Şimdi Ara

golf 5 multimedya tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2007 model golf 5 1.4 tsi dsg aracıma multimedya almak istiyorum, zenec 2011 d düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
    yada başka öneriniz var mı?
    teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccihan14 -- 11 Aralık 2015; 15:39:20 >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82053557&p=2254 resimleri burrada bakabilirsin
    Navirem vw ultimete 7 inch cok hizli kalite super hd.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçe yetiyorsa rns 510.
  • İkisini de inceleyecem, ama bütçe önemli tabiki
    Teşekkürler...

• Teşekkürler ;)

• Hocam o ilan tamir hizmeti için açılmış. 2000tlden aşağı rns 510 bulamassın. Şu an son versiyonları 3000tl civarı geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ES3NT -- 22 Aralık 2015; 18:13:00 >
  • Evet görüştüm, tamir içinmiş, daha uygun bişey bakacaz artık

• slm arkadaşlar,
    ekonomik etkenlerden dolayı hala ekran taktıramadım,
    bugün bir arkadaş bu ürünü tavsiye etti
    http://www.navimex.com.tr/urunDetay.aspx?urunID=100
    1600tl 6 taksit
    sizin fikriniz nedir?
    şimdiden teşekkürler...
  • ccihan14 kullanıcısına yanıt
    Aynı özelliklere sahip Roadstar RD-9120 kullanıyorum yaklaşık 5-6 ay oldu. Ben 750 liraya aldım yanında da geri görüş kamerası vardı. Cihazdan o kadar memnunum ki anlatamam yani o derece :). Dokunmatik hassasiyeti ve özellikleri benim için en önemli kısımdı ve yeterince karşılıyor. Oem teyp olduğu için herhangi delme-sokme islemi de yok. Ben kendi kullandığım teybi tavsiye ediyorum eğer almadıysanız.

Edit:Roadstar eski Pioneer marka güvencesindedir. Navimex ve türevlerinden hem garanti olarak hem de kalite olarak çok çok üstündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byshakram -- 27 Şubat 2016; 9:45:12 >
  • çok teşekkürler, hemen araştırayım, almadım, emin olmadan almak istemiyorum..;)
  • Bende golf 5 için multimedia araştırmasına başladım roadstar ilk defa duydum araştırmaya başlayayım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • navimateyi tavsiye ederim ama fiyatları bu ürünlere göre yüksek olabilir
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    cyber android taktırdım, dokunmatik, wifi, geri görüş, navigasyon, tv herşey var, bir yıldan fazla oldu çok memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccihan14

cyber android taktırdım, dokunmatik, wifi, geri görüş, navigasyon, tv herşey var, bir yıldan fazla oldu çok memnunum...

geri görüş kameranın netliği nasıl? Her şey dahil hepsi aşağı yukarı ne kadara temin ettiniz?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    kamera renkli oldukça iyi, iki sene önce 1600 TL ye geldi, 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum çok memnunum...
  • ccihan14 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için tşk ler hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.