuningpiysadaki egzoz ucuysa bana pm at hemen alıyım 20 tl sonucata sonra yukseltirler fiyatı filan neme lazım bizde alalım.forumda scirocca sahibi bi abide alıcak aynı urunden

quote:

Orjinalden alıntı: ilker1999

quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

Bune yaa 60tlmi? Site sahibide uyanmış golf 6'nın herşeyi pahalı demiştir 20 tl di 2 tanesinin fiyatı üye olup alayım diyordum.. Çok lazım sanki 60'a daha iyilerini buluruz boşwerin ya.. Az daha katar perf. eksoz alırız..

hepsiburada.com da gördüm, gerçi resimleri yok ama sipariş ettin bugun yarın gelir, fiyatıta 20 tl. eğerhttp://www.tuningpiyasa.com/?urun-detay_7622_VW_Golf_6_Egzoz_Ucu_Orjinal_Olculerde.html bu linktekiyle aynıysa haber ederim arkadaşlar.

• ZetLeVoo senin de araban hayırlı olsun gule gule kullan.comfortline mız yoktu simdi oda oldu.tek eksigimiz yeni golf GTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 17 Haziran 2009; 0:44:21 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.