Şimdi Ara

Golden Boy / Bruma oylamasi hala devam ediyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bruma çok büyük oyuncu olacak beyler Golden Boy oylamasında bile önde gidiyor,Pogbaları filan geçmiş Helal olsun diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldu La

Ne işsiz milletiz ya
    Gerçekten hakettiğini düşündüğüm oyuncuya verdim oyumu

Veli Kavlak yok oylamada kime verdin
  • oha dün bruma %30lar civarındaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Oylarınız haklı olana verseniz eğer gerçekten Bruma'nın oyununu seviyorsanız oy verin ama Galatasaray'da oynuyor diye de adama oy vermeyin.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Beni de kovarlar şimdi

Kardeşim Bruma'yı izledin mi de böyle yorum atıyorsun? Adam Walcott'dan daha hızlı, Neymar'dan daha iyi hareketleri var, 2-3 seneyede Drogba bitiriciliği alır, fiziği gelişir o zaman görürsünüz. Teknik falan zaten üst düzeyde bu yaşta bir oyuncu için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

quote:

Orijinalden alıntı: Noldu La

Ne işsiz milletiz ya
    Gerçekten hakettiğini düşündüğüm oyuncuya verdim oyumu

Veli Kavlak yok oylamada kime verdin

lukaku ya verdim hocam oyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Oylarınız haklı olana verseniz eğer gerçekten Bruma'nın oyununu seviyorsanız oy verin ama Galatasaray'da oynuyor diye de adama oy vermeyin.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Beni de kovarlar şimdi

Kardeşim Bruma'yı izledin mi de böyle yorum atıyorsun? Adam Walcott'dan daha hızlı, Neymar'dan daha iyi hareketleri var, 2-3 seneyede Drogba bitiriciliği alır, fiziği gelişir o zaman görürsünüz. Teknik falan zaten üst düzeyde bu yaşta bir oyuncu için.

3 büyüklerin her maçını izlerim. Bruma'yı da geldiğinden beri izledim. Sadece 1 maçta parladı o da geldiği maçta, diğer bütün maçlarda etkisiz kaldı. Son oynanan Kopenhag maçı var ki adamın bir tane olumlu hareketi yok. 10 dakika oynayan Aydın bile daha etkiliydi. Bruma daha da iyi olacaktır ona şüphe yok. Gelişmeye meyilli bir oyuncu zaten fakat şu anda standardı tutturmuş ve seviyesi üst düzey olan İtalya Ligi'nde mükemmel oynayan bir genç oyuncu var. Paul Pogba. Onunla yarışacak seviyede bile değil. Bir kaç maçını izlersen anlarsın

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.