Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Golf 1.2 tsi comfortline mı Polo Gti mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Golf 1.2 tsi comfortline mı Polo Gti mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17 Mesaj
    Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum. İki arabanın fiyatıda aynı, evliyim çocuk yok. Arabadan beklentilerim komfor, yakıt, kalite, performans (yeterli ölçüde). Bu iki araba arasındayım. Maddi imkanım 50000 max. Bu arabaları kullanan arkadaşlar varsa arabaların artılarını ve eksilerini söylerseniz çok memnun olurum. Şuanki aracım toyota auris 2009 dizel. Bu araçtan sonra söylediğim araçlar ne gibi bir farklılık yaratır bende. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medicccc -- 11 Aralık 2013; 13:24:58 >

|
    |
    |
    |
    Gti olsa 10 yıl sonra bile keyifle binersin
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: medicccc

Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum. İki arabanın fiyatıda aynı, evliyim çocuk yok. Arabadan beklentilerim komfor, yakıt, kalite, performans (yeterli ölçüde). Bu iki araba arasındayım. Maddi imkanım 50000 max. Bu arabaları kullanan arkadaşlar varsa arabaların artılarını ve eksilerini söylerseniz çok memnun olurum. Şuanki aracım toyota auris 2009 dizel. Bu araçtan sonra söylediğim araçlar ne gibi bir farklılık yaratır bende. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

çok büyük bir beklentiye girmeyin bence, keza çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum,gtı da performans ve ve yakıt farkı olacaktır sadece o kadar artı ne kadar para vereceğinizi de hesaba katın değermi bence değmez.
    |
    |
  • Yarbay
    4245 Mesaj
    Performans mi istiyorsunuz konfor mu? Oncelikle buna karar verin. 1.2 tsi golf 6-7 arasi yakiyor basmadiginizda. Polo gti 8-9 hatta 10u da bulabiliyor. 1.2 tsi in performansi da zaten yeterli duzeyde. Oyle gitmeyen bir araba degil 10kusur saniyede 100km ye ulasiyor. Bence siz golf alin. Her istediginize karsilik veren bir arac.

Benzinli olmaları dışında pek ortak özellikleri yok.

Ayrıca Gti' lar hala yağ eksiltiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkb23 -- 11 Aralık 2013; 13:49:44 >

Orijinalden alıntı: Carvajal

Performans mi istiyorsunuz konfor mu? Oncelikle buna karar verin. 1.2 tsi golf 6-7 arasi yakiyor basmadiginizda. Polo gti 8-9 hatta 10u da bulabiliyor. 1.2 tsi in performansi da zaten yeterli duzeyde. Oyle gitmeyen bir araba degil 10kusur saniyede 100km ye ulasiyor. Bence siz golf alin. Her istediginize karsilik veren bir arac.

Benimde niyetim önncelikli olarak golf. Ama gti de bu fiyata bu performans bu yaşta sürmessem sanki bu keyfi bir daha yaşayamayacakmışım gibi geliyor. Mantıklı olan tarafım golf diyor, asi tarafım gti diyor kafa karıştırıyor. kararsızım o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gkb23

Benzinli olmaları dışında pek ortak özellikleri yok.

Ayrıca Gti' lar hala yağ eksiltiyor mu?

Yag eksiltme devam ediyor.

Ben olsam gti alirdim.

|
    |
    hocam şöyle düşünün foruma takılanlarlar hepsi olmasa bile otomobili heves olarak görenlerden her türlü polo gti tavsiye edeceklerdir genel olarak.. bende araç alırken ibiza tsi dsg aldım performans olarak 1.6 lara göre çok iyitabi golf bu kadar iyi olmayacaktır ama mqb olduğu için çok ta geri kalmayacaktır bu fiyata dizel bulur bide chiplersen çok daha tatmin olursun yakıtı da o kadar düşünmezsin
    |
    |
    Poloyuda GTI yapıp sattılarya...Tabiki Golf
    |
    |

|
    |
    |
    |

Kriterlerinize göre golf uygundur.
    Polo tatmin etmeyecektir.

|
    |
    medicccc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    golf.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
SEO
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.