Şimdi Ara

golf 4 e ses sistemi (yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar golf 4 aracım var ona orta yollu ses sistemi kurmak istiyorum ihtiyacım olan 1 adet monitörlü teyp bir anfi ve woofer çok kararsız kaldım benim aklımda rocford fosgate ve alpine var sizce nasıl bir şey yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

• vay bee kimse yazmamış :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKMel

arkadaşlar golf 4 aracım var ona orta yollu ses sistemi kurmak istiyorum ihtiyacım olan 1 adet monitörlü teyp bir anfi ve woofer çok kararsız kaldım benim aklımda rocford fosgate ve alpine var sizce nasıl bir şey yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

Sen en iyisi rockford fosgate'i koy için rahat etsin.
  • clarion

belirteyim hiç piyasa hakkında bilgim yok ama bu marka baya bi sağlam diye biliyorum.
  • merhaba degerli kardesim uzun zamandir bakmiyordum caylak uyelige kadar inmis uyeligimiz :D konuyla ilgili rock ford la alpine ni bikere bir tutamazsin rock ford ciddi bi firma ankarada bu isi yapan biri olarak sana tavsiyem kesinlikle rock ford dur ama piyasada bulunan bisey olmamakla cok yuksek rakamlar sana audison focal dls alpine kicker hertz re audio digital desings vibe urunleriyle istersen yardimci olabilirim 543 339 06 06 numaram saygilar
  • ben kendi aracıma yaptığım sistemi yazayım navitech marka ekran lı teyp 250 tl idi şuan 150 civarı jbl bass 170 tl civarına rahat bulursun jameson amfi 150 tl ye aldım

https://www.youtube.com/watch?v=NmBjhAoSBIs sonuç cidden tatmin edici fakat videoda o kadar belli olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.