Şimdi Ara

Golden Boy / Bruma oylamasi hala devam ediyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan nereden yazdik butun fenerliler pogbaya verdi vatan haini misiniz oglum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al iste ya bunu bruma kazansa size ne yarari olucak issiz kardeslerim.ayrica lukaku'nun,januzaj'in,marquinhos'un,pogba'nin,varane'nin oldugu bir lisetede bruma'nin kazanma olasiligi nedir ? hadi diyelim en fazla oyu aldi buna objektif bir sekilde inanan cikacak mi ? hadi iyi forumlar
  • Bruma %31, Pogba %35.
  • Brumada yetenek var amenna nitekim oyda verdik ama draxler en iyi genc oyuncu ya

• Görmeyen kalmasın
  • Pogba > Niang > Bruma

Brumayı oraya koymamın nedenide kırılmayın diye o performansla listeye girmiş olması bile şaşırtıcı haklı olduğumu bildiğiniz halde eksi manyağına döncem ama hayırlısı
  • Bruma %51 pogba %25 tesekkurler herkese

• redline a vurdurak bari .enes yokmuş madem .

• 400 bin oy kullanilmiş 200 bini gslimi şimdi .

bence değil bruma kadar topla hizli adam yok orda. bruma 10 maç oynasin draxlerin sağindan atar solundan geçer

• Ben bu oylama sistemini pek adaletli bulmuyorum açıkçası.Çünkü hangi ülke böyle anket olaylarına daha fazla düşkünse onun adayı ödülü kazanıyor. Biz de ülke olarak bu tip şeylere pek düşkünüz.Mesajımda yanlış anlaşılmasın Bruma bana göre çok yetenekli bir oyuncu,hatta Galatasaray'a çok büyük paralar kazandırıp gideceğini de düşünüyorum.Ama bu senelik ödül Varane veya Pogba'nın olmalı.İkisini de canlı statta izleme fırsatı edindim,yakından takip ettim.Çok sağlam top yapıyorlar,bir oyuncuda aradığım en temel özellik ki Varane 2 aylık bir süreçte Messi,Alexis,Van Persie,Rooney,Negredo,Drogba gibi forvetlerin karşısından alnını akıyla çıktı.
  • Adnan Januzaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

al iste ya bunu bruma kazansa size ne yarari olucak issiz kardeslerim.ayrica lukaku'nun,januzaj'in,marquinhos'un,pogba'nin,varane'nin oldugu bir lisetede bruma'nin kazanma olasiligi nedir ? hadi diyelim en fazla oyu aldi buna objektif bir sekilde inanan cikacak mi ? hadi iyi forumlar

Diğerlerini anlarım da Januzaj kim ? 2 gol attı kral goldu. Henüz bir wonderkid'liği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokcrysis

Pogba > Niang > Bruma

Brumayı oraya koymamın nedenide kırılmayın diye o performansla listeye girmiş olması bile şaşırtıcı haklı olduğumu bildiğiniz halde eksi manyağına döncem ama hayırlısı

Milan'ın CL kadrosuna almadığı M'Baye Niang mı o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solert

quote:

al iste ya bunu bruma kazansa size ne yarari olucak issiz kardeslerim.ayrica lukaku'nun,januzaj'in,marquinhos'un,pogba'nin,varane'nin oldugu bir lisetede bruma'nin kazanma olasiligi nedir ? hadi diyelim en fazla oyu aldi buna objektif bir sekilde inanan cikacak mi ? hadi iyi forumlar

Diğerlerini anlarım da Januzaj kim ? 2 gol attı kral goldu. Henüz bir wonderkid'liği yok.

bruma gs'de kac gol atti afedersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Melburg

Oylarınız haklı olana verseniz eğer gerçekten Bruma'nın oyununu seviyorsanız oy verin ama Galatasaray'da oynuyor diye de adama oy vermeyin.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Beni de kovarlar şimdi
  • quote:

quote:

quote:

Bruma'yla karşılaştırmadım ki ? Yazdığın diğer isimlerle karşılaştırdım.

• quote:

quote:

quote:

İyide bruma galatsarayda ki başarısı(!) yüzünden liste de değil ki ? Adam U20 de ki başarısı yüzünden o listede. Turnuvanın en çok göze batan oyuncularından biri olduğu için o listede.
    Soda öneriyorum..

• Ne işsiz milletiz ya
    Gerçekten hakettiğini düşündüğüm oyuncuya verdim oyumu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.