Şimdi Ara

Golf 1.6 TDI BMT Highline DSG Yakıt Sarfiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Golf >> Golf 1.6 TDI BMT Highline DSG Yakıt Sarfiyatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    968 Mesaj
    Arkadaşlar ! Golf 1.6 TDI BMT Highline DSG kullanıcıları, buraya kaç litre mazot ile kaç km yol gittiklerini yazabilirler mi acaba? Bazıları yol göstergesi paneli verilerine göre yazıyor ama bu gerçekte aynısı yansıtmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laruz -- 5 Şubat 2017; 22:36:55 >

|
    |
    2124 Mesaj
    saatte 17 km ortalama hiz ile,istanbul trafiginde,3.8 km lik bir yolda bir depo ile 650 km gidiyor(7 litre yaziyor ortalama).Hava isindiginda,ortalama hiz 45 oldugunda gosterdigi deger yol bilgisayarinda 5.9 litre istanbul icinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

psn deadwoll
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj
    Ben bu marka bir aracı satın almak istiyorum. benim de evden işe yolum; 3,8 km. ama hiç ışık ve bekleme yok. sizce izmir ikliminde ne kadar mazot sarf eder? ayrıca bu forumda bazı arkadaşların yol göstergesi paneli verilerinin gerçekte aynısı yansıtmadığını söylüyor.
    968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

saatte 17 km ortalama hiz ile,istanbul trafiginde,3.8 km lik bir yolda bir depo ile 650 km gidiyor(7 litre yaziyor ortalama).Hava isindiginda,ortalama hiz 45 oldugunda gosterdigi deger yol bilgisayarinda 5.9 litre istanbul icinde.

Ben bu marka bir aracı satın almak istiyorum. benim de evden işe yolum; 3,8 km. ama hiç ışık ve bekleme yok. sizce izmir ikliminde ne kadar mazot sarf eder? ayrıca bu forumda bazı arkadaşların yol göstergesi paneli verilerinin gerçekte aynısı yansıtmadığını söylüyor.
    |
    |
    1491 Mesaj

38 mi 3,8 mi?

3,8 se 100 km de 10 litre yazsa ne farkeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 6 Şubat 2017; 22:59:24 >
    |
    |
    laruz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn deadwoll
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.